Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелот

Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата

25 %

DEN 523.00

DEN 696.96

Свеж

Во магацинот

Црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам! Користи најновата КРИ XML T6 ПРЕДВОДЕНА за максимална излезна до 8000-10000 lumens може да се Пофали врв зрак интензитетот на 10000cd и фрли растојание до 500-600 метри (ANSI FL1)
L
Белешка : Постојат три типа на 3 x КРИ T6 извори на светло
Главната бела светлина, 1x CREE T6 + Заменик бела светлина, 2x CREE T6
Главната жолта светлина 1x CREE T6 + Заменик бела светлина, 2x CREE T6
Главната жолта светлина 1x CREE T6 + Заменик жолта светлина 2x CREE T6
Продавачот Известување
За Боја Неусогласеност Разлики во бојата може, затоа што од некои други причини, како што се боја одраз во огледалото,Осветлување позадина итн. Ви благодариме!!
. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Повратни информации, Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Опис На Производот
Бела светлина, жолта hoofdlamp 3 T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата факелот
Карактеристики на наменски дизајнирани за работни места, за Спроведување на Законот, Лов, Истражување, Безбедност, риболов,Пребарување и Спасување Интелигентни коло контрола, Телескопски Зум,4 режим Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение хард-елоксирани Водоотпорен во согласност со IPX-6 headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава. Ние постојано се започне нови дизајни кои одговараат на меѓународниот пазар стандарди. Ние ќе tryour најдобро да се реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ако имате било какви барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас, Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плати дополнителни превозот. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност ќе биде прогласен,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Удобно да се стави на или полетување. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе информации. Главата може да прилагодите осветлување на аголот на 100 степени.
За Нас прифати прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи,Со најдобри цени и најдобра услуга.
Политика на враќање Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ако не сте задоволни со било какви прашања во врска со нашите производи во прилог на квалитетот на производите, ако сакате да го промените на предмети или да се врати ставки. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!! Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или negativefeedback.

Боја На Каросеријата: Бела 1T6 бела 2Q5, Бела светлина, 3T6, Жолта 1T6 бела 2T6, Жолта светлина 3T6
Бренд Име: HEDELI
Тип На Батерија: Литиум Јонска
сертификација: CE,CCC
Wattage: 30W
Извор На Светлина: LED Светилки
Водоотпорен: Yes
Зрак Агол: 60°
Модел на LED Монистра: T6
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Број На Модел На: GHT414C6 T415C6 T416C6 T417C6
Цел: Риболов Кампување Велосипед Искачи Одење Патување Работи Лов
Тип На Објект: Предните светла
светлина: бела светлина
Име: led headlamp
Светлина 1: жолта светлина
Име 1: headlamp
лумен 1: 8000lumens
лумен 2: 10000lumens

Додатоци на производи

BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата Свеж Со попуст
BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата

Карактеристики : Ова е IR Сензор за Светла,кога ќе користите headlamp, можете да го користите смисла botton од де

DEN 307.00 479.52
2 парчиња Ултра Долговечност DC12V Автомобил led светилки drl Дење Работи извор на светлина водоотпорен Автомобил Кочница Пак Свеж Со попуст
Висока Моќност 2000 Lumens КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата 3 Режими на Отворено Кампување LED Батерија Главата Светлина Светилка Свеж Со попуст
Shenyu Рака Бран IR Сензор за Контрола на Headlamp, Батерија Светлата Светло за Трчање, Кампување, Риболов, Лов и Пешачење Свеж Со попуст
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов Свеж Со попуст
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов

2017 нов висок квалитет кри xpg2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболо

DEN 1538.00 1672.32
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC Свеж Со попуст
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC

КарактеристикиЗа производство на ултра светол зрак на светлина со 3 LEDПовеќе за употреба за headlamp глават

DEN 494.00 617.76
Отворено Кампување Светлина 60 LED Преносни Шатор Чадор Ноќ Светилка Пешачење Фенер M126 топла продажба Свеж Со попуст
Отворено Кампување Светлина 60 LED Преносни Шатор Чадор Ноќ Светилка Пешачење Фенер M126 топла продажба

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз осно

DEN 223.00 264.96
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено Свеж Со попуст
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено

Опис1 Тежина : 156g2, Материјал : Напредни инженерски пластика3, Прекинувачи : висока бела светлина / среднио

DEN 574.00 624.00
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650 Свеж Со попуст
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650

Функција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Висока светласлаба светлинаStrobe, Повеќе режим се достапни ★Водоотпо

DEN 513.00 732.96
Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла Свеж Со попуст
Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла

Соларен LED СветилкаСоларен KeychainLED СветилкаФенерчеСветлото Соларен панел претвора сонце или амбиенталн

DEN 142.00 167.04
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач Свеж Со попуст
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач

Светилка монистра тип : КРИ T6 + КОЧАН работа светлаИзлезна моќност (макс) : 3000lumenВреме на извршување (најд

DEN 638.00 671.52
yunmai Водоотпорен Кри П5 LED Светилка со Висока Моќност Penlight 2000LM Мини Место ааа Светилка Преносни Работа Кампување Опрема Свеж Со попуст
2 парчиња Бела КОЧАН 6000K Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка У Облик Свеж Со попуст
2 парчиња Бела КОЧАН 6000K Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка У Облик

Опис : Единствена Uоблик светлина водич барови усвоен, донесе висока креативност, малку простор окупира

DEN 214.00 264.00
XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650 Свеж Со попуст
usb сензор led светлата кри headlamp xm l t6 xm-l2 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата факелот Свеж Со попуст
usb сензор led светлата кри headlamp xm l t6 xm-l2 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата факелот

Ви благодариме!! Ако имате било какви барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас, Ако ви треба до

DEN 347.00 462.72
КРИ Висока Моќност Нови Светла Прилагодливи Бела или Сина Кри П5 LED Headlamp Зум Главата Светлина Велосипед Главата Светилка Свеж Со попуст