Плус Големина S-XXXL Rayon Bathrobe Женска Кимоно Сатен Долга Облека Секси долна Облека Класичен Nightgown Sleepwear со Појас

Плус Големина S-XXXL Rayon Bathrobe Женска Кимоно Сатен Долга Облека Секси долна Облека Класичен Nightgown Sleepwear со Појас

36 %

DEN 456.00

DEN 711.84

Свеж

Во магацинот


Материјал : Faux Свила ,Сатен
Големина : S M L XL XXL XXXL
Боја : Црвена
10 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Dropshipping
Плус Големина S-XXXL Rayon Bathrobe Жените Кимоно Сатен Долга Облека Секси долна Облека
Големината На Табелата За Облека
Облека Големина на Табелата(CM)
Големина(cm)
Облека Должина
Биста
Должина На Ракав
S
106
108
32
М
108
112
34
L
110
116
35
XL
112
122
36
XXL
115
128
36
XXXL
120
136
37
Ве молиме имајте во предвид : 1 инч=2.54 см
Облека биста е поголем од нашето тело градите 10-20cm ќе биде погодна,Облека со Џеб
Важна Забелешка Бидејќи нашата големина е Азија,Не исто со вашата земја големина, Кога ќе ги нарачате од нашата продавница ,ве молиме Референца нашата големина на табелата ,изберете вистинската големина за вас , Ако вие не може да се избере правилната големина од себе ,ве молиме Контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат. Ви благодариме
Следете е 100% реална слика на облека без било фото технологија процес :
Пристигнување време :
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради различната резолуција прилагодувања на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор и светлината ефект, цел ти се примени може да биде малку различен од боја која се појавува на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор.
Забелешка :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина. Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме E-mail на нас, Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Плаќање :
Ние ја прифати Кредитна картичка плаќање ! (Ако сакате други начини на Плаќање.Ве молиме контактирајте со нас.)
Превозот :
Ние брод објектот преку Кина Пост, EMS,DHL,UPS-от,FEEDEX,ТНТ или Воздухопловната.
Испраќање е договорен рок од 2 работни денови обично откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 10-30 работни денови .
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз.Ние ќе го пријават како"ПОДАРОК" со помала вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
pls контакт со мене прво, пред да ја напушти Неутрален или Негативен фидбек. јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, ви благодариме!

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол: Жените
Тип На Објект: Облека
Фустани Должина: Колено-Должина
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Три Квартал
Сезоната: Лето
Број На Модел На: NR041
Материјал: Faux Свила,Rayon,Полиестер
Бренд Име: YZYOUTHZING
Ткаенина Тип: Сатенски
Материјал Состав: Rayon
Големина: S M L XL XXL XXXL
Сезоната: Лето
Стил: Кинески Женски Секси Nightwear
боја: Црвена,Црна,Сина,Бела,Светло Виолетова,Светло Сина,Розова
Шаблон Тип: Полна Боја
Боја Стил: Природна Боја
Одговара: Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Додатоци на производи

2017 Нови Долго Nightgown Лето Памук Долго Nightdress Бод Благородна Лабава Жените дневна Класично Елегантна Sleepshirts Свеж Со попуст
2017 Нови Долго Nightgown Лето Памук Долго Nightdress Бод Благородна Лабава Жените дневна Класично Елегантна Sleepshirts

ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат

DEN 1567.00 1761.12
облека бренд-облека bathrobe мажите Есен зима дебел долг фланелен боксери мажите bathrobe машки корални руно облека продолжување Свеж Со попуст
Fdfklak женски Панталони Во Големи Димензии Панталони За Жени Пролет Лето Plaid Pajama Панталони Спиење Bottoms Памук Дневна Свеж Со попуст
Топ Продажба на Бела Жените Кимоно Краток Облека Bathgown Sleepwear Rayou Бања Gown Мини Nightgown Pijama Mujer Една Големина Свеж
Топ Продажба на Бела Жените Кимоно Краток Облека Bathgown Sleepwear Rayou Бања Gown Мини Nightgown Pijama Mujer Една Големина

Опис на објектот : Материјал : Faux Свила , RayouГолемина : Една ГолеминаБоја : Црна , Црвена , Розова , Топла Роз

