Kinitial 10Pcs Симпатична Младата Месечина Ѕвезда Прстени за Жените Изјава Накит трговија на Големо со Отворен Прст Зглоб Прстен Bijoux

Kinitial 10Pcs Симпатична Младата Месечина Ѕвезда Прстени за Жените Изјава Накит трговија на Големо со Отворен Прст Зглоб Прстен

32 %

DEN 293.00

DEN 431.52

Свеж

Во магацинот


парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче piec
Kinitial 10 Pcs Симпатична Младата Месечина и Ѕвезда Прстен за Жените Изјава Накит трговија на Големо Отвори Младата Месечина и Мала Ѕвезда Прстени
Состојба 100% Сосема Нов, Злато Позлатен, Позлатен Сребрен Материјал Месинг + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни . Боја На Злато, Сребро Процес Technic Злато Позлатен, Сребро Позлатен 3 Пати Не Е Лесно Да Исчезнат
Ние Пакет Накит со OPP вреќа , Хартија Кутија
Ви благодариме
Ако вашата цел износ
Што не е trackable , Но за да може да се пристигне вашиот има во 30days. обично , ако надвор 30days. не успешна испорака, ве молиме да побара враќање на средствата .Ние се обидуваме се потрудиме да се заштити вашето купување.
Ако вашата нарачка = или >7Ние ги испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Која може да се следи .
Во САД , сите ние испрати цел од страна на epacket , што е побрзо од Кина пост воздух mail , за 10day да пристигнат .
Можете исто така да одберете изразат испорака, како што се ЕМС, DHL ,FEDEX , НО треба плаќаат екстра за испорака задолжен за нас околу $25 .
Забрзување на превозот само да се земе 3-7 дена да пристигне неговата дестинација .
Особено , ако треба ARAMEX превозот ,sf-експрес ,Само да ни оставите порака , ние може да го направи ова превозот начин, како и .
Ви благодариме
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Многу Благодарам.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
4. Ви благодариме

Прстен Големина: Променливи во големина
Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Месечината
Бренд Име: Kinitial
Пол: Жените
Површината Ширина: 6mm
Повод: Партија
Поставување Тип: Никој
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: Прстени
Материјал: Метал
Прстени Тип: Свадба Бендови
Метали Тип: Дувачкиот
is_customized: Yes
Функција: долго прстен прст мажи
Површината Ширина: долго прстен прст мажи
долго прстен прст мажи: world of warcraft свадба прстен
голем синџир прстен: големи прстени за жени
боја: ЗЛАТО,СРЕБРО.
Големина: Adjustable
Повод: Свадба / Ангажирање / Годишнината / Подарок

Додатоци на производи

JEXXI Голема Промоција Прилично Подарок 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја CZ Ангажман Прстен Накит Свеж Со попуст
12pcs/многу Жешка Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Жени Мажи Писмо Љубов Черепот Ѕвезда Ринг Тон Злато Големо Накит Капка Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
Прстен Мажите сребро позлатен Прстен Мода никогаш не 'рѓа не' Рѓосувачки Челик Прстен Никогаш нема да избледи Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст