Мулти-функција комбинација клуч алатки менгеме преклопен нож професионални најлон кеса

Мулти-функција комбинација клуч алатки менгеме преклопен нож професионални најлон кеса

10 %

DEN 816.00

DEN 907.20

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот
Квалитет на стоки мулти-цел алатка менгеме мулти-цел клуч
Сто бренд сто нов производ, мулти-функција алатка е високо-квалитетни паметен дизајн!Се пренесе лични моден производ линија.Поставете клуч, клуч, нож, spanner, бул мини шрафцигер, мали и преносливо!Силни и издржливи.Особено отворено спорт, правење добар помошник, од суштинско значење материјали!
Бренд : САД
Месарот : 6 cm (главната сечилото должина)
Големина : 12.1 CM
Тежина : 115 g
Материјал : 420 постар од не ' рѓосувачки челик
Цврстина : 54-56
Пакување : како што е прикажано на слика
Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Случај И Повратни Информации 1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши за да се Вратат 1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти На признание од страна на Продавачот, точка мора да биде. се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. 2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање. новиот објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. 3.Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. 4.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. 5.Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција! Пратката 1.Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, e Packet во САД, двете trackable. 2.Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, trackable на веб на Кина Пост ЕМС. 3. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 4.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Тип: Мултифункционален Алатки

Додатоци на производи

2017 ebike кочница sensor-2 за 8fun средината вози мотор Свеж Со попуст
2017 ebike кочница sensor-2 за 8fun средината вози мотор

2 ПАРЧИЊА Кочница sensor2Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со

DEN 821.00 864.00
3pcs Велосипедизам Планински Велосипед на Патот Велосипед Метални Легури Челични Тркала Пневматик Гуми Држела настроената Sliver Свеж Со попуст
Планински Велосипед возење Велосипед Внатрешна Надворешниот BMX Кочница Опрема Shifter Wire Кабел Зборуваше за Домување Машина Свеж Со попуст
Челик Велосипед возење Велосипед Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Машина Поправка Алатка 2017JULY13 Свеж Со попуст
Челик Велосипед возење Велосипед Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Машина Поправка Алатка 2017JULY13

Челик Велосипед Возење Велосипед Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Машина Поправка АлаткаКарактеристи

DEN 203.00 322.08
15 во 1 outain Велосипед Алатки Поставува Велосипед Велосипед Мулти Поправка Алатка за Полнење Хексадецимален Зборуваше Клуч Свеж Со попуст
Wuxing Бренд FT-21X едноставна Палецот Гас 24V/36V/48V/60V/72V сите соодветни, без индикатор, не костец E-велосипед прст Гас Свеж
BIKEHAND Топла Продажба Велосипедизам алатка MTB Велосипед Педалата Клуч Велосипед педалата Spanner Поправка Алатка 15mm YC-163L Свеж Со попуст
2014cb мултифункционален алатка велосипед планински велосипед мека мултифункционален алатка Свеж Со попуст
2014cb мултифункционален алатка велосипед планински велосипед мека мултифункционален алатка

детали за производотМулти10 / / алатка : Цена : 25.9 ДОЛАРИБренд : БЛАГАЈНИЧКИТЕ Тежина : 124 G Должина : 3.5 " / 89mm

DEN 1665.00 1771.20
48 Компјутери/многу Велосипедски Гуми Цевка 48pc Гума Закрпи за Поправка Лепак Пневматик Велосипед Комплет Најновите Свеж Со попуст
Велосипедот вилушка цевка машина Цевки машина За чистење&директно намалувања на слушалки цевки handlebars seatposts(6-42mm)Велосипед Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Алатки Капсула Применуваат Шише Кафез Чување на Кутии Отворено Може да се сместат Копчињата Свеж Со попуст
1Set Велосипедизам Велосипед Велосипед Поправка Поправи Комплет Дупна Гума, Гума Пневматик Цевка Печ Glueless Печ Комплет Бесплатен Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 8fun/bafang 44T синџир прстен тркала за BBS средината вози мотор Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 8fun/bafang 44T синџир прстен тркала за BBS средината вози мотор

Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технич

DEN 1049.00 1104.00
ТОПЛА ПРОДАЖБА 2017 Целосна Јаглерод 700C Патот Велосипед Јаглерод Заврши Велосипед Со Ultegra R8000 22 Брзина Groupset И 50MM Свеж Со попуст
ТОПЛА ПРОДАЖБА 2017 Целосна Јаглерод 700C Патот Велосипед Јаглерод Заврши Велосипед Со Ultegra R8000 22 Брзина Groupset И 50MM

Smile Team 700 C Целосна Јаглерод Road Трки Велосипед Јаглерод Патот Велосипед Заврши Патот велосипед 50mm Clincher Тр

DEN 87273.00 95904.00