1 Парче со Висок Квалитет Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47

1 Парче со Висок Квалитет Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch

30 %

DEN 64.00

DEN 91.20

Свеж

Во магацинот


За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние запишете ниска вредност или да ни кажете на Декларираната вредност.
Но, можеме да го напишеме пониска вредност на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. Ви благодарам многу!
Внимание
За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 3-5days.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ние ќе видиме дали враќање или повраток е можно.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.5 cm
Пакетот вклучува : 1 Парче x Brooch Pin
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување.
Стоката ќе пристигне во рамките на околу 15~45 работни дена. Ви благодариме! Ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било неутрални и негативни повратни информации.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Ви благодариме.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.
Тоа само ќе ве однесе само 1 минута. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.Ви благодариме.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ, или други скриени трошоци.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Rturn
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш.
Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Бренд Име: JQUEEN
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Стил: Класичен
Обликотшема: Секојдневно Материјали
Брошеви Тип: Brooch Иглички
Број На Модел На: px47-
Пол: Жените
Тип На Објект: Брошеви
Парична казна или Моден: Моден
Сезоната: Пролет Лето Есен Зима
Повод: партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет: OPP вреќа
Дали акциите: во парк
Пад на превозот: трговија на големо&dropshipping ред
Способност: Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1: божиќ накит иглички и брошеви
style2: кристал brooch иглички

Додатоци на производи

нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер зајакот bunny морков велигден 21*15mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
50pcs/многу Антички метал тибетската сребро шарм tassel накит приврзоци за diy ѓердан хривнија накит одлуки 20*12mm Z42930 Свеж Со попуст
50pcs/многу Антички метал тибетската сребро шарм tassel накит приврзоци за diy ѓердан хривнија накит одлуки 20*12mm Z42930

ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве м

DEN 283.00 348.96
Blucome Две Големина од не ' Рѓосувачки Челик Shawl Шамија Марами тока клипови Глеѓ Hijab додатоци Colares Жените Партија Brooch Свеж Со попуст
6pcs Шарм земјата земјината планета 19*16mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Антички Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 20x15mm Свеж
GIVVLLRY Гроздобер Монистра Тело Синџир Сребрена Боја Градник Искра Multilayer Секси Плажа Бикини Подигнат Тело Синџир Накит Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер хартија авион авионот 18*17mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
Новата мода кај жените накит трговија на големо девојки роденден убава прилагодливи подарок прстен агент превозот ПОСТАВУВА Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Тибетската Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 22x19mm Свеж Со попуст
10pcs/многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додатоци Свеж Со попуст
10pcs/многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додатоци

10pcs / многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додат

DEN 34.00 37.92
SaYao 2piece 16G Хируршки Нерѓосувачки Челик 1.2*35*4mm Скок Стрелка Индустриски Barbell Пирсинг Хеликс Уво Тело Накит Свеж Со попуст
SaYao 2piece 16G Хируршки Нерѓосувачки Челик 1.2*35*4mm Скок Стрелка Индустриски Barbell Пирсинг Хеликс Уво Тело Накит

Бесплатен Превозот 2 парчиња Хируршки Нерѓосувачки Челик1.2*35*4mm16 G Индустриски Barbell Пирсинг Уво Пирсинг Н

DEN 60.00 66.24
CiNily Создадени Зелен Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Свеж Со попуст
10PCS Кул Гроздобер Меч Приврзоци AU37018 Антички Гроздобер Стил Бронзена Легура на Ѕвонење Кул Стрелките на Главата Pendant Свеж Со попуст
година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар Свеж Со попуст
Трендовски Накит Сетови Ѓердан Обетки За Жени Со Dangle Приврзоци Златна Боја Булчински Партија Бижутерија Bijouterie Свеж Со попуст
BoYuTe 50 Компјутери 7 Бои 36MM Шупливи Надвор Шарм Цвет трговија на Големо Гроздобер Filigree Месинг Материјал DIY Накит Pendant Свеж Со попуст
Класичен Клуч алатки Кожа Отсечени Кожа Гроздобер Копче Синџири кожа keychain Торба Pendant подароци бесплатен превозот Свеж Со попуст
WYSIWYG 6pcs 21*19mm Гроздобер 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронзена Боја Dragonfly Шарм Свеж
WYSIWYG 6pcs 21*19mm Гроздобер 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронзена Боја Dragonfly Шарм

П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не

DEN 57.12
Корејската Верзија На Новиот Дизајн Мода Голем Лак за Коса Клип Деца 's Hairpin Девојки Коса Поклон Прибор трговија на Големо Свеж Со попуст
Idealway Ноќта На Вештерките Ретро Панк Готик Метал Черепот На Коса И Вратоврска Мода Птици Врана Черепот Еластична Венчиња Свеж Со попуст
JINAO Златна Боја Галвански Хип Хоп Заби Grillz Капи Врвот и Дното Скара Поставите Божиќ Партија вампир заби+ 2 ДОПОЛНИТЕЛНИ Свеж Со попуст