Zomei Професионални Воздухопловство Алуминиум Плоштадот Филтер Држач со прстен за камерата Леќи на камерата 67 72 77 82 86mm

Zomei Професионални Воздухопловство Алуминиум Плоштадот Филтер Држач со прстен за камерата Леќи на камерата 67 72 77 82 86mm

40 %

DEN 1389.00

DEN 2314.56

Свеж

Во магацинот


Zomei Професионални Воздухопловство Алуминиум Плоштадот Филтер Држач со прстен за камерата Леќи на камерата 67 72 77 82 86mm
-Производи Display- 1.Оваа adaper прстен и филтер држач, се користат за COKIN Z серијата. може да биде отстранета лесно. 2.Висок квалитет,Конкурентна цена. 3.3 Слотови за плоштадот филтер На Z-ПРО Серијата е наменета за среден формат камери, како и широкопојасни леќи . Плоштад метален филтер за поддршка на системот : 1. Главното тело направен од висок квалитет на метални материјали 2 површина црна оксидација, анти одраз обработка 3 брзо се инсталира три квадратни филтер 4 прстен е направен од висок квалитет на метални материјали. 5 соодветна ширина 100mm, дебелина 2mm Плоштадот Филтер 6 за широк агол крај е поголема од 18mm леќа 7 филтри помешани со користење на не темните агли
Zomei адаптер Прстен за Cokin Z серијата филтер Држач
Zomei Плоштадот Z Серијата Филтер Држач За Поддршка + Адаптер Прстен

Калибар: Носителот и 67mm прстен, сопственикот и 72mm прстен, сопственикот и 77mm прстен, сопственикот и 82mm прстен, сопственикот и 55мм прстен
Компатибилен Бренд: КАНОН,Pentax,NIKON,Сигма,Sony, Minolta,Олимп,Panasonic
Бренд Име: Zomei
Број На Модел На: Метален Држач За Z
Точка име : ZOMEI Z Серијата 100mm метал Плоштадот Филтер Носители + Адаптер Прстен 82mm
За Да Се Вклопи Леќа Пред: 67 72 77 82 86 mm
is_customized: Yes
Главниот Носител Тело Материјал : Метал
Слотови Материјал: Висок квалитет polyamide пластика
Состојба: Еден сосема нов, не се користи, неотворена и неоштетени
Чекори Нагоре/Надолу за да: 82 mm
Боја: Црна
Тип: Филтер Носители со Прстен

Додатоци на производи

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-49mm 58-49mm 58 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-49mm 58-49mm 58 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 56.00 67.68
100X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР iPhone Свеж Со попуст
100X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР iPhone

100 X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР i PhoneКарактеристики : С

DEN 564.00 620.16
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-52mm 52mm да 52mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 52-52 Двојна Машки Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-52mm 52mm да 52mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 52-52 Двојна Машки

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 56.00 67.68
Viltrox EF-М2 БОЛЕСТ Авто-фокус EXIF 0.71 X Намали Брзината Бустер Леќа Адаптер Турбо за Canon EF објективот на M43 Камера GH4 Свеж
Zomei 82mm Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи ND2 да ND400 ND2-400 Неутрален Густина за Canon NIkon Hoya Sony Леќи на Камера Свеж Со попуст
Zomei 82mm Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи ND2 да ND400 ND2-400 Неутрален Густина за Canon NIkon Hoya Sony Леќи на Камера

Zomei 82mm Fader Променлива ND Филтер Прилагодливи ND2 да ND400 ND2400 Неутрален Густина за Canon Nikon Hoya Sony Леќи на Камера 8

DEN 1021.00 1438.56
Centechia Леќа Худ EW-63C EW63C за Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 IS STM на камерата леќи на камерата худ леќа protetor Свеж Со попуст
Centechia Леќа Худ EW-63C EW63C за Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 IS STM на камерата леќи на камерата худ леќа protetor

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Големина : 58mm.3.Материјал : ABS.4.Блокови скитници светлина од внесув

