Голем Приказ Eara 4 Лак Сензор DIN5-DIN13 Соларни Авто Затемнување TIG МИГ ММА Мелење Заварување Маска/Шлем/Заварчик Капа Filter/Леќа

Голем Приказ Eara 4 Лак Сензор DIN5-DIN13 Соларни Авто Затемнување TIG МИГ ММА Мелење Заварување Маска/Шлем/Заварчик Капа Filter/Леќа

35 %

DEN 949.00

DEN 1460.16

Свеж

Во магацинот

1 секунди / 1. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Филтер Големина : 133*114*10ММ
Активни видите eara : 100 MM*83 MM
Светлина сенка : DIN4
Темна сенка : DIN5-DIN9/DIN9-DIN13
Начин да се прилагоди на Сенка eara : Надвор од контрола,stepless на вредноста
Доцнењето : 0.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме). Така на квалитетот е загарантирана. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Барање : 1. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
TRUSOXIN онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.8 S,stepless на вредноста
Напојување : Соларна pannal+li батеријата
Номинална Капацитет на Батерија Li : 1200m AH
Оперативен температура : -20 centigrade - 65 centigrade
Сензор за Заварување : 4
Маска материјал : PA/PP
Заштита на одделение aginest UVB : DIN16
Ниска моќност тест : да
Нисконапонски аларм : да
Мелење функција : да
Оптички одделение : 1/2/1/2
1, безбедносна архитектура дизајн, меѓународна поп стил, ергономија, доволно внатрешен простор, лесно да се работи, удобен за носење, целосна заштита на лицето, вратот и ушите;
2, со користење на високо-квалитетни LCD и оптички облоги, заштитени постојан УВ / IR заштита (заштита класа 15 #), да се осигура дека операторот од штетните зраци на УВ / IR повреда;
3, новиот оптички контрола на течен кристал на светлина вентил за автоматско затемнување технологија, мулти-слој LCD и обложени стакло, ефективно го блокира ултравиолетовите, инфрацрвените, видлива светлина е повеќе лесно да се помине, а со тоа се штитат заварувачи очи, па јасно набљудуваат заварување објект, намалување на повторува заварување, подобрување на заварување ефикасност;
4, автоматска промена на првобитната светлина контрола на колото, очила на лак на времето за одговор на помалку од 1/10000 секунди, од светли државно ниво во темна државно ниво, а со тоа намалување на неочекувани моменти лак оштетување на очите;
5, оригиналниот анти-мешање switch дизајн за да се спречи несаканите во близина на комплексот на животната средина да се види јасно на заварување објект;
6, лак исчезнува, очила флип за време на светла на државно ниво и за заштита од мракот на државно ниво се поставени според побарувачката во рамките на 0.

Автоматско Затемнување: Yes
кертриџ големина: филтер големина
Соларен Погон: Yes
Се Префрлат На Време: 1/10000
Напојување: Li батеријата/соларен погон
Погледнете Област: 100mm*83mm
Шлем Материјал: PP
Бренд Име: TRUSOXIN
Чувствителност: stepless контрола
Број На Модел На: TX800DF
CE: Одобрени
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Додатоци на производи

2 парчиња Шофершајбната Вода Sprayer Спреј за Миење Млазницата За ФОЛКСВАГЕН За Златица За Jetta За Голф MK4 S08 Капка брод Свеж Со попуст
1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 Свеж Со попуст
1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-30 XG-40 XG-50 XG-80

1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63 / Pb37 2545um XG30 XG40 XG50 XG80 Нови техничка поддршка, единс

DEN 235.00 235.20
Лемење Железо Совет За USB Напојува 5V 8W Електрични Лемење Железо Замена Свеж Со попуст
Лемење Железо Совет За USB Напојува 5V 8W Електрични Лемење Железо Замена

Карактеристики : Совет може да се чистат лесно Греење во помалку од 15 секунди заладување во помалку од 30

DEN 96.00 106.56
5pcs/многу 900M-Т-1C Црвено чист бакар Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic DIY 2C 3C 4C К Б Свеж Со попуст
5pcs/многу 900M-Т-1C Црвено чист бакар Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic DIY 2C 3C 4C К Б

комбоние исто така имаме подолу големина бакар совет900 MТ0.8 D900 MТ1.2 D900 MТ1.6 D900 MТ2.4 D900 MТ3.2 D900 MТЈАС900 MТК900 MТSK90

DEN 163.00 187.20
BGA SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Волумен 10cc RMA-223 S08 Капка брод Свеж Со попуст
BGA SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Волумен 10cc RMA-223 S08 Капка брод

Заеднички Висок ИнтензитетДобро ДржењеДобра изолацијаМазна заварување површинаНе влошување не се ису

DEN 35.00 41.76
TIG Опрема за Заварување Заварчик додатоци/делови WP24W Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата Свеж Со попуст
RIESBA NC-223-ASM 10cc BGA PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење SMD Лемење Паста Флукс Маснотии (3pcs/многу 5pcs/многу 10pcs/многу) Свеж Со попуст
RIESBA NC-223-ASM 10cc BGA PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење SMD Лемење Паста Флукс Маснотии (3pcs/многу 5pcs/многу 10pcs/многу)

NC223SMA 10cc BGA PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење / SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Опис : 100% Сосема Нов Тип : REESBA NC2

DEN 427.00 427.20
Надвор контрола Голема видите област 4 лак сензор Соларни Авто затемнување TIG МИГ ММА мелење заварување шлем/лицето маска/заварчик Свеж Со попуст
5 компјутери /многу Lead-free лемење Железо совет 900M-Т-1.0 SK за hakko 936 saike 909 aoyue Lukey 852D лемење rework станица Свеж Со попуст
5 компјутери /многу Lead-free лемење Железо совет 900M-Т-1.0 SK за hakko 936 saike 909 aoyue Lukey 852D лемење rework станица

Пакетот Вклучува : 900 MТ1.0 SK x 5Почитувани : ви Благодарам многу за вашата посета на нашата продавница! Ние

DEN 223.00 239.52
Црна Пластика Пролет Натоварени Им Помогнам На Копчето За Акција Мини Плазма Сечење Tig Заварување Факел Активирањето Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0% Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0%

modname=ckeditorСосема нов и висок квалитет.63 / 37 колофон core лемење.ФЛУКС 2.0%.Жица со дијаметар : 0.6 mm.Точка на топе

DEN 33.00 33.12
10pcs/многу висок квалитет Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци за rework лемење железо Свеж Со попуст
10pcs/многу висок квалитет Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци за rework лемење железо

Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Тековите Нови За Продажба на Пакет вклучувајќи : 10p

DEN 113.00 139.20
5 Компјутери Чист Бакар 900M-Т Лемење Железо Совет Олово-слободен За Hakko Лемење Rework Станица Dls HOmeful Свеж Со попуст
5 Компјутери Чист Бакар 900M-Т Лемење Железо Совет Олово-слободен За Hakko Лемење Rework Станица Dls HOmeful

Опис : Бакар лемење совети се погодни за пониска температура лемење Постојат 5 форми на лемење совети во

DEN 92.00 108.00