Чешлање Четка Милениче Deshedding Алатка За Кучиња Миленици Измамник Четка Мачка Куче Чешел Четка Ракавица за Отстранување на Влакна Од страна на Домашните Животни

Чешлање Четка Милениче Deshedding Алатка За Кучиња Миленици Измамник Четка Мачка Куче Чешел Четка Ракавица за Отстранување на

58 %

DEN 726.00

DEN 1727.52

Свеж

Во магацинот

Ве молиме бидете сигурни дека вашето домашно милениче грб е сува пред чешлање
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.
Инструкции на куче Измамник Четка : 1.За вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела?
Да,Ние секогаш го стори тоа.Што треба да направам ?
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.Превозот Време : Проценето Време на Испорака ќе пристигне во 15-45 бизнис денови на светот обично. 3 Кардинг Вештина - Заедно насока на крзно раст, нежно се движи вашата четка. Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам?
Испратете ни порака за да се прошири на заштита за вас.Ние ви препорачуваме да се измери вашето домашно милениче Вратот,Градите,Грбот Должина големина прво изберете поголем еден,предизвика превозот време ќе ги преземе 15-50 дена и вашето домашно милениче, исто така, ќе пораснат малку ,thanks a lot 2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Само чистење-нема повеќе да го избоде со нож прсти.Толку е лесно! Карактеристики на Куче Измамник Четка : Еден Клик на Копче се Повлече на Влакната Напор за Самостојно Чистење и Безбедно Складирање Ергономски се Справи Ви Даде Удобен Зафат и Голема Контрола парична Казна Аглеста Влакната Безбедно за Вашите Миленици на Кожата и Работа на Сите Големини на Кучиња и Мачки со Било какви Видови Коса
Пакет Се Вклучени :
1x Куче Себе чистење измамник четка
Користејќи Метод : 1 Четка вашето домашно милениче крзно за еднаш време во утрото и ноќта, и секој пат кога ќе треба да се четка за 5 минути. Donot употреба на прекумерна сила кога се чешла и бидете сигурни дека за вашите миленици грб е целосно сува пред да го користите. 2 Кардинг Цел - Заедно насока на крзно раст, четка вашето домашно милениче крзно од вратот до рамо, а потоа да се градите, половината,стомакот,абдомен, задни делови, а потоа на главата, последниот се нозете и опашка.Едноставно кликнете на копчето за да чиста четка.Други превозот начин : DHL ,FEDEX се достапни .Бесплатен превозот за повеќето земји. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. За Клиенти од Бразил,време е 50-60 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Чешлање Четка Милениче Deshedding Алатка За Кучиња Миленици Измамник Четка Мачка Куче Чешел Четка Ракавица за Отстранување на Влакна Од страна на Домашните Животни
Answer : ___________________________ Note :
1.

Големина: L
Тип: Кучиња
Број На Модел На: ptk038
Бренд Име: ЛИЛИ ДОЛИНА
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал: ABS и TPR
Материјал на Забот: Нерѓосувачки Челик
боја: Жолта
feature1: Мачка со четка,мачка чешел,куче четка,куче чешел
feature2: deshedding четка,deshedding четка ракавица
Feature3: чешлање четка,пет deshedding алатка
Feature4: deshedding алатка,deshedding,измамник
feature5: четка измамник,четка за кучиња,deshedding алатка за кучиња
feature6: deshedding алатка за домашни миленици,четка за куче

Додатоци на производи

ZP-296 Куче Коса Тример 48W Кучиња Професионални Чешлање Електрични Коса Тример Ножици за Сечење Хлапак со Резервни Главата Свеж Со попуст
YVYOO домашно Милениче Мачка куче Коса Отстранување Четка Чешел за Кучиња, Мачки Коса Пролевање Средување на Мачка Ефективна Свеж Со попуст
Висок квалитет 7.5 + 8.0 1 сет Професионални куче чешлање ножици криви и директно сечење shears бесплатен превозот Свеж Со попуст
Висок квалитет 7.5 + 8.0 1 сет Професионални куче чешлање ножици криви и директно сечење shears бесплатен превозот

Опис На Производот Бренд FeniceМодел FE801 TZ7.5 / 8 Апликација ЧешлањеСечилото тип, Конвексен edge / права на Ножо

DEN 1621.00 1621.44
Професионални лили ja 295 Миленичиња Куче Коса Тример Ножици 35W Куче Зајаци Коса Хлапак Моќен Коњ Чешлање Машина за Сечење Свеж Со попуст
Професионални Милениче Тример Ножици Куче Добиток Зајаци Хлапак 55W Висока Моќност Коњ Чешлање Електрични Коса Clipper Машина Свеж Со попуст
Миленичиња Куче, Мачка Нерѓосувачки Челик Чешел Долга Коса Пролевање Чиста Убавина Ентони Чешел Најдобри Свеж Со попуст
Миленичиња Куче, Мачка Нерѓосувачки Челик Чешел Долга Коса Пролевање Чиста Убавина Ентони Чешел Најдобри

Нови Миленичиња Куче Куче, Мачка Нерѓосувачки Челик Чешел Долга Коса Пролевање Чешлање Ентони Чешел100%

DEN 62.00 80.16
Нови Професионални Мачка Куче Коса Тример Батерија 35W Електрични Миленичиња Чешлање Clippers Животни Хлапак Фризура Машина Свеж Со попуст
45W издувам должност милениче clipper со 1 казна сечилото 10 во картонска кутија Свеж Со попуст
45W издувам должност милениче clipper со 1 казна сечилото 10 во картонска кутија

