ip камера 1080p wifi надзор Безжична мини систем 2mp видео надзор за безбедност на мали дома видео камери гледачот најмалите следи 1920*1080P

ip камера 1080p wifi надзор Безжична мини систем 2mp видео надзор за безбедност на мали дома видео камери гледачот најмалите

43 %

DEN 2706.00

DEN 4747.20

Свеж

Во магацинот


ip камера 1080p wifi надзор Безжична мини систем 2mp видео надзор за безбедност на мали дома видео камери гледачот најмалите следи 1920*1080 P
Функција : Wi-Fi/802.11/b/g/n , Слободни Фабрика DDNS Поддршка Протокол : TCP, UDP, IP, HTTP, SMTP, DHCP, DNS,ARP, ICMP, POP3, NTP, IPSec Upn P, RTP, и RTCP Двојна поток кодирање / H. 264 компресија на владата 2.0 Мегапикселна, вклучуваат 3.6 mm фиксен објектив 2 MP : 1920 X 1080 P Поддршка Мулти-Екран на софтвер и CMS Onvif Компатибилност Безжични, P2 P, Поддршка Andorid iphone Леќа големина : Default : 3.6 mm по желба : 3.6 mm 6mm 8мм Пакет, вклучувајќи : 1* 1080 P Безжични IP Камера 1* антена 1* CD (вклучувајќи и воведување) 1* Адаптер ip камера 1080p wifi надзор Безжична мини систем 2mp видео надзор за безбедност на мали дома видео камери гледачот најмалите следи 1920*1080 P

Сензор Големина: 1/2.8
Број На Модел На: ЈОВАН-IP6200H-D-WIFI
Бренд Име: JIENUO
Видео Формат На Компресија: MPEG4,H. 264
Технологија: Pinhole
Сензор: CMOS
Поддржани Мобилни Системи: iPhone OS,Андроид
Напојување(V): dc 12v 2a
Поддржани Оперативни Системи: Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Специјални Функции: Вандалот-доказ
IR Растојание(м): Никој
Алармот Акција: E-Mail Фото
Висока Дефиниција: 1080P(Full-HD)
Конективност: IP/Безжична Мрежа
Стил: Мини Камера
Мрежен Интерфејс: Wi-Fi/802.11/b/g
Тип: ip камера
Сензор Бренд: SONY
Димензии (L x W x D)(mm): 40mm*40mm*20mm
Потрошувачка На Енергија(W): 3W
Минимална Осветлување(Лукс): 1/2.8
Леќа (mm): 3.6 mm
Протокол: Onvif
Безжичната: 802.11 b/g/n
P2P: Поддршка
Бесплатен Домен: Поддршка
Текстура: Алуминиум Легура
Ефективни Пиксели: 1920x1080p

Додатоци на производи

3.2 Инчен Бебе Монитор Безжична Видео Боја Бебе Nanny Безбедносна Камера Баба Електронски Ноќ Визија Температура Следење Свеж Со попуст
DC Моќност 1 Женски 2 Машки plug Splitter Адаптер 5.5 x 2.1 мм За видео надзор Камера Кабел,LED Лента,мин:1pcs Свеж
DC Моќност 1 Женски 2 Машки plug Splitter Адаптер 5.5 x 2.1 мм За видео надзор Камера Кабел,LED Лента,мин:1pcs

Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 1 женски 2 машки DC напојување splitter кабел Лесен инсталирани на Едн

DEN 44.64
Висок Квалитет на Отворено Лажни камера Атарот Дома видео надзор за Безбедност Мини IP Камера систем LED Трепка Затворен Сребро. Свеж Со попуст
H. Видите 16CH Надзор Систем 16 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
H. Видите 16CH Надзор Систем 16 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид

0 Далечински Управувач IRДалечински Управувач Напојување DC12 VКамерата СпецификацијаСлика CMOS Сензор ТВ С

DEN 18825.00 35519.52
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера Свеж Со попуст
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера

Црна,Црвена,Златна Боја се avalaible,Оставете пораки за бојата што сакате,или ние ќе ги испрати во случаен на

DEN 318.00 352.80
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD Свеж Со попуст
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

DEN 499.00 587.52
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио Свеж
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио

5.0 ПРАТЕНИК ѕвездасветлина реално време modle двојно одбор 10 / 100 интерфејс, RJ45 двонасочна аудио интерфејс

DEN 4464.00
Ниска Цена На Продажба!1/4Cmos 1200tvl FH8510+139 HD Камера IR-намалување на Отворено водоотпорен IP66 Ноќ Визија 30m безбедност Свеж Со попуст
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци Свеж
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.Ѕид Заградата3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Модел PFB

DEN 343.68
Практична Затворен Отворено Соларна Енергија Атарот Лажна Имитација Дома видео надзор за Безбедност Камера со LED Индикатор Свеж Со попуст
100 IR растојание 15 IR Led диоди Illuminators IR Инфрацрвена Светлина ПРЕДВОДЕНА видео надзор Камера Ноќ-визија Пополни Светлина Свеж Со попуст
GZGMET DC 12V Бела RS485 видео надзор Камера Ротирачки Заградата Автоматска IP Камера NVR Пан Навалите Камера Заградата Свеж
DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината Свеж Со попуст
DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината

Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно , просечното време на испорака е за 30 дена, но понек

DEN 1094.00 1151.52
JCWHCAM USB Мобилни Endoscope Андроид 7MM Леќа 5M Змија Камера Водоотпорен Инспекција Borescope За Лаптоп OTG/UVC Со 6 led диоди Свеж