ZHBORUINI Мода Прстен Бисер Накит Пломба AAAA Циркон Природните Слатководни Бисер Големи Прстени 925 Фунта Сребрен Прстен За Жени

ZHBORUINI Мода Прстен Бисер Накит Пломба AAAA Циркон Природните Слатководни Бисер Големи Прстени 925 Фунта Сребрен Прстен За

83 %

DEN 481.00

DEN 2832.00

Свеж

Во магацинот


Прстен Големина: Променливи во големина
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Поставување Тип: Рамки Поставување
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Материјал: бисер
Повод: Партија
Број На Модел На: 1
Површината Ширина: 12mm
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Бренд Име: ZHBORUINI
Прстени Тип: Свадба Бендови
Компатибилност: Партија / Секојдневниот Живот / Подарок
Функција: моден накит прстен

Додатоци на производи

Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
Гравитацијата Паѓа БИЛ CIPHER ТРКАЛА магија прстен Steampunk д-р лекар, кој 1pcs/многу панк готски прилагодливи прстени гроздобер Свеж Со попуст
JEXXI 2017 Мода за Мажи Прстен Гроздобер Плажа Панк Прстен Етничка Врежан Антички Сребрена Боја Прст Прстен Зглоб Шарм Свеж Со попуст
30Pcs Мода Гроздобер Чистење Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените и Мажите Накит Bulks Многу Пакети Божиќ Подарок LR044 Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
Нови Ретро Луксузен Инкрустирани Виолетово / Сино Кристал Прстен Прободен Бран Сребро Faux Камен Изјава Прстен Славна Личност Свеж Со попуст
Бохемски 6pcs/Set Гроздобер Анти Сребро Сина Прстени Среќа Пластовидно Midi Прстени Сет на Прстени за Жените Партија Свеж Со попуст
Топла Продажба 24Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Свеж Со попуст