2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера

2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера

10 %

DEN 318.00

DEN 352.80

Свеж

Во магацинот


Црна,Црвена,Златна Боја се avalaible,Оставете пораки за бојата што сакате,или ние ќе ги испрати во случаен начин.
Пакување Листа :
1 x Мини 2 во 1 Endoscope
1 x Мала Кука
1 x Магнет
1 x Страна Чуете
1 x Фиксно Поставен
1 x Упатство
. Работи само со Android 4. Температурата на работа : од 0 до 70 степени
15. Водоотпорен ниво : IP67
14.
Ве молиме внимателно проверете го вашиот телефон пред да нарачате
Ве молиме Имајте во предвид : Само работи со Android 4. Сертификација : ФК CE, Ro HS
Функција :
1. Поддршка Андроид телефон има OTG и UVC функција, како што е Samsung Galaxy S4 S5 S6 итн.
Опис :
Најновите Пристигнување Модел за Android паметни телефони, може да се земе видео и звук, и на фотографии и видео датотека директно ќе се зачувани во вашиот Android мобилен телефон, целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа. најдобар растојание е 3cm да 8cm ,ако во текот на овој ,тоа ќе биде не се јасни .Ве молиме прочитајте го внимателно. Соодветни за одржувањето на возилото, подводни гледање, дивиот свет надзор е тешко да се постигне места, итн. Убава и стилски изглед и лесно операција, и се врти lights on или off. Рамка Цена : 30fps
8. Фокусно растојание : 3cm -8cm. Употреба на OTG линија за да го поврзете телефонот со некои опрема, како на пример, тастатура, глувче, У диск, и можете да го користите нормално, тој изрази телефон има OTG функција. Треба да имате на OTG кабел. Сензор Големина : 1/9 инчен
6. Видео формат : AVI
13. Фото формат : JPEG
12.
Ве молиме проверете со вашиот телефон внимателно пред да нарачате , или ние не ќе биде одговорен поради причини што погоре. Телефон МОРА да поддржува OTG функција , и МОРА да го поддржуваат за да се поврзете надворешен камера. Исто така, има светло копче се користи за контрола на 6 LED светла, така што работат во некоја област без доволно светлина. Идеален за интраорална камера систем, подводна камера, водоотпорен Микро-камери, моторно возило детектор, канализација цевковод детектор, пребарување и спасување, кривични и обичај детектор, археолошки откривање, на PCB откривање, домашна нега, воздухопловна и вселенска индустрија, заштита и трактори индустрии, нафтени дупчења индустрија, градежништво и така натаму. Погледнете агол : 67 степен
9. Со водоотпорен и 6pcs светла LED светла, да ја прошири вашите раце и очи, за изложување на светлина автоматски. Пиксели : 300000 пиксели НА телефон,1000000 пиксели НА Компјутер
7. Резолуција : 640 x 480
5. Кабел Должина : 2m
3.0 систем и погоре , doesn ' t support i OS систем . Ние гарантираме дека компоненти на оваа точка сите се во добра состојба.
Не сите од Android телефон со OTG функција може да ја поддржуваат надворешната камера, системот мора да биде дозволено да се поврзете на надворешната камера. Топло Совети : 1.
Објектот специфики :
1. LED количина : 6pcs
10. Поврзување на Андроид телефон или компјутер, може да земе слика на вашиот телефон или компјутер. Боја : Црна/Gold/Црвена (Испрати случаен избор )
2.2 систем за телефон, Не ја поддржува i OS систем; Поддршка на Андроид Телефон има OTG и UVC функција,
Како За Samsung Galaxy S5, S6,S6edge, S6edge плус, S7,S7edge; за Note4,Note5; за SONY Z2 L50 H; за SONY LT26i; за Nexus 5
(Вашиот паметен телефон мора да биде Вистинска, кои имаат лиценца и поддршка на надворешната камера )
Како да се детектира дали телефонот има OTG функција :
1.

