Жените Симпатична Престилка oversleeve рака sleevelet Полнење Масло Биста Ракави Кујнски апарати за Домаќинство Престилки со џеб Cleaning Tool Додатоци

Жените Симпатична Престилка oversleeve рака sleevelet Полнење Масло Биста Ракави Кујнски апарати за Домаќинство Престилки со

10 %

DEN 216.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Жените Симпатична Престилка oversleeve рака sleevelet Полнење Масло Биста Ракави Кујнски апарати за Домаќинство Престилки со џеб Чистење Алатки Додатоци
Бои : Црвена, розева, сина, кафе
Ве молиме да ни кажете каква боја сакате,или ние ќе брод тоа по случаен избор.
Здраво, моето клиенти. Јас се кандидира на продавница на сите од мене, јас ќе се обидам моето најдобро да се служат сите вас. Кинеската Нова Година доаѓа. Ќе имаме долг одмор од Februray 1 до 26. Сите нарачки во нашиот празник времето ќе биде предаден по Februray 26, ве молиме да бидат трпение да чекаат тоа. Боја Неусогласеност Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети.

Класификација: Престилка За Полнење
Стил: Цртан филм
Материјал: Не-Плетени Ткаенини
Употреба: Пијат/Храна
Тип: Лигавче
Број На Модел На: KT013
Големина: 70*70cm
Пакет: opp
Тежина: 85g
боја: Црвена, розева, сина, кафе

Додатоци на производи

Нови Престилки Лигавче Тексас џеб каубој Унисекс Престилки за Жена Мажите Кафе Сликарство Готвач берберот Кујна ресторан Готвење Свеж Со попуст
Водоотпорен Жените Престилки Точки ПВЦ Масло-доказ Кујната Готвење Домаќинство Чистење Essentials Backtie Транспарентен Случаен Свеж Со попуст
HAICAR Долг Ракав Латекс Ракавици Кујна Дебели Миење Садови пример, перење на садови Куќа за Чистење се Корисни Капка Превозот Свеж Со попуст
Топла Продажба Престилка Тексас Каубојски Со Џеб Униформа Унисекс Престилки за Жена Мажите Кујната Готвач Готвење pinafore Монтажни Свеж Со попуст
100pcs/Set Еко-пријателски Ракавици Ресторан, Хотел Ракување со Суровини и Пилешко Multifuctional Транспарентен Храна Чисти Свеж Со попуст
Женски Црно Бела Поли Краток Ракав Памук Маица Хотел Ресторан Готвач Униформа Б Угостителство Кујна Вработените Се Готви Работа Свеж Со попуст
A/B Стил Унисекс Жени Мажи Кујна Полиестер Готвење Половината Престилка Краток Престилка Келнер спречи масло spills Престилка Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Деца Престилка цртан филм печатени принцеза бебе без Ракави престилка покрие курва трговија на големо FG276 Свеж Со попуст