XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач За Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS текст 12V DC излез 12V 1.5 А, Кабел Должина 1.2 m (3.9 ft)

XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач За Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS текст 12V DC излез 12V 1.5 А, Кабел Должина

20 %

DEN 115.00

DEN 144.00

Свеж

Во магацинот


Безбеден и удобен
Ја спречува преполнувањето, над-струја, кратки-коло
Трошоци вашиот Радар Или DVR во автомобил Спецификација : 1.Тип : Автомобил полнач
2.Компатибилност : DC12 V
3.Напон : DC12 V
4.Боја : Црна
5.Излез : DC12 V
6.Текст : 12 V
7.Интерфејс : DC
8.Максимална Струја : 1500m Ah
1.Објектот Боја : Црна
2.Објектот Тежина : 0.09 KG
Пакет содржи : 1 x Автомобил моќ конектор

Бренд Име: xcgaoon
Име На Модел: XC-15
Гаранција: 1 година
боја: Црна
Погоден За: Автомобил 12V
Текст: DC 12V
Излез: DC 12V 1.5 А
Полнење Порта Дијаметар: 3.5 mm ( 0.138 инчи )
Кабел должина: 1.2 m ( 3.9 ft )

Додатоци на производи

Viecar Топла Продажба 3,5 ММ Радио Приемник Антена Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел 3.5 mm Интерфејс FM Радио Антена за Мобилен Свеж Со попуст
FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и Свеж Со попуст
FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и

64крајотFUNROVER Бесплатен превозот DAB+ usb dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со

DEN 1324.00 1919.04
Eightwood Дигитални ТВ Продолжен Антена Преносни Внатрешна/Надворешна Антена за ТВ Тјунер USB/Дигитални ТВ/DAB Радио Со Магнетна Свеж Со попуст
за морски 24V,GPS приемникот,RS232,RS-232 GPS приемник,Печурки во облик на случај,4800 baud rate), модул со антена 5 метри Свеж
за морски 24V,GPS приемникот,RS232,RS-232 GPS приемник,Печурки во облик на случај,4800 baud rate), модул со антена 5 метри

UBLOX7020 gnss чип Дизајн Линија должина : 5 метри кабел со дијаметар : 5mm Користење на висококвалитетни заштите

DEN 1680.00
LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585 Свеж Со попуст
LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585

Автомобил активна антена со вграден засилувач за дигитална ТЕЛЕВИЗИЈАКонектор тип : IEC(Машки)Оперативе

DEN 422.00 508.80
Skylab Bluetooth ранливите Ниска Енергија 4.0/4.2/5.0 модул nRF51822/nRF52832 DK развој колекции Свеж
Skylab Bluetooth ранливите Ниска Енергија 4.0/4.2/5.0 модул nRF51822/nRF52832 DK развој колекции

Име : Bluetooth Производители Datasheet Smd Pcb Предавателот I2 C Микро Долга Низа Најдобри Вградени Rs232 Да Bluetooth 5 Spp Мо

DEN 3110.40
Автомобил GPS Tracker Водоотпорен IP65 5000mAh Камион Автомобил Локатор TKSTAR TK905 90 Дена Режим на Моќен Магнет Живот Бесплатен Свеж Со попуст
Eightwood FM антена 75ohm UNBAL 5ft Кабел IEC/PAL за Јамаха RX-V461 Пионер VSX-516 Природни Стерео Звук Приемник Свеж Со попуст
Eightwood FM антена 75ohm UNBAL 5ft Кабел IEC/PAL за Јамаха RX-V461 Пионер VSX-516 Природни Стерео Звук Приемник

FM антена 75 ohm UNBAL 5ft Кабел IEC / PAL Конектор за Јамаха RXV461 Пионер VSX516 Природни Стерео Звук ПриемникМРАЗ / PAL Ко

DEN 353.00 383.52
Евтини SKYLAB WG209 ralink MT7601 WiFi Модул, известување од FCC/CE/RoHS Ап/Станица прозорец возачот DVR USB WiFi модул Свеж
Евтини SKYLAB WG209 ralink MT7601 WiFi Модул, известување од FCC/CE/RoHS Ап/Станица прозорец возачот DVR USB WiFi модул

Име : SKYLAB WG209 MT7601 Евтини Wi Fi Модул Поддршка USB Wi Fi Пристапна Точка од FCC / CE / Ro HSМодел Бр : WG209WG209 е 802.11 n / b / g Wi

DEN 777.60
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред

2) Кога ќе испратите СМС до тоа,тоа не одговори GPS локација, само LBS локација Кога ќе испратите смс или пов

DEN 2159.00 2399.04
Влакна-оптички Декодер Кутија За Бенц Свеж Со попуст
Влакна-оптички Декодер Кутија За Бенц

Answer : ___________________________ NOTE : само го продаде wih автомобил dvd заедно1 доколку купувачот не одат на царинење дов

DEN 4968.00 5520.00
Podofo Мини GPS Приемникот за Навигација Рачни Локатор Пронаоѓач USB Полнење со Компас Отворено Спорт Патување Рачни Keychain Свеж Со попуст
Vehemo Калено Стакло 8Inchs 175mmx105mm Автомобил DVD Заштитни Филмови GPS Екран Заштитник Премиум Јасно 0.3 mm HD Додатоци Свеж Со попуст
Vehemo Калено Стакло 8Inchs 175mmx105mm Автомобил DVD Заштитни Филмови GPS Екран Заштитник Премиум Јасно 0.3 mm HD Додатоци

Опис : Материјал : Калено стакло Големина : 6.5 инчи(141 x 85mm), 7 инчи(152 x 91mm), 8 инчи(175 x 105mm),9 инчи(198 112mm x), 10 инчи( 2

DEN 378.00 466.56
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк Свеж Со попуст
Оригиналниот Podofo GT02 Мини Автомобили GPS Tracker tk110 Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред Google Линк

Гарантира 4 Бенд Автомобил Моторни GPS Tracker Реално време GSM, GPRS GPS Локатор Возило Следење Уред TK110 за Google Лин

DEN 720.00 899.52
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола

Резолуција на видео излез : 800×480,1024 X600,Максимална 1920 X1080, да ги Поддржат резолуцијата.0, фирмверот поддржу

DEN 25080.00 26400.00