RUITOOL 3*30мм Пескарење Диск Размавта Мелење Тркала 80 Чакал и Песок Хартија Полирање Тркала За Dremel Додатоци Ротари Алатки

RUITOOL 3*30мм Пескарење Диск Размавта Мелење Тркала 80 Чакал и Песок Хартија Полирање Тркала За Dremel Додатоци Ротари Алатки

49 %

DEN 167.00

DEN 326.40

Свеж

Во магацинот

Карактеристики : Алуминиум Оксид Мелење Тркала за deburring и мешање на станот и contoured површини Полирање Тркала може да се чисти burrs и теми, за црна и обоени метали Пескарење диск со мали, добар полирање ефект, висока ефикасност Корисна сет на супер-повеќенаменски пескарење размавта тркала за dremel алатки и другите електрични ротациони алатки Погодни за метална површина за чистење, derusting, брусење, прашина, deburring, полирање, соголување residua

Ронки: 5PCS, 10PCS, 100PCS
Бренд Име: RUITOOL
Големина: 30*31mm
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: RUITOOL-HYL
Тип: Абразивни Диск
Тип: Размавта Мелење Тркала Пескарење Диск
Глава Дијаметар: 30мм
Месо тело дијаметар: 3мм
Глава Дебелина: 11mm
Месо Тело Должина: 31mm
Жито: 80#
Материјал: алуминиум оксид
Тежина: 10g per pc
Попуст: 5% попуст кога ќе го купите 2 поставува
кодот: 500572504XY

Додатоци на производи

40PCS/Set Електрична Мелница Делови на Хардвер Алатки Мелење DIY Полиран Сечење Полирање Гравирање Електрични Ротациони Алатка Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit

Црвено corundom Ронки 240#Зелена јаглерод Ронки 400#Бор карбид камен Ронки 800Црна оникс камен Ронки 1500Рубин кам

DEN 1216.00 1279.68
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка

Ви благодариме ! Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покра

DEN 806.00 806.40
10pcs 125mm 5 Кука Јамка Пескарење Дискови 8 Дупка Sandpaper Влошки Поставите 40Grit-3000Grit Сандер Диск Полирање Абразивни Свеж Со попуст
2 парчиња/Set 4/100mm Волна Полирање Тркала Специјално направени Чистење Влошки За Метал Мермер Стакло и Керамика Абразиви Алатки Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 230.00 230.40
20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка Свеж Со попуст
20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка

20 PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка 100% сосема нов и висок

DEN 160.00 207.84
Toolfit 10pc Абразивни Алатки Чувствува Чистење Тркала Вртливи Алатки за Полнење За Dremel Додатоци Моќ Алатка За Металугрија Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет Mandrel за Волна по

DEN 168.00 223.20
бела ахат Апекс острилка +Ruixin острилка Острат воденичен камен Полирање Камен Ронки 6000 Острилка Систем Graver oilstone Свеж Со попуст
10000 Нож Жилет Острилка Камен Острило Polishin Oilstone Ронки 50mm Свеж Со попуст
10000 Нож Жилет Острилка Камен Острило Polishin Oilstone Ронки 50mm

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на казнаgrained острило подмачкано со масло,што се користи за фина ост

DEN 96.00 125.28
Удар Dremel Пресврт Носот Капа Носот-капа Вежба Посветен Локатор За Мелница Ротари M04 dropship Свеж Со попуст
Удар Dremel Пресврт Носот Капа Носот-капа Вежба Посветен Локатор За Мелница Ротари M04 dropship

Се користи за одредување вежба малку, мелење машина, и други Вклучување на мелница, чувајте го ротирачки

DEN 53.00 61.92
50 4 Професионални Влажни/Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки roloc диск dremel burs пескарење четка Диск Свеж Со попуст
Кујнски Нож Ruixin Апекс Про молив острилка замена воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Рубин Масло Свеж Со попуст
Кујнски Нож Ruixin Апекс Про молив острилка замена воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Рубин Масло

Острат Воденичен Камен Острило Полирање Камен Ронки 2403000 Острилка Систем Graver Острат АлаткаВе молиме об

DEN 1368.00 1609.44