Оригиналниот Galaxy Yinhe уран стаклени влакна вакуум горат U-1VB тенис на маса сечилото брз напад со јамка табела тениски рекети рекети

Оригиналниот Galaxy Yinhe уран стаклени влакна вакуум горат U-1VB тенис на маса сечилото брз напад со јамка табела тениски рекети

47 %

DEN 1396.00

DEN 2633.28

Свеж

Во магацинот


W elcome до нашата продавница
Објектот Модел : Галакси Yinhe Yinhe уран стаклени влакна вакуум горат U-1 VB
Се справи со : shakehands(долга рачка)-FL или penhold(краток рачка)-CS
Дебелина : околу 6.5+/-0.2 mm
Тежина : околу 87+/-3g
Тип : брз напад/ јамка
1 x Тенис на Маса сечилото
Fearure : База на У - 1 структура која ќе биде основа на два слоеви на дрво лепило, по вакуум горат третман го намалува вкупната тежина на лилјак и може да обезбеди доволно сила, се чувствуваат добро, да јадат топката длабоко, лесно да се контролираат, е погоден за двојно јамка брзо-пауза игра седум слоеви на лилјак.
Answer : ___________________________ Note :
1. Оваа цена е само за едно парче.
2. Фотографии и datas се само за референца,ве Молиме вид преовладува.

Baseboard Слој Број: 7
Контрола Средства: Хоризонтална Контрола
дното: Чиста Дрво
Број На Модел На: У-1 VB
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума: no

Додатоци на производи

KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки Свеж Со попуст
KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки

KTL Брзиот БРЗИНА PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерИдеален оружје за забрането брзина лепак ера.Гума, нам

DEN 610.00 708.96
Dawei 388C-1 Добри за Forehand-Напад Медиум Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Dawei 388C-1 Добри за Forehand-Напад Медиум Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Dawei 388 C1 Медиум PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 C1 Брзо Pips Од Гум

DEN 448.80
KTL Про XP Pro-XP Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
KTL Про XP Pro-XP Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

KTL ПроXP PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерKTL ПроXP PipsВо Гума со Сунѓер е одличен избор за играчи кои сакаат

DEN 481.00 559.20
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт Свеж
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт

Kokutaku 911 Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со Сунѓер Јапонија Меѓународната пингпонг институт за Истражување

DEN 470.40
RITC 729 Пријателство 802-40 802 40 Мистерија III Краток Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер дебелина 2.2 mm Свеж Со попуст
RITC 729 Пријателство 802-40 802 40 Мистерија III Краток Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер дебелина 2.2 mm

729 80240 Мистерија III Краток PipsOut Тенис на Маса Гума со СунѓерГума технологија за третман ја прави гума со с

DEN 564.00 656.64
SAVIGA V Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот Свеж
SAVIGA V Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот

SAVIGA V Долго PipsOut Тенис на Маса PINGPONG Гума без СунѓеротSAVIGA V е груба, но сосема frictionless површината и нуди изво

DEN 575.52
61second Лилјак Покрие 8021 за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет Свеж Со попуст
61second Лилјак Покрие 8021 за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет

61second Лилјак Покрие 8021# за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак Покрие 8021#Оваа цена е само за ЕДЕН

DEN 194.00 228.00
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови Свеж Со попуст
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови

Dawei 388 A4 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 A Мазна Гума : Висока е

DEN 429.00 498.72
STIGA S2000 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Лилјак Рекет Tenis Де Меса Свеж
STIGA S2000 Тенис на Маса Сечилото Пинг-Понг Лилјак Рекет Tenis Де Меса

STIGA S2000 Рекет Тенис на Маса Сечилото ПингПонг Лилјак Tenis Де Меса Мала тежина, добра контрола За allround играБ

DEN 1356.48
DHS Оригинални Umpire Алатки за Полнење Торба Поставен за Официјален Пинг-Понг Играта Пинг-Понг Accesorries Tenis Де Меса Свеж
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки Свеж
Оригиналниот 10x DHS D40+ 3-Ѕвезда Бело Пинг-Понг Топки

10x DHS D40+ 3Ѕвезда 3 Ѕвезда 3 Star Бела Тенис на Маса за Пинг Понг ТопкиЖИЦА, а потоа ФОКУСОТ, и ПРЕЦИЗНИЌЕЛИЈАС

DEN 591.36
Оригиналниот Palio HADOU 40+ Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm Свеж Со попуст
Оригиналниот Palio HADOU 40+ Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm

Palio HADOU 40+ Pipsво Тенис на Маса (Ping Pong) Гума Со СунѓерСунѓерот цврстина : 4042°; 4244°Сунѓерот дебелина : 2.2 mmГума

DEN 552.00 736.80
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци

Huieson 50 Pcs / Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал ПингПонг Топки 40+ ABS Пластика ПингПонг Топки за ПингПонг Додатоци Опи

DEN 624.00 831.36
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Palio CK531A CK-531A Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Palio CK531 A Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерВо почетокот на 60тите, Кинески шокиран на тенис на маса св

DEN 792.48
Yinhe 986 Јапонски Penhold Тенис На Маса За Пинг Понг Сечилото Свеж Со попуст
Yinhe 986 Јапонски Penhold Тенис На Маса За Пинг Понг Сечилото

СРЕЌНА НОВА ГОДИНА 2018 !Yinhe Галакси 986 Тенис На Маса СечилотоТип : Брз НападБрзина : 10Контрола : 6Ply : 5 + 2Дебе

DEN 739.00 858.72
6 компјутери со 3 ѕвезди Пинг-Понг Топки S40+ Нов Материјал, ABS Пластика Поли Пинг-Понг Топка за Професионалниот Тенис на Маса Свеж Со попуст
Оригиналниот STIGA КРИСТАЛ СО 4 ЅВЕЗДИ табела тениски рекети за офанзива завршила рекети рекети спортски pingpong paddles Свеж Со попуст
DHS Моќ-15 G (PG15, со Оригинална Кутија) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса Свеж
DHS Моќ-15 G (PG15, со Оригинална Кутија) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса

DHS PG15 (МоќG 15) Тенис на Маса Нож (5 Ply Абонос) Пинг Понг Рекет Лилјак Tenis Де Меса 5 Ply Абонос нудат супер моќ и д

DEN 1391.04