Мини Солидна Месинг Лизгачки Мерач Vernier Caliper 80mm 3.15 Инчен Накит Мерење G08 Капка брод

Мини Солидна Месинг Лизгачки Мерач Vernier Caliper 80mm 3.15 Инчен Накит Мерење G08 Капка брод

DEN 120.96

Свеж

Во магацинот


Опис :
Забелешка : за една скала,двојна скала
Pls ни остави свој избор,или ние ќе ви испратиме една скала,tks
Прецизното мерење на инструментот за деликатна предмети - основна алатка за jewelers Прецизност лизгачки месинг gague мерки до 3.15" (80mm) во зголемувања на 1/16" (1mm) Солидна месинг е не-магнетни не-rusting и повеќе нежна од најтврдокорните челик дебеломер Скала означени во милиметри Vernier Дизајн ќе се измери внатре и надвор од објектот Ултра прецизност и лесен операција Спецификација : Материјал : Цврсти Месинг Големина : Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер Забелешка : Големина за рачно мерење, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 X Накит Мерач

Бренд Име: Shanwen
DIY Материјали: Електрични

Додатоци на производи

1pc Прилагодливи Вртливата Магнетна База на Носителот Лост Dial Индикатор Дел Метал 12.1 мм*66.3 mm Свеж Со попуст
1pc Прилагодливи Вртливата Магнетна База на Носителот Лост Dial Индикатор Дел Метал 12.1 мм*66.3 mm

BI0003418Спецификација : Бренд новиМатеријал : металБоја : црнаГолемина : прибл.12.1 mm*66.3 mm (L*H)Функција : Со двет

DEN 108.00 179.04
Нерѓосувачки Челик 180 Степен Protractor Круг Агол Пронаоѓач Занает Владетел Мерка Алатка 100mm за Машини Алатки Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик 180 Степен Protractor Круг Агол Пронаоѓач Занает Владетел Мерка Алатка 100mm за Машини Алатки

Нерѓосувачки Челик Protractor Круг Агол Пронаоѓач Занает Владетел Мерка Алатка 100mmГлавни Карактеристики : С

DEN 208.00 276.96
Дебеломер 80mm Дигитални Магнетни Стапала LCD Висина Мерач за Машини За Мерење Свеж
Дебеломер 80mm Дигитални Магнетни Стапала LCD Висина Мерач за Машини За Мерење

Функција : Ја прикажува инчи со фракции или милиметриТабела пили, рутер маси, и рака рутерите работат од

DEN 2191.20
Најновите 32 Сечилото Ласерски 2481 Feeler Мерач Мелодија До Дебелина Поставите IMP/МЕТРИЧКИ + МЕСИНГ Свеж Со попуст
Најновите 32 Сечилото Ласерски 2481 Feeler Мерач Мелодија До Дебелина Поставите IMP/МЕТРИЧКИ + МЕСИНГ

Опис : Нога тело користење 65 # Mn Полиран површината Метрички и инчни споредба Нога тело 3.5 " Согласност со

DEN 175.00 210.72
Мини Универзална Флексибилни Магнетна База на Носителот Застане и за Dial Тест Индикатор Алатка Свеж
Мини Универзална Флексибилни Магнетна База на Носителот Застане и за Dial Тест Индикатор Алатка

Ова е еден убав индикатор алатка за вас !~Магнетни стои дека користи switchable постојан магнет за лесен за мо

DEN 575.52
1PC Лесно Стигнале Владетел Лента Мерка Мини Преносни се Повлече Владетел Keychain 1m/3ft Случаен Боја Свеж Со попуст
1PC Лесно Стигнале Владетел Лента Мерка Мини Преносни се Повлече Владетел Keychain 1m/3ft Случаен Боја

Карактеристики : Супер мини големина, компактен и лесен, лесно да се носат на патување Метрички / кралски

DEN 38.00 39.84
DRELD 25 Ножеви Feeler Мерач Метрички Кралскиот Мерка Рака Алатка 0.04-1.0 mm Јаглероден Челик Јазот Додатен Дебелина Gage Мерење Свеж Со попуст
100mm 4 инчен LCD Електронски Дигитални Vernier Caliper Мерач Мерка Микрометар Свеж Со попуст
100mm 4 инчен LCD Електронски Дигитални Vernier Caliper Мерач Мерка Микрометар

Функција : Трајни и силни пластични материјали, лесни Две начин на мерење : внатрешни и надворешни Нула к

DEN 158.00 186.24
OOTDTY Мултифункционален Жолта Случај 2 Метар Мини Џеб Лента Владетел Мерка Точноста 1mm Свеж Со попуст
OOTDTY Мултифункционален Жолта Случај 2 Метар Мини Џеб Лента Владетел Мерка Точноста 1mm

Против пролизгување и издржливи, удобен зафатКорисна компактен мерка за било градител или декораторЕд

DEN 58.00 75.36
Бесплатен Превозот Мерка Алатки Заварување Мерач 7P Филе MG-11 Заварување Поставите Gage Мерач Заварување Инспекција Свеж Со попуст
3мм Нерѓосувачки челик Лента Мерка 3 Метри 19mm Ширина На метрички систем Машини за Мерење алатка Свеж
3мм Нерѓосувачки челик Лента Мерка 3 Метри 19mm Ширина На метрички систем Машини за Мерење алатка

опис3мм Нерѓосувачки челик Лента Мерка 3 Метри 19mm Ширина На метрички систем Машини за Мерење алатка[xlmodel

DEN 191.52
Електронски Дигитален Дисплеј Vernier Caliper 0-150MM Дигитален Мерен Инструмент Внатрешен Дијаметар Надворешен Дијаметар Пластика Свеж Со попуст