КомплетСечилотоПакетЦена(УСД)линк110#картон65210#пластични73310#АЛ79410#+9#картон71510#+9#пластични79610#+9#АЛ85710#+40#ка

DEN 2496.00 3120.00
Професионални Комплет Домашно Милениче Коса Тример Хлапак Жилет Чешлање Прирачник За Коса Clipper Нови Свеж Со попуст
Професионални Комплет Домашно Милениче Коса Тример Хлапак Жилет Чешлање Прирачник За Коса Clipper Нови

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Миленичиња Коса Clipper Материјал : Метал Боја : Сребрена (прикажа

DEN 207.00 249.12
3pcs/многу големо висок квалитет поставите оброк пластична четка за заби четка миленичиња куче четка за заби алатка DCO-A050 Свеж Со попуст
Оригиналниот Остри Керамички Нож Главата Нож За Пет Машина Clipper CP9600/9580/9100/9500/7800/8000/3180/6800/5200/5000/3800 Свеж Со попуст
Оригиналниот Остри Керамички Нож Главата Нож За Пет Машина Clipper CP9600/9580/9100/9500/7800/8000/3180/6800/5200/5000/3800

Домашно милениче тример сечилото главата оригинални Керамички Нож Титаниум за CP9600 / 9580 / 9100 / 9500 / 7800 / 8000 /

DEN 377.00 377.28
Електрични Миленичиња Куче, Мачка Ноктот Пети Ноктите Тример Грижа Мелница Clipper Чешлање Алатка -Y102 Свеж Со попуст
Електрични Миленичиња Куче, Мачка Ноктот Пети Ноктите Тример Грижа Мелница Clipper Чешлање Алатка -Y102

Опис : Овој објект е револуционерен помине тример за вашето куче или мачка Совршено Негувани, Без Болка

DEN 105.00 110.88
Миленичиња Нокти Clippers Куче, Мачка Зајакот Ноктот Помине Clipper Миленичиња Чешлање Алатка Ножици Помине Стеги Свеж Со попуст
Миленичиња Нокти Clippers Куче, Мачка Зајакот Ноктот Помине Clipper Миленичиња Чешлање Алатка Ножици Помине Стеги

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 81.00 105.12
Професионални Комплет Домашно Милениче Коса Тример Хлапак Жилет Чешлање Прирачник За Коса Clipper Z07 Пад На Превозот Свеж Со попуст
Професионални тешки-должност електрични коњ clipper СР-126 Свеж Со попуст
Професионални тешки-должност електрични коњ clipper СР-126

Mail карактеристики : 1) Strengthed најлон тело2) Моќен и ниски вибрации мотор3) Компактен дизајн за полесно раку

DEN 8165.00 9072.00
Продажба Професионални Куче Коса Clipper 55W ЕУ Висока Моќност Ножици Миленичиња Чешлање Електрични Бричење Машина за Сечење Свеж Со попуст
4 Големина Миленичиња Чешлање Чешел Дрвена Рачка Игла Чешел За Коса Милениче Четка Убавина Четка Куче Додатоци Свеж Со попуст
19.5 cm Куче Чешли Долга Густа Коса Крзно Отстранување Четка Миленичиња Куче, Мачка Чешлање Чешли Свеж Со попуст
19.5 cm Куче Чешли Долга Густа Коса Крзно Отстранување Четка Миленичиња Куче, Мачка Чешлање Чешли

Карактеристики : Домашни миленици дрвена рачка чешел четка, рака се чувствуваат удобно.Направени од вис

DEN 59.00 86.40
Професионални Домашно Милениче Мачка Куче Коса Тример Куче Чешлање Полнење Полнење Електрични Clipper Хлапак Крзнени Миленичиња Свеж Со попуст
Миленичиња Куче, Мачка Зајакот Помине Clippers Trimmers Пети Шепа Ноктот Чешлање Ножици Машина W20 Свеж Со попуст
Миленичиња Куче, Мачка Зајакот Помине Clippers Trimmers Пети Шепа Ноктот Чешлање Ножици Машина W20

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : clipper е посебно дизајниран за клипинг ноктите, ноктите, ка

DEN 72.00 80.64
Новиот дизајн 7.5 8.0 9.0 9.5 10 инчен висок квалитет шарени справи со Професионални домашни Миленичиња Чешлање куче Ножици Свеж Со попуст
УЛТРАЗВУК МИЛЕНИЧЕ Гума домашно Милениче Коса Чешел Бања Четка Ракавица Нежно Ефикасно Чистење Бања Масажа Миленичиња Чешлање Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 4pcs/set Милениче Clipper Сечилото Прилог Чешел Стандардна Големина Одговара За Oster А5 Сечилото Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 4pcs/set Милениче Clipper Сечилото Прилог Чешел Стандардна Големина Одговара За Oster А5 Сечилото

40#30# кликнете15#10#7 F7#5 / 8n10#+40#7 F+10#+40#4pcs / set Милениче Clipper Сечилото Прилог Чешел Стандардна Големина Одговара

DEN 562.00 624.00
USB Полнење Куче Помине Брусилки Батерија Миленичиња Нокти Clippers Тивка Електрични Куче, Мачка Шепи Помине Чешлање Тример Свеж Со попуст
2017 Нови Професионални домашно Милениче Коса Clipper Безбедно Монтажни Куче Коса Тример Електрични Коса Хлапак Куче Чешлање Свеж Со попуст