Дома декор ѕид уметнички слики за дневна соба слика од броеви diy масло на платно се наслика Боја Волкот декоративни слика OP119

Дома декор ѕид уметнички слики за дневна соба слика од броеви diy масло на платно се наслика Боја Волкот декоративни слика OP119

38 %

DEN 365.00

DEN 589.44

Свеж

Во магацинот


Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на бојата недостаток. производ големина : 40*50 cm(15. Ако мислите дека некои бои воопшто не ги задоволи вас, можете да користите боја, плоча за да се прилагоди и се меша бојата што би сакале.Еколошки-пријателски боја
3.
Ефект покажуваат
Слика Изградба : може да се одлучи за цртање пак, според вашата лична корист, или се врти на броевите За белата боја и други светлина боја бојата дел, бројките лево на платно може да се види, можете да двоен употреба на боја и да се обиде да се покрие со дебел боја боја : користете боја директно и не додавајте вода било натпреварот број на бојата и слика на платно да се пополни во боја ако можете безгрижно да се пополни во погрешна боја, можете да почекате боја за да се добие ден, а потоа се покрие погрешен дел со точна боја на површината на четка : мие со четка чисто кога ќе се префрлите на друг боја за голем дел, можете да го користите поголема четка да се наслика, и за мал дел, можете да го користите помали четка да се наслика мие со четка чисто секој пат кога ќе заврши слика за следниот пат користете Внимание : *ве Молиме имајте во предвид дека рамка е исклучена *Ако се случи да има бојата на вашиот облекувам, ве молиме мијат веднаш *ве Молиме покрие капакот на боја и кога не го користат, во шише бојата станува сува. *Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во шише на бојата недостиг БИЛО какви ДРУГИ прашања, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС. ВИ БЛАГОДАРИМЕ. производот сте го добиле не е завршена.
Боја :
Користете боја директно и не додадете која било вода
Натпреварот број на бојата и слика на платно да се пополни во боја
Ако можете безгрижно да се пополни во погрешна боја, може да почека боја за да се добие ден, а потоа се покрие погрешен дел со точна боја на површината
Четка :
Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга боја
За голем дел, можете да го користите поголема четка да се наслика, и за мал дел, можете да го користите помали четка да се наслика
Миење на четка чисто секој пат кога ќе заврши слика за следниот пат користете
Платно :
Професионални платно дизајн за DIY маслени бои
Слика Изградба :
Може да се одлучи за цртање пак, според вашата лична корист, или се врти на броевите
За бела боја и други светлина боја бојата дел, бројките лево на платно може да се види, можете да двоен употреба на боја и да се обиде да се покрие со дебел боја
Внимание :
Ако се случи да има бојата на вашиот облекувам, ве молиме да се мијат веднаш.
Бројките на платно може да не бидат покриени во целост, се надевам дека не ти пречи.памук платно . *Бројките на платно може да не бидат покриени во целост, се надеваме ќе не ми пречи *сликите се само за референца, ве молиме оставете малку разлика од вистинските бои и завршил сликарство, поради различни компјутерски монитор прикажани и различни боја производство.
Ве молиме покрие капакот на боја и кога не го користат, во случај на боја станува сува.

Големина (Инчен): 40X50CM
Стил: Модерна
Предмети: Животните
Тип: Масла
Број На Модел На: OP119
Материјал: Памук
Поддршка База: Платно
Рамка на режимот: Формулиран
Рамка: No
Форма: Еден
Медиум: Акрилик
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
pattem: волкот
Calligraphy и сликање Големина: 40x50
Медиум: Пропилен
Тип: Handpainted
Обликот: правоаголник
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство

Додатоци на производи

2 ПАРЧИЊА Шарени Вештачки Мини Смола Близалки Minature Шеќер Бонбони Микро Уредување Декорација DIY Смола Занает Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Шарени Вештачки Мини Смола Близалки Minature Шеќер Бонбони Микро Уредување Декорација DIY Смола Занает

100% Сосема нов и висок квалитетСовршен за било минијатурната градина, куклена куќа или Shadowbox сцена.Тоа из

DEN 31.00 36.96
20pcs смола симпатична љубов слатка бебе за DIY телефон декорација коса занает помине декорација мешани бои Свеж Со попуст
20pcs смола симпатична љубов слатка бебе за DIY телефон декорација коса занает помине декорација мешани бои

1.материјал : смола2.големина : слатка,43*10мм,38*13mm.39*11mm3.нашите производи се со висок квалитет,имаме провере

DEN 176.00 191.52
1pc Малата Самовила Градина Декорација Занаети Бонсаи Figurine Мини Gnome Мов Животни Симпатична Chihuahua Куче Градина Дома Свеж Со попуст
Број ѕид decals за деца Playroom Винил decal Децата Ѕид налепници 123 броеви за деца DIY градинка Налепница F834 Свеж Со попуст
Број ѕид decals за деца Playroom Винил decal Децата Ѕид налепници 123 броеви за деца DIY градинка Налепница F834

Добредојдовте На Нашата ПродавницаБоја : Како на сликата шоуМатеријал : Се Прилагодите Боја : Ако сакате

DEN 372.00 465.60
36Pcs Креда Пенкало Chalkboard Налепници Labels Винил Кујна Тегла Ѕид Првенство Шише Излет Огледало Оркестарот Decals Ознаки Свеж Со попуст
Креативни Bluetooth Медуза Музичка кутија кристал Денот на Вљубените подароци роденденски подарок за девојка сопруга романтичен Свеж Со попуст
Каталонски Изреки Винил DIY Ѕид Налепници Дома Декорација Дневна соба и Спалната соба Ѕид Decals Уметност Мурали JG2613 Свеж Со попуст
3 Панели слики за спалната соба Хотел ѕид оркестарот модерна платно уметност ѕид слики за дневна соба descorative слики HD спреј Свеж Со попуст
DIY Пол Танцување Винил Ѕид Decals Отстранлив Налепници Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
DIY Пол Танцување Винил Ѕид Decals Отстранлив Налепници Бесплатен Превозот

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотп

DEN 474.00 623.52
200g Природни Тибетански Темјан Природни обичен пелин Taihang Thuja Сандаловина Nha Trang Agarwood Стап Темјан Здравствена заштита Свеж Со попуст
Познатиот Апстракт Van Gogh сончоглед слика на ѕидот акрилна слика од броеви боја со број боење со броеви TF050 Свеж Со попуст
Познатиот Апстракт Van Gogh сончоглед слика на ѕидот акрилна слика од броеви боја со број боење со броеви TF050

Спецификација 1.Боја : прикажани како на слика 4.Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга бојаЗа г

DEN 336.00 508.80
Мали дрво шарени писма/home декорација/подароци на децата/Градина самовила/Terraium декорација/Бонсаи/DIY/Убави подароци/ Свеж Со попуст
Дома Декор Платно Постер на Ѕид Уметност Рамка 3 Панел Црвено Дрво Пејзажот За Дневна Соба Модерна HD Печатени Слики Слика Свеж Со попуст
Дрвото Фото Рамка Дома Дневна Соба Декорација Фотографии Отстранлив Водоотпорен Ѕид Налепница Модерна Ѕид Оркестарот Црна Свеж Со попуст