1 Компјутер 4ml Висок Квалитет Чиста Бои, УВ Гел за Нокти Маникир за LED УВ Ламба Гел Солидна Боја Помине Уметност Гел Лак

1 Компјутер 4ml Висок Квалитет Чиста Бои, УВ Гел за Нокти Маникир за LED УВ Ламба Гел Солидна Боја Помине Уметност Гел Лак

DEN 32.64

Свеж

Во магацинот

Нови Препорачуваме ID : 4527 1 Компјутер 4ml Висок Квалитет Чиста Бои, УВ Гел за Нокти Маникир за LED УВ Ламба Гел Солидна Боја Помине Уметност Гел Лак Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти лажни нокти, природни нокти, итн. Помогне во зајакнувањето на вашите нокти со траен сјајна грб.
Се применуваат УВ гел на ноктите и место под УВ ламба, се додека целосно суви.
Погоден за професионална употреба или дома dayly употреба.
Треба да се користи со УВ ламба.
23 различни бои да се избере според вашата личност, облека, настан итн.
Подарок за вашите пријатели, семејство, колега, роднини или себе си.
Идеален за оние кои сакаат да бидат flashy & брилијантен да страните.
Напомена : Лесно да се солидификационно под светлината, за да не се изложени на светлина долго време.
Материјал : УВ Гел Нето тежина : 4ml секој Пакет се Вклучени : 1 x Тенџере Чиста Боја УВ Гел. 100% Сосема Нов УВ гел.
Почитувани Клиенти :
Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура. Ви благодариме! Превозот : За руската Пријатели : ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име, средно име и презиме при донесување на платни Налози ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса во 2 работни дена. N oraml време на испорака : САД со 25-35 работни дена велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако доби пакет,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект: Гел На Ноктите
Број На Модел На: 00015
Количина: 1
НЕТО-WT.: 4-5ml
Состојка: епоксидна acrylate смола, tmpta
Тип: УВ Гел
јачина: 6ml
Бренд Име: Уметноста lalic

Додатоци на производи

Fengshangmei faux ongles avec се со Овален Лажни нокти за Продажба Пакување на 120pcs Свеж
Fengshangmei faux ongles avec се со Овален Лажни нокти за Продажба Пакување на 120pcs

Fengshangmei faux ongles avec се со Лажни нокти за Paiting Дизајн на Пакување на 120pcsПовратни информации

DEN 143.52
(01-30)ОБИДЕТЕ се ПОМИНЕ Впие исклучување Гел лак Температура на Боја, Менување на лак Камелеон Гел LED УВ полски Професионални Свеж Со попуст
Нови 24pcs/set Метален Огледало Лажни Помине Уметност Совети 12 Дизајни француски Злато Сребро УВ Гел Faux Ongles DIY Нокти Свеж Со попуст
Нови 500pcs Балерина Помине Совети Полн Ковчег Форма француски Лажни Нокти Професионални Помине Уметност Совет Плоштадот Стил Свеж Со попуст
CoKEKOU 14ml Брзо се прошири впие исклучување УВ&led градител помине гел лажни совети двојна заврши пенкало на доградба на акрилни Свеж Со попуст
Beau Гел Професионални 8ML Помине Уметност врз Основа Буквар База на Грб Гел Врвот Грб Нокти Сјајна Sealer УВ ПРЕДВОДЕНА од Свеж Со попуст
Belen 7ml Впие Исклучување LED УВ Гел Снежните Термички Температура Менуваат Бојата Гел лак Камелеон Боја се Менува Гел полски Свеж Со попуст
MIZHSE УВ Гел за Нокти Маникир Дијамантски Сјај УВ лак Гел Ноктите Квалитет Впие Исклучување Гел лак Шампањ Златна Боја Серија Свеж Со попуст
210ml Празни Јасно Пумпа за Течно Фармацевт Отстрани УВ Гел лак на Ноктите Уметност полски Почиста Acetone Шише полски Смена Свеж Со попуст
Екстра Долг Пластични Ноктите Светло Виолетова Сјајна Покаже со Прст Целосна Ноктите Точка Нокти Совети со Лепак Налепница Свеж Со попуст
Чиста Боја УВ LED Гел Уметност Помине DIY Декорација на Нокти Маникир Гел Продолжување на Нокти, Маникир Уметност УВ траен Лак Свеж Со попуст
240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти Свеж Со попуст
KADS Црвено Серија Помине Уметност Печат Печатење 1 Шише Печат Помине Лак на Акрилна Боја Алатка за цела Сезона со Користење Свеж Со попуст
24Pcs Лажни Нокти Совети Долго Cuspidal Stiletto Помине Совети Бела францускиот Салон за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Свеж Со попуст
2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Професионални Здрава Чиста Глазура Гел УВ Гел Розова Зелена Сина Бои За Жени 1 BUC Свеж Со попуст
Бонбони Црвено Лажни Ноктите Мода Посочи Акрилик Лажни Нокти Краток Stiletto Ноктите Совети Целосно Покривање DIY Нокти Производи Свеж Со попуст
3pcs 10g градител гел! VOG Мода Впие Исклучување Градител Гел Маскирна Гел лак Гел лак Свеж Со попуст
3pcs 10g градител гел! VOG Мода Впие Исклучување Градител Гел Маскирна Гел лак Гел лак

Следете ги упатствата за употреба Од увоз врвен квалитет суровини и напредна процесот на производство,

DEN 503.00 984.96