ESVEVA 2018 Есенски Чевли Краток Кадифен Мотоцикл Чизми Плоштадот Висока Пета Патент Глуждот Чизми Sliver Свадба Пролет Чевли Големина 34-43

ESVEVA 2018 Есенски Чевли Краток Кадифен Мотоцикл Чизми Плоштадот Висока Пета Патент Глуждот Чизми Sliver Свадба Пролет Чевли

47 %

DEN 1246.00

DEN 2351.52

Свеж

Во магацинот

modname=ckeditor
answer : ___________________________ note : 1.Според нозете должина за да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина
2.Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС можете да изберете големина
3. Ако не знаат која големина е подобро за вас,pls контактирајте со нас.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење .Многу благодарам!
Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.
1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.
2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 15-25 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .
3. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење .ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
4. И цена $9 на пакетот,Во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки.
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-страница
1. ако не го добиете вашиот објект, контактирајте со нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /E-Mail/ Трговија менаџер)
1) тоа можеби и се на пат кон вас , ќе ви помогне да ги пратите на информации .ве молиме почекајте трпеливо .
2) тоа можеби изгуби, бидејќи на царината, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
2. ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно. но, нешто не е во ред со вашиот предмет ,обратете се кај нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /Трговија менаџер)
1) тоа можеби и не е квалитет на проблемот (Не се Вклопуваат / Погрешен Испорака.)
2) тоа можеби квалитет проблем ( Боја Разлика / Оштетен )
Го следат проблемот со објектот,ние се обидуваме се потрудиме да бидат задоволни со тебе.(ја /Реконструкција/ Попуст). Ако имате било какви барања ,можете да контактирате со нас .
Answer : ___________________________ NOTE : Мажите направени дефекти не се гарантирани ,таква штета по користење ,оштетувања од вода и така натаму.
Позитивни повратни информации (5 Ѕвезди ) е многу важна за нас !
ве молиме размислете два пати пред да замине неутрален(3 ѕвезди) негативни ( 2 ѕвезди/ 1 ѕвезди) повратни информации и не се отвори спорот за нас . ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво место! ние ќе ја преземе одговорноста да го реши.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Чевли Големина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Шаблон Тип: Цврста
Подигнете Висина: Глуждот
Insole Материјал: PU
Подигнете Тип: Основни
Број На Модел На: чи-335
is_handmade: Yes
Сезоната: Пролет/Есен
Обвивка Материјал: Краток Кадифен
Моден Елемент: Патент
Пета Висина: Висока (5cm-8cm)
Бренд Име: ESVEVA
Пети Форма: Круг Пети
Платформа Висина: 0-3cm
Горниот Материјал: PU
Вратило Материјал: PU
Пета Тип: Плоштад пета
Затворање Тип: Zip
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Outsole Материјал: Гума
Пета Висина: 8.5 cm
ДОН големина: 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Додатоци на производи

Жените чизми Botas 2017 нови пристигнување жените зимски чизми топол снег чизми мода платформа глуждот чизми за жените чевли Свеж Со попуст
Новиот Дизајн на Жените Мода Посочи Пети Чипка-up Над Коленото Леопард Висока Пета Чевли Секси Жени Гладијатор Чизми Вечер Чизми Свеж Со попуст
Топла Продажба На Жените Мода Посочи Злато Метал Пети Коленото Високи Чизми Синџир Дизајн Stiletto Пета Гладијатор Чизми Со Свеж Со попуст
ASUMER Плус големина 35-44 Снег чизми жени со висок квалитет платформа средината на теле водоотпорни чизми мода зимски чизми Свеж Со попуст
ESVEVA 2018 Жените Чизми Високи Потпетици во Текот На Коленото Чизми Зимски Круг Пети Дамите ланче Краток Кадифен Домот Чизми Свеж Со попуст
зимски водоотпорни чизми за снег жените платформа топло кадифен глуждот чизми стп кожа рамно стапало девојки памук училиште Свеж Со попуст