DEN 34.00 38.88
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
14in1 dslr фото Објектив Филтер 67mm Адаптер Постави Тебе ND Филтер 2/4/8/16 Филтер за Canon 18-135mm / за Nikon 18-140mm Леќа Свеж
14in1 dslr фото Објектив Филтер 67mm Адаптер Постави Тебе ND Филтер 2/4/8/16 Филтер за Canon 18-135mm / за Nikon 18-140mm Леќа

Тоа само ќе ве однесе 1 минута А Т или други Даноци) И треба да плаќаат дополнителни такси превозот напра

DEN 767.52
Meike Авто Фокус Макро Продолжување Цевка 10мм 16mm за Sony E-Планината FE-Планината Mirrorless Камера О7 A7R A7M2 NEX-F3 A3500 Свеж
Meike Авто Фокус Макро Продолжување Цевка 10мм 16mm за Sony E-Планината FE-Планината Mirrorless Камера О7 A7R A7M2 NEX-F3 A3500

Meike МКSAF3 B Авто Фокус Макро Продолжување Цевка 10мм 16mm за Sony EПланината FEПланината Mirrorless Камера О7 A7 M2 A5000 A63

DEN 911.52
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 77mm Адаптер Прстен Леќа Худ ND Тебе Филтер за Canon EF 24-105mm f/4L IS Свеж
Леќи на камерата Задните Капа Заштита одговараат за Minolta MD Планината Леќа Свеж Со попуст
Леќи на камерата Задните Капа Заштита одговараат за Minolta MD Планината Леќа

Леќи на камерата Задните Капа Заштита одговараат за Minolta MD Планината ЛеќаКарактеристики : Тоа им помага

DEN 29.00 35.04
centechia 52/58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 52/58 mm DSIR Објектив за Nikon камера на Canon Свеж Со попуст
centechia 52/58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 52/58 mm DSIR Објектив за Nikon камера на Canon

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Големина : 52mm.3.Материјал : Гума.4.ТриФаза дизајн им овозможува на 3

DEN 81.00 81.12
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-72mm 52-72mm 52 72 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) беа 25,5 мм-37mm беа 25,5-37 мм беа 25,5 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен Свеж Со попуст
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 72mm Адаптер Прстен ND2/4/8/16 Тебе Филтер Кутија за Nikon AF-S 18-200mm Свеж
OOTDTY 52 мм 52mm Snap на Предна Леќа Капа за Nikon Канон Pentax Sony SLR dslr фото камера DC Свеж Со попуст
OOTDTY 52 мм 52mm Snap на Предна Леќа Капа за Nikon Канон Pentax Sony SLR dslr фото камера DC

52 мм 52mm Snap на Предна Леќа Капа за Nikon Канон Pentax Sony SLR dslr фото камера DC100% сосема нов и висок квалитет на Висо

DEN 35.00 45.60
Gopro Додатоци се Нурне Филтер црвен/портокал/жолта/сива/виолетова Подводни Нуркање Леќа Filtro за GoPro Херој 3+/ 4 бесплатен Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 мм-37mm 40.5-37 мм 40.5 до 37 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-25мм 58-25мм 58 25 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-25мм 58-25мм 58 25 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 65.00 79.68
Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8 Свеж
Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8

Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Samsun

DEN 287.52
Mayitr 1pc 58mm на камерата Леќи на Камерата Капа за Заштита Покрие со Висок Квалитет Пред Објективот Капа за Canon Nikon dslr Свеж Со попуст
10 Парчиња Метал M42 на камерата Леќи на Камерата Адаптер M39 Тема Објективот на M42 Камера Тема Планината (m39-m42) Свеж
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 82mm-77mm 82-77mm 82 77 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 82mm-77mm 82-77mm 82 77 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 51.00 62.88
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 49mm-52mm 49-52mm 49 до 52 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-49mm 52-49mm 52 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-49mm 52-49mm 52 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 51.00 61.92
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина Свеж
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина

FOTGA 40.5 мм Тенок Fader ND (W) Филтер Променлива Прилагодлива Неутрален Густина Од ND2 ND8 ND16 ND32 да ND400Вовед : 100% Сос

DEN 689.28