Сензор Големина: 2M Кабел
Хоризонтална Резолуција: 700TVL
Бренд Име: dower мене
Алармот Акција: Локалните Алармот
Димензии (L x W x D)(mm): 2M должина
Технологија: Pinhole
Сензор: CMOS
Поддржани Оперативни Системи: CTVMAN
Видео Формат На Компресија: MJPEG
Висока Дефиниција: 480P(SD)
is_customized: Yes
Напојување(V): OTG
Потрошувачка На Енергија(W): Н А
боја: Црна
Поддржани Мобилни Системи: Андроид
Конективност: USB
Тип: Змија Индустриски Endoscope
Агол На Гледање (Степен): 85°
Специјални Функции: Водоотпорен / Водоотпорна
Минимална Осветлување(Лукс): Н А
Мрежен Интерфејс: Никој
Ѕидот Заградата: Таванот
Инсталација: Вградени
Сензор Бренд: SONY
Број На Модел На: АД-15-2M
IR Растојание(м): Н А
Леќа (mm): 5.5 мм
Стил: Мини Камера За Android USB OTG
Аудио Излез: Андроид Smartphone
Бродови Од: шенжен

Додатоци на производи

YiiSPO 48 LED илуминатор Светло за видео надзор IR Инфраред Ноќ Визија За Надзор Камера Brand New Од Фабриката Свеж
YiiSPO 48 LED илуминатор Светло за видео надзор IR Инфраред Ноќ Визија За Надзор Камера Brand New Од Фабриката

па ве молиме да ни даде можност да се провери пакет за вас Ако mail нас едно прашање по бизнис часа, ние ќе

DEN 672.00
HD 1080P PTZ IP Камера Купола 3x Auto Zoom оптички 2.8~8мм леќа 3 Мини Големина Безбедност Отворен и затворен Водоотпорен Мрежа Свеж Со попуст
720P wifi endoscope камера 9mm кол андроид endoscope hd iphone endoscope инспекција камера 1/3.5/5M метал usb endoscope камери Свеж Со попуст
720P wifi endoscope камера 9mm кол андроид endoscope hd iphone endoscope инспекција камера 1/3.5/5M метал usb endoscope камери

dianxiaobao_1 Забелешка : Оваа ставка е нов најновите Wi Fi endoscope камерата, тој може да работи со Android и IOS мобилен

DEN 894.00 1824.00
На 20 милиони видео надзор Мрежен Кабел RJ45 CAT5/МАЧКА-5e Кабел + DC Моќност Продолжување видео надзор мрежата Ethernet Кабел Свеж Со попуст
GADINAN Full HD 48V Рое IP Камера 720P 960P H. 264 1080P H. 265 Отворено Куршум Безбедносна Камера ONVIF 2.0 IP66 Waterpoof Свеж Со попуст
GADINAN Full HD 48V Рое IP Камера 720P 960P H. 264 1080P H. 265 Отворено Куршум Безбедносна Камера ONVIF 2.0 IP66 Waterpoof

Б, За FTP FTP испратите видео и слики, слики секогаш ќе ги испратите, видео датотеки поголеми, по алармот, ви

DEN 1273.00 1498.08
Системи за видео надзор IP66 Отворено Безбедност 4 МИНИ Голема Брзина Купола AHD 1080P PTZ Камера 2.0 ПРАТЕНИК 20X Зум Авто Свеж Со попуст
Супер HD 4MP H. 265 IP Камера Зумирање Varifocal 2.8-12mm леќа OV4689 HI3516D Onvif Куршум видео надзор Отворено Рое Мрежна Свеж Со попуст
Супер HD 4MP H. 265 IP Камера Зумирање Varifocal 2.8-12mm леќа OV4689 HI3516D Onvif Куршум видео надзор Отворено Рое Мрежна

Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве моли

DEN 3321.00 4744.32
AZISHN Wifi Жичен IP Камера 720P/960P/1080P Yoosee Движење Откривање 6IR Метал Отворено видео надзор Камера Поддршка SD Картичка Свеж Со попуст
AZISHN Wifi Жичен IP Камера 720P/960P/1080P Yoosee Движење Откривање 6IR Метал Отворено видео надзор Камера Поддршка SD Картичка

Оваа камера не облак гледање и зачувување на информации5 Оваа камера не поддржува веб прелистувачи, как

