1Pc Нови Црна, Црвена AC 250V 10A 3 Терминал Моќ Штекер со Осигурач Носителот G08 Капка брод

1Pc Нови Црна, Црвена AC 250V 10A 3 Терминал Моќ Штекер со Осигурач Носителот G08 Капка брод

17 %

DEN 45.00

DEN 54.24

Свеж

Во магацинот

Надворешен материјал : Пластични и Метални Напон : 250 V Струја : 10 A, AC Исечок големина (L*W) : 2.4 x 1.6 cm Одговара на Осигурувачот Големина (L*W) : 5mm x 20mm Дупка во Врвот се Соочуваат со Дијаметар : 3мм Дупка Центар Растојание : 4cm Приклучок Тип : 3 Pin Главната Боја : Црвена, Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x 3 во 1 Моќ Socket

Бренд Име: YAM
Номинална Струја: sd детали
Заземјување: Не-Заземјување
Примена: Станбени / Општа Намена
Стандард: Одговара на Осигурувачот Големина (L*W)

Додатоци на производи

Eruiklink ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД Кристално Стакло Панел Ѕиден Штекер, USB Порт за Полнење 2.1 А-2100mA, Ѕид Адаптер за полнење Свеж Со попуст
Три боја 1/2 приклучок за телевизија, тв приклучок дел,без рамка,ЕУ/велика БРИТАНИЈА,Топла продажба Свеж Со попуст
Три боја 1/2 приклучок за телевизија, тв приклучок дел,без рамка,ЕУ/велика БРИТАНИЈА,Топла продажба

Име на производ 1 / 2 приклучок за телевизија Материјал отпорен на пожар КОМПЈУТЕР материјал Употреба step1

DEN 164.00 192.96
2 x ИЗРАЕЛСКИОТ Патување Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израел 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V Свеж
LHLL-20pcs RJ45 8P8C Компјутер на Интернет Мрежата PCB Џек Штекер Црна Свеж
LHLL-20pcs RJ45 8P8C Компјутер на Интернет Мрежата PCB Џек Штекер Црна

Име на производ : Network Модуларен PCB ЏекТип : RJ45, 8 P8 CВкупна Големина : 1.8 1.5 x x 1,5 см / 0.7" x 0.5" x 0.6"(L*W*H)Материјал :

DEN 109.44
168F 188F европската приклучокот. Еу приклучок за бензински генератор Свеж Со попуст
КВАЛИТЕТОТ ЗЕМА 1 buc 16A 220-250V Три-core Дупка Индустриски Приклучок за Штекер 250V Дистрибуција Кабинет еднофазен Три-жица Свеж Со попуст
10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125V 15A --M25 Свеж Со попуст
10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125V 15A --M25

10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125 V 15 A M25 Опис : Функција : 10

DEN 184.00 235.68
Coswall Водоотпорен Прашина-доказ Отворен Надворешниот Ѕид Моќ Приклучок, 16A Двојно ЕУ Стандард Електричниот Штекер Основани Свеж Со попуст
2018 Нови Мини Smart Wifi Приклучок за НАС Моќ Plug Mobile APP Remote Control Работи со Амазон Алекса Google Дом за Паметни Свеж Со попуст
2018 Нови Мини Smart Wifi Приклучок за НАС Моќ Plug Mobile APP Remote Control Работи со Амазон Алекса Google Дом за Паметни

Ви благодариме за изборот на утро група smart Wifi штекер Овој паметен приклучок може да се поврзете со инте

DEN 823.00 1370.88
OOTDTY 3 Пина Мини Универзална велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ во Швајцарија Швајцарската AC Power Plug Патнички Адаптер Конвертор Совршен Свеж Со попуст
2 Pin ЕУ Штекер Schuko Wallpad Луксузни Ѕид Електричен Приклучок за Штекер Огледало Акрилик Панел ЕУ француски Стандард AC 16A Свеж Со попуст
5 X Универзални Светот да Северна Америка NEMA 6-20P НИ 2 ВО 1 Електричниот Приклучок Адаптер Црна Боја Свеж
5 X Универзални Светот да Северна Америка NEMA 6-20P НИ 2 ВО 1 Електричниот Приклучок Адаптер Црна Боја

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 50 x 36 x 36 (mm) CE означени Северна Америка NEMA 620 стандард на текст Со 2Елект

DEN 638.40
USB Ѕиден Штекер AC 110-250V НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ АУ Ѕиден Штекер 2 Порт 5.0 V USB Излез Моќ Конектор за Двојна USB пет дупка Свеж Со попуст
10pcs, 50x50mm, IP44 француски водоотпорен штекер 16A250V стандард водоотпорен приклучок, Франција прашина, поздравниот приклучок, Свеж Со попуст
бела PC ѕид моќ германија штекер дел ,CE знаци,да macth со рамка за слободно,110-250v,16a,Топла продажба Свеж Со попуст
бела PC ѕид моќ германија штекер дел ,CE знаци,да macth со рамка за слободно,110-250v,16a,Топла продажба

Име на производ бела PC ѕид моќ германија штекер дел Материјал отпорен на пожар PC база, phosphor бакар внатре,

DEN 192.00 226.08
5 x ИЗРАЕЛ Патува Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V Свеж
5 x ИЗРАЕЛ Патува Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 60 x 36 x 36 (mm) Сертификат : CE означени Израел 3 pin(4.1 mm) на текст на Универза

DEN 614.40
2018 Топла Продажба 3 Pin Штекер Wallpad Луксузни Ѕид Моќ Sockets Црна / Шампањ AC 16A 110-250V Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба 3 Pin Штекер Wallpad Луксузни Ѕид Моќ Sockets Црна / Шампањ AC 16A 110-250V

Име На Производ : 3 Pin 16 A SocketФункција : 3 Pin 16 A Приклучок, обично се користи за климатизацијаПакување Листа

DEN 300.00 400.80
Три боја ЕУ стандард двојно стакло штекер рамка за BINGOELEC прекинувач и грло делови Свеж Со попуст
Три боја ЕУ стандард двојно стакло штекер рамка за BINGOELEC прекинувач и грло делови

Име на производ Три боја на стакло двоен приклучок рамка Панел Материјал 4mm стакло рамка со железо база

DEN 413.00 485.76
Површината Монтирани Чиста Бела 86 Тип Ѕиден Штекер Панел 10-Игли Електричен Штекер 10A Електрични Приклучоци Sockets 2 Дупки Свеж Со попуст
2 парчиња Електричниот Приклучок Дебели Водоотпорен Кутија 86 Тип на Ѕид Прекинувачи И Sockets Поздравниот Кутија За Бања Сина Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба Wallpad Луксузни Празно Панел За Празно На Ѕидот Црна / Шампањ 86*86mm Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба Wallpad Луксузни Празно Панел За Празно На Ѕидот Црна / Шампањ 86*86mm

Име На Производ : Празно PanelФункција : Пополни во празно на ѕид, Ако не се одлучи кој производ да се инстал

DEN 253.00 337.44
ЕУ Стандард 16A 250V Двојна USB Порт 1500mA/2000mA Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок Usb Приклучок за Штекер Panel Свеж Со попуст
ЕУ Стандард 16A 250V Двојна USB Порт 1500mA/2000mA Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок Usb Приклучок за Штекер Panel

ЕУ Стандард 16 A 250 V Двојна USB Порт 1500m A / 2000m A Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок Usb Приклучок за Штекер P

DEN 149.00 206.40