DEN 768.00
QIANXIU нови жените пижами Задебелување quilted чиста памучни пижами за жена писма печатење Парови топло секојдневен облека Свеж Со попуст
Зимски Mens Топло згусне Памук кимоно Yukata Есен Традиционалните Долго Bathrobe Машки тргнува пижами Машки pyjamas 110807 Свеж Со попуст
Зимски Mens Топло згусне Памук кимоно Yukata Есен Традиционалните Долго Bathrobe Машки тргнува пижами Машки pyjamas 110807

Зимски Mens Топло згусне 100% Памук кимоно Yukata Есен Традиционалните Долго Bathrobe Машки тргнува пижами Машки py

DEN 1193.00 1704.00
Ekouaer Жените Старечки Sleepwear Чипка Кратко Sleeve Nightgown Faux Заврши V Деколте, Nightdress Nightwear Женски Дома Облека Свеж Со попуст
Ekouaer Жените Старечки Sleepwear Чипка Кратко Sleeve Nightgown Faux Заврши V Деколте, Nightdress Nightwear Женски Дома Облека

 Ние нудиме на големо услуга!!!    Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете

DEN 704.00 1173.12
Ekouaer Жените Секојдневен Nightgown 3/4 Ракав Nightshirt Plaid Nightdress Сон Се Облекуваат Дневна Sleepwear Женски Nightwear Свеж Со попуст
Ekouaer Жените Секојдневен Nightgown 3/4 Ракав Nightshirt Plaid Nightdress Сон Се Облекуваат Дневна Sleepwear Женски Nightwear

 Ние нудиме на големо услуга!!!    Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете

DEN 713.00 1229.76
Lisacmvpnel Везови Чипка Секси Жени Pajama Поставите Шпагети Рака Nightdress+Шорцеви Поставите Домот Sleepwear Свеж Со попуст
Lisacmvpnel Везови Чипка Секси Жени Pajama Поставите Шпагети Рака Nightdress+Шорцеви Поставите Домот Sleepwear

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ГОЛЕМИНА БИСТА ШИРИНА ТЕЛО ДОЛЖИНА ПАНТАЛОНА ДОЛЖИНА ПОЛОВИНАТАМ 88 CM 65 CM 24 CM 58~102 CM

DEN 672.00 959.52
Моден Злато Чисто Женски Gown Nightgown Pijama Mujer Печатени Дизајн Жените Rayon Nightdress Лето Облека Бања Gown Zh01F Свеж Со попуст
Моден Злато Чисто Женски Gown Nightgown Pijama Mujer Печатени Дизајн Жените Rayon Nightdress Лето Облека Бања Gown Zh01F

Материјал : Faux Свила , RayonГолемина : Една Големина20 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според

DEN 264.00 412.80
Нова бела жените nightshirts облека за домашни ноќ големи кошула за жените памук голема nightdress Свеж
Нова бела жените nightshirts облека за домашни ноќ големи кошула за жените памук голема nightdress

Големина S Рамо со Ракави; : 65cm Градите / Биста : 90cm Пред Должина : 72cm Назад Должина : 85cm Големина M Рамо со Ра

DEN 696.00
Памук Плус Големина Жените Зима Пижами Долг Ракав Печати Есен Жените Tracksuits Pyjamas Femmes Pajama Поставите Sleepwear Свеж Со попуст
Памук Плус Големина Жените Зима Пижами Долг Ракав Печати Есен Жените Tracksuits Pyjamas Femmes Pajama Поставите Sleepwear

100% Памук Плус Големина Жените Зима Пижами Долг Ракав Печати Есен Жените Tracksuits Pyjamas Femmes Pajama Поставите Sleepw

DEN 1176.00 2305.44
Најпопуларните Розова Кинески Жени Облека Кимоно Бања Gown Дама Лето Свила Rayon Nightgown Mujer Pijama Големина S M L XL XXL Свеж Со попуст
Најпопуларните Розова Кинески Жени Облека Кимоно Бања Gown Дама Лето Свила Rayon Nightgown Mujer Pijama Големина S M L XL XXL

9" / 109cm XXL 24" / 61cm 43.јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив вра

DEN 413.00 1180.80
Bejirog 2018 nightdress пижами во собата за жените црна nightwear плус големина во зима Полиестер sleepwear чипка nightie женски Свеж Со попуст
Bejirog 2018 nightdress пижами во собата за жените црна nightwear плус големина во зима Полиестер sleepwear чипка nightie женски

)Bejirog nightdress пижами во собата за жените црна nightwear плус сомот големина во зима sleepwear чипка nightie женски pyjamasд

DEN 550.00 578.40
Жените intimates црна и бела чипка лизга топла перспектива чипка се лизга Свеж Со попуст