Црвени Цветни Африкански Памук, Лен Ткаенини Метар DIY рачно изработени текстилни Комбинација Ткаенина За Текстил, Облека Торба Curtain150*50CM M48

Црвени Цветни Африкански Памук, Лен Ткаенини Метар DIY рачно изработени текстилни Комбинација Ткаенина За Текстил, Облека Торба

DEN 571.20

Свеж

Во магацинот


1. Име на производ : лен ткаенини
2. Големина : 150x50cm
3. Материјал : памук и Лен
4. Боја : како на сл шоу
5. Пакување : 1 Парче= 150x50cm /пакет
6. Функција : Моден стил,идеален за Облека , DIY Постелнината, завесите, троседот, перница, перница, кеси, tablecloths, tablecloths итн ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1) намалување на рака (+-2cm грешка), 2) мало боја разлика може да постои поради светла,камера и различни прилагодувања на екранот. 3) како ќе се намали на ткаенини : Ако купувате 1 парче, ќе се намали половина метар (150cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали еден метар (150cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали еден метар и половина (150cm * 150cm) ќе се намали континуирано парче, ако цел повеќе од 1 парче.

Бренд Име: SHUAN SHUO
Тип На Производ: Бамбус Влакна Ткаенини
Стил: Обична
Ширина: 150cm
Техника: Ткаени
Материјал: Лен / Памук
Шема: Печатени
Функција: Дише
Nonwoven Техника: Никој
Плетени Тип: Никој
Тип: Лен
Материјал: Памук Линија
Функција: Дише
Тежина: 125G/M
Големина: 150cm
Пакет Содржина: 1Piece=150*50cm
боја: како се покаже слика
користат за: Троседот, Tablecloth, Hometextile, Крпеница, Ватенка
Превозот начин: Бесплатен превозот
Име: Црвени Цветни Африкански Памук, Лен Ткаенини

Додатоци на производи

Quatity А+++,Navette Marquise 15x30mm Rhinestones Жолта Камења и Кристали Strass Кристално да се Шие На Торби за Чевли Фустани Свеж Со попуст
Quatity А+++,Navette Marquise 15x30mm Rhinestones Жолта Камења и Кристали Strass Кристално да се Шие На Торби за Чевли Фустани

Ако тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила, купувачот ќе биде одговорен за даноци, ц

DEN 362.00 407.04
120Pcs Пластични Бод Маркери Носителот Ткаат Плетење Капчиња Заклучување Игла Клип Занает Марк Тока за Шиење Алатки Постави Свеж Со попуст
10PCs микс Железо На Закрпи За Облека Multicolor Пеперутка Везови Печ Appliques Значка Налепници За Облека 34x30mm CP1585 Свеж
10PCs микс Железо На Закрпи За Облека Multicolor Пеперутка Везови Печ Appliques Значка Налепници За Облека 34x30mm CP1585

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б

DEN 81.12
Бесплатен превозот Обичај ткаени labels Перат облека етикети со сопствени логото евтина облека labels сопствена етикета облека Свеж Со попуст
ЛОША ДЕВОЈКА Железо На Печ Везени Applique Шиење Етикета панк biker Парчиња Облека Налепници Облека Додатоци Значка Свеж Со попуст
hs001, Бесплатен Превозот 5yards Нето солидна боја organza лента Де Noce Украси Декорација Занаети, DIY Материјали Со Рака Свеж Со попуст
YANRUO Сјајот Стаклени Монистра Шиење Кристал Овална 2 Дупки DIY за Облека Beadwork 2052TH Свеж Со попуст
YANRUO Сјајот Стаклени Монистра Шиење Кристал Овална 2 Дупки DIY за Облека Beadwork 2052TH

Кристално стакло AB да се Шие на Камења со 2 Дупки, Шиење на ОблекаМатеријал СтаклоShpae ОвалнаДупка 2 Дупки

DEN 443.00 540.00
YANRUO 2058NoHF Сина Циркон AB Flatback Rhinestones Не Hot Fix Сини Камења Без Лепак Светло Декорација Фустан Занает Облека Свеж Со попуст
YANRUO 2058NoHF Сина Циркон AB Flatback Rhinestones Не Hot Fix Сини Камења Без Лепак Светло Декорација Фустан Занает Облека

YANRUO 2058 No HF Сина Циркон AB Flatback Rhinestones Не Hot Fix Сини Камења Без Лепак Светло Декорација Фустан Занает Облека

DEN 384.00 474.72
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека Свеж Со попуст
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека

Функција : Чипка Намали Applique .Големина : 32 X11cm .Количина : 10 Pieces.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други

DEN 518.00 545.76
Авганистан Знаме везени печ/железо за пренос Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Авганистан Знаме везени печ/железо за пренос Бесплатен превозот

Авганистан Знаме везени печ / железо за пренос Бесплатен превозотГолемина : 3" Широк X Држач За ВисокаУпа

DEN 353.00 384.00
Дејвид додатоци чипка лента Трим Облека DIY Шиење рачно изработени Додаток 5yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок Свеж Со попуст
038, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст
Помине уметност украси кристал AB боја SS30 (6.4-6.6 mm) не амбуланта корегирање flatback кристал Стакло Сјајот лабава лепак Свеж Со попуст