DEN 1374.00 1695.84
НОВА Жешка 166Feet/50M BNC РКА на Аудио Видео Моќ Проширување Кабел DVR Надзор Жица за видео надзор за Безбедност на Камера Свеж Со попуст
Coax PTZ Sony IMX291 следење на PTZ AHD 2MP Starlight ноќ верзија 150M Starvs 4 in1 PTZ авто следење на PTZ Безбедносна Камера Свеж
Coax PTZ Sony IMX291 следење на PTZ AHD 2MP Starlight ноќ верзија 150M Starvs 4 in1 PTZ авто следење на PTZ Безбедносна Камера

0 мм, D / N( ICRCut), DWDR , Боја : 0 5 тури, DC12 V Форма параметри Режим Име и Опис ASHD698 T02722 HD IR Laer 300 МЕТРИ Starlight Голема Б

DEN 14352.00
Бесплатен Превозот 1/3 0130 CMOS 1200TVL 30x Оптички 3~90mm Varifocal Леќа HLC DNR Безбедносен видео надзор на Зумирање Камера Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 1/3 0130 CMOS 1200TVL 30x Оптички 3~90mm Varifocal Леќа HLC DNR Безбедносен видео надзор на Зумирање Камера

За други безбедност на објектите кои не се содржани во нашите состаноци, ве молиме да бидат слободни да

DEN 3023.00 3686.40
ELP 2MP Full HD CMOS црна и бела боја монохроматски usb камера на модулот на камерата за linux Свеж Со попуст
ELP 2MP Full HD CMOS црна и бела боја монохроматски usb камера на модулот на камерата за linux

За квалитетот на производот проблеми.Функција : * Голема Брзина 1080 P HD USB Камера*Опремени со 2.*High speed USB 2...

DEN 1802.00 1896.96
HQCAM 1080P wifi mini ip камера wifi РОЕ камера мини ip 2.0 ПРАТЕНИК wifi видео надзор безбедносен видео надзор мини безжична Свеж Со попуст
HQCAM 1080P wifi mini ip камера wifi РОЕ камера мини ip 2.0 ПРАТЕНИК wifi видео надзор безбедносен видео надзор мини безжична

3 / 2 Мегапикселна 1280*720 / 1280*960 / 1920*1080 P Резолуција Може да биде факултативнаПовеќе модели pls проверете наш

DEN 3780.00 4200.00
12MM CCTV Леќа За видео надзор Камера IR М12 Метал CCTV Леќа за безбедносни камери IP AHD TVI CVI камера Свеж Со попуст
12MM CCTV Леќа За видео надзор Камера IR М12 Метал CCTV Леќа за безбедносни камери IP AHD TVI CVI камера

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа2016 Промоција CMOS Сензор 700tvl Чипсет Плоча 38*38 за видео надзор камера безбед

DEN 163.00 191.52
AHD 1080N 4CH 8CH видео надзор DVR Мини DVR 5IN1 За видео надзор Комплет VGA HDMI Security System Мини NVR За 1080P IP Камера Свеж Со попуст
AHD 1080N 4CH 8CH видео надзор DVR Мини DVR 5IN1 За видео надзор Комплет VGA HDMI Security System Мини NVR За 1080P IP Камера

• H 264 видео компресија, 1080 P / 720 P / 960 H HD резолуција, VGA & HDMI излез.• 720 P / 960 H / 1080 P• Копија Преку USB Диск + 3.5"

DEN 1372.00 1693.92
UNITOPTEK 1080P HD IP Камера 2MP Куршум Реално време Мрежа Водоотпорен Sony Exmor CMOS Сензор H. 264 Ноќ Визија IR-Намалување Свеж Со попуст
UNITOPTEK 1080P HD IP Камера 2MP Куршум Реално време Мрежа Водоотпорен Sony Exmor CMOS Сензор H. 264 Ноќ Визија IR-Намалување

UNITOPTEK 1080 P HD IP Камера 2 MP Куршум Реално време Мрежа Водоотпорен Sony Exmor CMOS Сензор H 264 Ноќ Визија IRНамалување

DEN 1406.00 1736.16
1/3CMOS камера 800TVL IR Камера HD Камера за видео надзор PC1099 CCD Одбор.КИП-PC1099 Свеж Со попуст
1/3CMOS камера 800TVL IR Камера HD Камера за видео надзор PC1099 CCD Одбор.КИП-PC1099

1 PCS Cmos Аналогна камера планината одборЗабелешка : Ако вашата камера домување е 50size, ние може да ви помогн

DEN 268.80