6 инчен Maneki-Mae Керамички Кинески Среќа Мачка Beckoning Среќа Мачка Фигурини Среќа Шарм Пари Кутија Дома Декорација Украси

6 инчен Maneki-Mae Керамички Кинески Среќа Мачка Beckoning Среќа Мачка Фигурини Среќа Шарм Пари Кутија Дома Декорација Украси

18 %

DEN 1097.00

DEN 1338.24

Свеж

Во магацинот


6 инчен Maneki-Mae Керамички Кинески Среќа Мачка Порцелански Beckoning Среќа Мачка Среќа Шарм Пари Кутија Дома Декорација Украси
Големина : Прибл.14 X14 X15cm (L*W*H)
Материјал : Керамички
Пакет се Вклучени : 1*Среќа Мачка ,1*Перница, 1*Шамија-бел
Забелешки :
Како керамички производ, може да постои малку рачно изработени несовршеност и мало отстапување за мерење.
Ве молиме проверете ја големината пред да нарачате, ви благодариме!
Maneki-neko е честа Кинески и Јапонски figurine (среќа шарм, talisman) кои често се верува дека за да се донесе среќа на сопственикот На maneki-neko е понекогаш се нарекува и добредојде на мачка, среќа мачка, пари мачка, среќен мачка, беснее мачка, beckoning мачка, или среќа мачка на англиски јазик.
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи, Ако производите не пристигне во 60days , ве молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или враќање
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој
* Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. * Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрален или негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Материјал: Керамички & Глеѓ
Стил: Јапонија Стил
Тема: Животните
Примена: Пари кутија, Figurine, Статуата
Понудата: Wholesales, Dropshipping

Додатоци на производи

Добредојдовте во земјата на Чудата Зајакот Уметност Ѕид Налепници Дом за Деца Детска Спална соба Уметност Ѕид Оркестарот adhesivo Свеж Со попуст
ALMUDENT Нордиските Птица Плажа Seascape Платно Слика 2 Панели Современ Дом Декорација Дневна Соба Ѕид Уметност Отпечатоци Формулиран Свеж Со попуст
Познатиот Апстракт Van Gogh сончоглед слика на ѕидот акрилна слика од броеви боја со број боење со броеви TF050 Свеж Со попуст
Познатиот Апстракт Van Gogh сончоглед слика на ѕидот акрилна слика од броеви боја со број боење со броеви TF050

Спецификација 1.Боја : прикажани како на слика 4.Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга бојаЗа г

DEN 336.00 508.80
Ориентираат Стариот колекционерски предмети рачно производство Тибет Сребро Бела Бакар Пломба Мушка Goblet ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО Свеж Со попуст
DIY големи димензии Був Потсмев Ѕвезда Дрво Расадник Ѕид Налепници Отстранлив Дрво Ѕид Decals Расадник Vinyls Децата Vinilos Свеж Со попуст
Вашата Слика,Семејство,Бебе Слика,Омилена Слика Прилагодено Печатење На Платно Сликарство Ѕид Уметност Декоративни Слики Како Свеж Со попуст
200g Природни Тибетански Темјан Природни обичен пелин Taihang Thuja Сандаловина Nha Trang Agarwood Стап Темјан Здравствена заштита Свеж Со попуст
COLORFULBOY Љубов Слон Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор на Животните Свеж Со попуст
бесплатен превозот Франсоа Boucher Слатка Љубовник маслото платно отпечатоци класичната пејзаж маслото на платно слика Свеж Со попуст
НОВИ 1pcs 1/2 прачка Foosball Фудбал на Маса фудбал гума се справи со притисокот замена на делови fussball babyfoot 35 Свеж
НОВИ 1pcs 1/2 прачка Foosball Фудбал на Маса фудбал гума се справи со притисокот замена на делови fussball babyfoot 35

ОПИСЦената вклучува 1pcsБесплатен превозот со авион MAIL$ Foosball / фудбал на маса рачка$ Боја : црна$ S ize : L : 11.7c

DEN 129.12
36Pcs Креда Пенкало Chalkboard Налепници Labels Винил Кујна Тегла Ѕид Првенство Шише Излет Огледало Оркестарот Decals Ознаки Свеж Со попуст
COLORFULBOY Еднорог Облак Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Печати на Животните Поп-Арт Ѕид Слики Детска Соба Свеж Со попуст