1PCS Преносни Пластични Транспарентен Мечка Печатење Шишиња со Вода Простор Шише Голем Капацитет Пијалаци Чај, Сок од Шише 500ml 350ml

1PCS Преносни Пластични Транспарентен Мечка Печатење Шишиња со Вода Простор Шише Голем Капацитет Пијалаци Чај, Сок од Шише 500ml

30 %

DEN 127.00

DEN 181.92

Свеж

Во магацинот


Meterial : Зелена смола + PP;Platic
Функција :
Сок Од Шише За Вода
Анти-истиснување,анти-пукна и анти-мирис
Со големо влијание на корозија и високи механички својства
Големина : За 19.5*6.5 см
Капацитет : 500 ML,350 МЛ
Боја : Црна

Drinkware Тип: Шишиња Со Вода
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,CIQ
Стил: Спорт
Материјал: Пластични
Анти-корозија Слој: Опремени
Снабдување Тип: Во Акционерско Предмети
Бренд Име: qisen
Во Врела Вода: Применливи
Применливи Луѓе: Возрасни лица
Термо Изведба: Никој
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На: b024
Шише Устата: Круг
Отворено Активност: Турнеја
Пластични Тип: PC
Обликот: Со Капак
Вода Да Тече, Метод: Директни Пиење
Шише За Вода Тип: Пластични Шише За Вода/Простор Првенство
Шише боја: Црна
шише големина: 19.5x6.5cm
Материјал: Најдобри Пластика(PC)
Обликот: Со Капак
јачина: 350;500ml
Функција: Breakproof
Одговараат на: Отворено спорт,кампување,планинарење,велосипедизам
Шише За Вода Сок: спорт шише за вода пластични розова
протеини shaker шише за вода: протеини шише за вода

Додатоци на производи

Термо Кригла Изолирани Првенство Гимнастик Кафе Топло Ладно шише Патување Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенство вакуум термос Свеж Со попуст
450ml/16Oz Автоматско шише за вода кафе, сок миксер електрични shaker bpa free сок extractor watercup со скала преносни миксер Свеж
Преносни Силикони Стигнале Виткање Шише За Вода Отворено Патување Телескопски Расклопна Шише Пластичен, Со Капак Свеж Со попуст
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas Свеж Со попуст
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas

Опис На Производот : 【Материјал】 : BPA free пластика【Тежина】 : 280g【Капацитет】 : 350ml【Големина】 : 13*10*14 cm【Па

DEN 333.00 664.80
Arshen 300ml Примитивни Пиење Кригла рачно изработени Дрвени Кригла Природен Чај Кафе Пиво Drinkware Кригла Патување Teaware Свеж Со попуст
3 унци од нерѓосувачки челик огледало светлина преносни мали вино тенџере надвор ласерски врежани мали круг хип колби Свеж Со попуст
1 Сет 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од Нерѓосувачки Челик Со Бели & Црна Кутија Свеж
1 Сет 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од Нерѓосувачки Челик Со Бели & Црна Кутија

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки 2 Количина : 1 сет, вклучувајќи : 1 Парче Колба, 1 парче Инка, 2 Парчиња од нерѓос

DEN 457.44
Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Свеж Со попуст
МЕНЕ.FAM Мода Прекрасна Срце облик на Силиконски Првенство Покрие 11cm Печат Прашина-доказ Може да Клип Лажица Copa Капак Стакло Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Пивце Чаши Големи/Мали Трајни Деца Куп Метал Tumblers Сок Коктел Iced Чај Купот Дома Бар Кампување Чаши За Свеж Со попуст
Нова Мода 1pcs Нови 220ml 300ml 400ml Нерѓосувачки Челик Преносни Кригла Првенство Двоен Ѕид Патување Гимнастик Кафе Кригла Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Метал Drinkware Чаши За Пиво Кафе, Чај Кригла Двоен Ѕид Бамбус Шема Кригла И Купот За Пријател, Љубовник Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3 Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w / Бамбус Капак SA3 Вклучуваат :

DEN 663.00 770.88
супермен магија кафе кригла чаши боја се менува чај млеко чаши Топлина Реактивен Чаши подарок Кафе Кригла Свеж Со попуст
супермен магија кафе кригла чаши боја се менува чај млеко чаши Топлина Реактивен Чаши подарок Кафе Кригла

супермен магија кафе кригла чаши боја се менува чај млеко чаши Топлина Реактивен Чаши подарок Кафе Криг

DEN 130.00 182.40
GFHGSD Бела kitty Бутик Кафе Бела Мачка Животинско Млеко Чаша Керамички Љубители Кригла Симпатична Роденден подароци,Божиќ Подарок Свеж Со попуст
4 Парчиња 550ml 18 Унци Зачукуваше Бакар Позлатен Москва Мазга Кригла Пиво Шолја Кафе Кригла Бакар Позлатен Свеж
Нови 520ml Сјајот Sequins Пластични Спортски Слама Лак Шише за Вода со Дијамант Форма Капак за Надворешна Кампување Пиење Шишиња Свеж Со попуст