Smesiteli Модерна Мат Црна Рачни Sus304 Мијалник Спреј за полнење Shattaf Бања туш+Солидна Месинг Вода Контрола Вентил за да се Исклучи вентил

Smesiteli Модерна Мат Црна Рачни Sus304 Мијалник Спреј за полнење Shattaf Бања туш+Солидна Месинг Вода Контрола Вентил за да

9 %

DEN 2125.00

DEN 2335.20

Свеж

Во магацинот

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете.
Но, превозот на плаќање не се враќа.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка пад на превозот
Smesiteli Модерен Стил Мат Црна Рачни Sus304 Мијалник Спреј за полнење Shattaf Бања туш+Солидна Месинг Вода Контрола Вентил за да се Исклучи Вентил
Пакет Се Вклучени :
1 * SUS304 Мат Црна Мијалник Спреј
1 * Месинг Мат Црна Исклучи Вентил
1 * SUS304 Мат Црна 1. Јас ќе го стори истото за вас . Ние работиме од понеделник до петок нормално.
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
Времето за испорака е прибл.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.
Ние брод на светот од кина. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн.
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Бренд Име: Smesiteli
Spary Тип: Хоризонталната
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање: Една Дупка
Број На Модел На: БС-0342
Допрете дупка: Една Дупка
боја: Мат Црна
Исклучи Вентил Материјал: Дувачкиот
Црево Материјал/Големина: Супер SUS304 /1.5 М
Мијалник Спреј Материјал: Супер SUS304
носителот материјал: Супер SUS304
Употреба: Бања/кујна/ Надвор
Гаранција: 5 година
ОЕМ: Добредојде

Додатоци на производи

ѕидот mouted Тоалет Месинг Мијалник Спреј Shattaf Туш Комплет Sprayer Авион со исклучи Вентил 02-091A Свеж Со попуст
ѕидот mouted Тоалет Месинг Мијалник Спреј Shattaf Туш Комплет Sprayer Авион со исклучи Вентил 02-091A

сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25}h

DEN 1443.00 1803.84
Дувачкиот Еден Плоштад Тоалет Рачни Мијалник Shhower Sprayer главата, Месинг 02-01 Свеж Со попуст
Дувачкиот Еден Плоштад Тоалет Рачни Мијалник Shhower Sprayer главата, Месинг 02-01

Високо Квалитетен Тоалет И Мијалник Sprayer Тушl Мијалник : Месингl Крај : Хромl врска : G1 / 2"l Работен Притисок

DEN 637.00 767.52
Нерѓосувачки Челик Две Функција Тоалет Рачни Мијалник Бања Shattaf Туш Спреј Сет со Црево&Држачот.Виси На Тоалет Свеж Со попуст
Тоалет и Туш Мијалник Преносни ABS Пластика Мијалник Спреј Пиштол Туш Хигиенски Главата Рачни Мијалник Тоалет Хигиена Туш Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Висок Квалитет Ниска цена Рачни Мијалник, Преносни мијалник туш, Рачни ABS Спреј, Хром Позлатен Мијалник Свеж Со попуст
Бања плоштадот месинг мијалник тапа вентил Мијалник контрола агол Мијалник туш вентил ѕид монтиран мијалник допрете бања прибор Свеж Со попуст
2 Функции Рачни Мијалник Спреј Shattaf Комплет Sprayer Jet + Топли и Ладни Миксер Вентил 02-148 Свеж Со попуст
2 Функции Рачни Мијалник Спреј Shattaf Комплет Sprayer Jet + Топли и Ладни Миксер Вентил 02-148

Тоалет Рачни Пелена Мијалник Sprayer + Топли И Ладни Миксер Вентил Spary Тип : ХоризонталнаВентил Тип : Керамич

DEN 2096.00 2303.52
Bagnolux Високо Квалитетен Тоалет И Мијалник Sprayer Мала Рака Бања Туш Хром Shattaf Пренослив Тоалет Рака Мијалник Спреј Свеж Со попуст
Рачни Мијалник Спреј Црн Туш Sprayer Поставите Тоалет Shattaf Sprayer Туш комплет Мијалник Тапа, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Тоалет И Бања Рачни Туш Комплет Мијалник Sprayer Постави Туш Главата Shattaf Џет & Носителот & Црево Свеж Со попуст
Бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик еден влезот двојно штекер мијалник sprayer машина за перење агол вентил мијалник туш Свеж Со попуст
Бесплатен превозот shattaf Жените Рачни Мијалник Туш поставите Преносни мијалник спреј за славина со 1,5 m црево ducha higienica Свеж Со попуст
Висок квалитет на Пренослив Тоалет и Мијалник Shattaf Туш Поставите вклучувајќи ABS мијалник туш + рака туш црево + туш носителот Свеж Со попуст