10 групи/многу Конектор IP68 Водоотпорен јас-Форма M20 Конектори 3 Pin AC 250V/10A Кабел Жица Приклучок за Штекер Заеднички

10 групи/многу Конектор IP68 Водоотпорен јас-Форма M20 Конектори 3 Pin AC 250V/10A Кабел Жица Приклучок за Штекер Заеднички

6 %

DEN 1963.00

DEN 2088.00

Свеж

Во магацинот

Ви благодариме! За Нашите Мисии : 1.Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Сите светла се под една година гаранција . За превозот : ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка кога имаме испраќаат пакетот ,можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа (Бидејќи тоа willtake околу 24 часа за испорака компанија за да испратите проверка на информации на своите веб ).Ние сме отворени од 7 дена од 11 часот до 7pm(est). Ние ќе ви помогнат да го надминете уредот бесплатно во 1 години ,но треба да го плати превозот цена и нови додатоци цена .Ние ќе одговориме на сите ваши прашање ако имате било.Можете да ни e-mail.ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми. Ние нудиме најдоброто.ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор . Пакетот Вклучува : 10 x Водоотпорен Конектор
За нас и Производи : Овие предмети се тешко да се опише попрецизно,големини и Бои може да изгледаат различно на лице од тука.5 mm Релативната влажност : ≤90% olor : Црна Работна температура : -35 C~120 C температура на Чување : -25 C~85 C Атмосферски притисок : 86~106 KPa Големина : D26.Кога ќе го примите пакетот ,ве молиме да се отвори пакетот и да ги проверите сите ставки се работи во добра состојба пред да потпишете . За нас : Сите наши производи are100% вистински,Кристали познати за беспрекорна worksmanship,прецизно сечење и јасност се нудат тука.
Спецификации : Име на Производ : Водоотпорен Конектор Модел : КЈ-М16.(не cluding додатоци ).Немојте да потпишувате ако објектите се скршени ,и побара испорака компанија да се направи "штета сертификат ".ве молиме погледнете го вистински производ отколку што го добиваат .Ќе земе како многу гордост во сопственик на нашите производи, колку се земе во понудата на итто вас.5*L84mm Нето Тежина : 30g Широко се користи во соларен панел систем, отворено LED светилка и електрична жица за поврзување.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики ,ве молиме контактирајте со нас со Trademanaget или е-Маил,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ние се стремиме да понуди одлична услуга на клиентите,безусловна квалитетот на производот во неспоредлив цени и сеуште секојдневно,ние продолжуваме да се обидат да се направи вашата шопинг искуство со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Нашите производи ќе биде малку поинаква отколку во слики . Поради разликите во следи, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната кристал и вашиот екран.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да leavegreat повратни информации ако се satisfiedwith нашиот производ или услуга, ви благодарам многу !! 2. За Политика На Враќање : 1. Можете да ги пратите пакет по курирска компанија линк : ние ќе наплаќаат дополнителни превозот бесплатно ако вашата локација е оддалечена или ние ќе ги користите другите испорака начин.

боја: Црна
Број На Модел На: КЈ-М16.-11
Димензии: D26.5*L84mm
Водоотпорен: IP68
Електрични Карактеристики: Макс 250V / 10A

Додатоци на производи

XB2BD21C НЕ 2 Позиции Одржува Одберете Селектор Префрлете се Заменува Telemecanique Свеж
XB2BD21C НЕ 2 Позиции Одржува Одберете Селектор Префрлете се Заменува Telemecanique

2 Позиција НЕ Одржува Одберете Селектор Префрлате400 V 6 AМодел : XB2 BD21 CДобар квалитет заменува telemecanique!Монт

DEN 192.00
20PCS(10 Пара) 2 Pin JST 100mm Теренот 2.54 mm Машки и Женски Wire Конектор Приклучок за Кабелот за DIY РК Battry Модел Свеж Со попуст
20PCS(10 Пара) 2 Pin JST 100mm Теренот 2.54 mm Машки и Женски Wire Конектор Приклучок за Кабелот за DIY РК Battry Модел

Примена : Тип Машки +Женски jst Приклучок Пакет 10 пара Должина од 10cm Боја, Црна + Црвена Материја l Бакар и П

DEN 70.00 79.20
Автомобил да се Префрлате DPDT ON-OFF-ON Switch Авто Делови 6-Pin 15A 250V Топла Продажба Свеж Со попуст
Автомобил да се Префрлате DPDT ON-OFF-ON Switch Авто Делови 6-Pin 15A 250V Топла Продажба

Опис : Количина : 1pcБоја : Портокал+Сребро.Позиција : 3 (ONOFFON)Состојба : 100% сосема новPin број : 6 pin (6 Завртка Те

DEN 57.00 103.20
315Mhz 433Mhz Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch 10A Реле Излез Радио 9V 24V 1 Канал Приемник Модул Предавателот Свеж Со попуст
Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжичен Далечински Контролер за Mi-светло Г.С./светска војна LED Сијалица или Единствена Боја Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 5sets 4pin A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat авто водоотпорен жици се подигнат конектор 4B0 973 724 4B0973724 Свеж
Бесплатен превозот 5sets 4pin A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat авто водоотпорен жици се подигнат конектор 4B0 973 724 4B0973724

Опис : 5 X 4 начин женски конектор за домување и вметнете 20 X Силиконската гума кабел печати 20 X женски терм

DEN 336.00
М12 4mm DC 5V NPN НЕ LJ12A3-4-Z/BX-5V Индуктивен Сензор Switch t22 Свеж Со попуст
М12 4mm DC 5V NPN НЕ LJ12A3-4-Z/BX-5V Индуктивен Сензор Switch t22

Карактеристики : Тоа е компонента широко се користи во автоматска контрола на индустријата за откривањ

DEN 124.00 132.96
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp H02 Свеж Со попуст
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp H02

Многу брз и сигурен начин на поврзување на дополнителни кабли за постоечките инсталации во, на пример м

DEN 34.00 40.32
Индуктивен Сензор TCB-2080A 2WIRE НЕ AC90-250V Откривање на далечина 80MM далечински Близина Switch сензор префрлате Свеж
Индуктивен Сензор TCB-2080A 2WIRE НЕ AC90-250V Откривање на далечина 80MM далечински Близина Switch сензор префрлате

Здраво,Ако ви треба друг работен напон, ве молиме контактирајте ме.Име на производ Индуктивен Близина Swi

DEN 447.84
10pcs RG6 F Приклучок Конектор Сребро Водоотпорен Сателитски Небото Богородица ТВ Антенски Кабел Завртката Свртување Coax Одговара Свеж Со попуст
1PC RP-TNC Женски Џек орев RF Coax Конектор Crimp RG58,RG142,RG400,LMR195 Директно Nickelplated НОВИ трговија на големо Свеж Со попуст
1PC RP-TNC Женски Џек орев RF Coax Конектор Crimp RG58,RG142,RG400,LMR195 Директно Nickelplated НОВИ трговија на големо

1 PC RPTNC Женски Џек нут со машки pin RF Coax Конектор Crimp RG58,RG142,RG400,LMR195 Директно Nickelplated НОВИ трговија на големо

DEN 67.00 74.40