Злато Месинг Бања Рачни Мијалник Sprayer Тапа Спреј Пиштол & Држачот за Црево Conector &1.5 м Туш Црево

Злато Месинг Бања Рачни Мијалник Sprayer Тапа Спреј Пиштол & Држачот за Црево Conector &1.5 м Туш Црево

29 %

DEN 2215.00

DEN 3119.04

Свеж

Во магацинот


Desciption Луксузни Злато Тоалет и Мијалник Sprayer Туш Поставување на Вентил Тип : Керамички Вентил Мијалник Спреј : Месинг Вентил & Носителот : Месинг Црево : Нерѓосувачки Челик Крај : PVD-Ти Златен врска : G1/2" Работен Притисок : 0.1-1.0 Mpa
Пакет се вклучени :
1 x Месинг Вентил & Носителот
1 x Месинг Мијалник Sprayer
1 x 150 см од не ' Рѓосувачки Челик Црева Плаќање
Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money ,ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО откако ќе се направи нарачка. Превозот
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. М åke сигурни дека тоа е точно и целосно.
2. Општо земено, ние ќе брод од вашата нарачка во 3 работни дена, ако ништо друго се случи ,pls бидете трпеливи откако ќе се направи нарачка.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
5.Во случај на вонредни околности , ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин, во согласност со реалните услови , за да се осигура можете да добиете на вашите производи, безбеден и брз.
6.Ако изберете локација за подигнување,но вашиот град е оддалечена област ,треба да се обрне повеќе задолжен за дополнителна такса. Контактирајте со нас
1. Ве молиме да земете 1 мин да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, контактирајте со нас во времето

Бренд Име: AODEYI
Spary Тип: Хоризонталната
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање: Една Дупка
Допрете дупка: Една Дупка
Број На Модел На: 02-108

Додатоци на производи

Bagnolux Високо Квалитетен Тоалет И Мијалник Sprayer Мала Рака Бања Туш Хром Shattaf Пренослив Тоалет Рака Мијалник Спреј Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Солидна Месинг shattaf Жените Рачни Мијалник Туш set /Преносни мијалник со ABS туш носителот Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Солидна Месинг shattaf Жените Рачни Мијалник Туш set /Преносни мијалник со ABS туш носителот

ВклучуваатДувачкиот мијалник рака тушABS туш носителот1.5 метар од не ' рѓосувачки челик црева за тушАко ц

DEN 1073.00 1247.52
304 од не ' Рѓосувачки,Црна Рачни Мијалник Спреј Црн Туш Sprayer Поставите Тоалет Shattaf Sprayer Туш комплет Мијалник Тапа Свеж Со попуст
Нови Мијалник Тоалет Sprayer Луксузен Мали Рачни Бања Туш Мет Алба Црна Плоча Shattaf Пренослив Тоалет Рака Мијалник Спреј Свеж Со попуст
До 2015 бања shattaf мијалник туш поставите мијалник туш + 1.5 туш црево+ ABS туш носителот Свеж Со попуст
До 2015 бања shattaf мијалник туш поставите мијалник туш + 1.5 туш црево+ ABS туш носителот

Мијалник туш + туш црево+НосителотАко цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различ

DEN 817.00 1151.52
Рачни Мијалник Спреј Туш Поставите Тоалет Shattaf Sprayer Туш комплет Мијалник Тапа,Брусен Никел, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Свеж Со попуст
Тоалет и Туш Мијалник Преносни ABS Пластика Мијалник Спреј Пиштол Туш Хигиенски Главата Рачни Мијалник Тоалет Хигиена Туш Свеж Со попуст
Smesiteli Модерна Мат Црна Рачни Sus304 Мијалник Спреј за полнење Shattaf Бања туш+Солидна Месинг Вода Контрола Вентил за да Свеж Со попуст
Бања Мијалник тапа тоалет и мијалник туш поставите Преносни мијалник спреј со ABS хром туш носителот & 1.5 м црево рачни мијалник Свеж Со попуст
Mrosaa Преносни Бања Мијалник Sprayer Патување Мијалник Шише Анусот Рачни Мијалник Хигиена Лични Чистење, Перење Спреј Туш Свеж Со попуст
Бесплатен превозот shattaf Жените Рачни Мијалник Туш поставите Преносни мијалник спреј за славина со 1,5 m црево ducha higienica Свеж Со попуст
Дувачкиот Мијалник тоалет седиште sprayer пиштол Солидна месинг Хигиенски Туш поставите Преносни мијалник со месинг антички Свеж Со попуст
Mayitr Не-Електрични Тоалет Тоалет И Мијалник Вода Спреј Седиште Практични Тоалет Sprayer Млазницата Прилог Рака Операција Мијалник Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Солидна Месинг Хром Рачни Мијалник ,Пренослив Тоалет Мијалник Туш Сет Со Топла и Ладна Вода Мијалник Миксер Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Бања Солидна Месинг Хром Тоалет и Мијалник ,Топла и Ладна Вода, Туш го Поставите Рачно Sprayer Мијалник Исплакнете Свеж Со попуст
Сите Бакар Tee Агол Вентил Еден Во Два Двојно Вода Тоалет И Бања Преносни Рачен Мијалник Пелена Спреј Туш Муслимански Shattaf Свеж Со попуст
Modun Higienica Анален Туш Главата Чистење Ducha Тоалет Тапа Мијалник Млазницата Задник Plug Enema Млазницата Enema Туш Интимни Свеж Со попуст
ABS Мијалник Shattaf Туш Спреј Хром Хигиенски Муслимански Тоалет рачен Тоалет Позлата Спреј Млазницата Sprinkler Туш Главата, Свеж Со попуст
Frap 1 Постави Цврсти Месинг Една Ладна Вода Агол Вентил Мијалник чешми Функција плоштадот Рака Туш Главата, Допрете Кран 90 Свеж Со попуст
Ducha Higienica Мијалник Туш Главата Преносни Мијалник Sprayer Пренослив Тоалет Спреј Анусот Анален Чистење Туш Здравствено Свеж Со попуст
Висок квалитет на Пренослив Тоалет и Мијалник Shattaf Туш Поставите вклучувајќи ABS мијалник туш + рака туш црево + туш носителот Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 15cm Месинг Топла и Ладна Вода Миксер Тоалет Тоалет Спреј Со Туш Носителот Рачни Мијалник миксер Тапа bd742 Свеж Со попуст
Дувачкиот Еден Плоштад Тоалет Рачни Мијалник Shhower Sprayer главата, Месинг 02-01 Свеж Со попуст
Дувачкиот Еден Плоштад Тоалет Рачни Мијалник Shhower Sprayer главата, Месинг 02-01

Високо Квалитетен Тоалет И Мијалник Sprayer Тушl Мијалник : Месингl Крај : Хромl врска : G1 / 2"l Работен Притисок

DEN 637.00 767.52
Плоштад Солидна Месинг тоалет и мијалник чешми во тоалетот мијалник миксер допрете го Свеж Со попуст
Плоштад Солидна Месинг тоалет и мијалник чешми во тоалетот мијалник миксер допрете го

Тапа Тип : Плоштадот Солидна Месинг тоалет и мијалник чешми во тоалетот мијалник миксер допрете гоИнста

DEN 3299.00 3792.00
Бања плоштадот месинг мијалник тапа вентил Мијалник контрола агол Мијалник туш вентил ѕид монтиран мијалник допрете бања прибор Свеж Со попуст