Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок Торба & Пошта

Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок

10 %

DEN 389.00

DEN 432.00

Свеж

Во магацинот

4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Бутик Бонбони Подарок Божиќ Свадба Пакување Екранот
За Кориснички
1.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
Organza Подарок Торбичка 015
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Бела
Објектот Околу Големина
11*16cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Ви благодариме! : )
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Пакување Organza Подарок Пошта Со Drawstring.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Пакување Organza Подарок Пошта Со Drawstring
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.

Шема: Полна Боја
Број на Компјутери: 100pcs
Повод: Роденден,за Нова Година,Венчавка,денот на Благодарноста,Божиќ,детски Ден
is_customized: Yes
Број На Модел На: Organza Подарок Торбичка 015
Бренд Име: KoMee
Материјал: organza
Околу Големина: 11x16cm (4.3x6.3)
боја: Бела
Материјал: Organza (Tulle)
Користат за : Накит Додатоци Бутици Бонбони Подарок Пакување Екранот
Кеси стил: Накит Пакет Торба Хривнија Бонбони Торба Подарок Торба Organza Пакување Торба
Is_customized: Can Custom Logo (Bolsas de Regalo)
Други Големини На Organza Кеси: 5x7cm 7x9cm 9x12cm 13x18cm 15x20cm 17x23cm 20x30cm 30x40cm 35x50cm
Запечатување & Рачка: Drawstring
Тип: Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type: Свадба Фаворизира Бонбони Кутија Подарок Торба

Додатоци на производи

100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба Свеж Со попуст
100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба

100pcs / многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација сва

DEN 83.00 95.52
Lychee Мини 3D Еднорог Свеќи Деца Роденден Материјали Тема Партија Торта Topper Декорација Свеќи Свеж Со попуст
Lychee Мини 3D Еднорог Свеќи Деца Роденден Материјали Тема Партија Торта Topper Декорација Свеќи

Материјал : свеќа Големина : Еднорог должина 7.8 см, ширина 4cm, висина 4.5 cm Информации : 1.Поради светлината и

DEN 136.00 153.12
FENGRISE Еднорог Партија Декорација Среќен Роденден Банер Деца Услуги Бебе Туш Балони Торта Topper Еднорог Роденден Материјали Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00
2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И Свеж Со попуст
36Pieces/Многу Подводни Мини Партија Свадба Вазна Аквариум Резервоарот Tealight Флорални Декоративни Светлина за Centerpieces Свеж Со попуст
Сјајот Сатен Роденден Девојка Sash Среќен Роденден Додаток Декорација Принцеза Панделки Sash Рамо, Рака Партија Подароци Свеж Со попуст
7pcs/многу Голем 116cm Пурпурна Еднорог Виножито Еднорог Алуминиумска Фолија Балони Божиќ Декорација Среќен Роденден Свеж Со попуст
50pcs/многу Црна Картонска Kraft Хартија Кутија Свадба Бонбони Кутија Партија Услуги Сапун Кутии Свеж Со попуст
50pcs/многу Црна Картонска Kraft Хартија Кутија Свадба Бонбони Кутија Партија Услуги Сапун Кутии

Добредојдовте во мојата продавницаЗдраво пријатели, нашата продавница нуди печатење во боја единствен

DEN 451.00 474.24
2018 Кинеската Нова Година за Декорација Кинески Собираат Крпа Риба Кинески Јазол Pendant 'секоја година повеќе од' Риба Pendant Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија

Точка Име : Токио Ghoul МаскаStye : Маска , Перика, Маска и Перика Материјал : Висок Квалитет на СТП КожаНајчес

DEN 380.00 575.52