KADS Црвено Серија Помине Уметност Печат Печатење 1 Шише Печат Помине Лак на Акрилна Боја Алатка за цела Сезона со Користење на лак

KADS Црвено Серија Помине Уметност Печат Печатење 1 Шише Печат Помине Лак на Акрилна Боја Алатка за цела Сезона со Користење

35 %

DEN 83.00

DEN 127.20

Свеж

Во магацинот

Добредојдовте на нашата продавница KADS Не заборавајте да го изберат модели кога ќе ја поставите вашата цел!Ако не изберете модели,ние ќе се меша вашата нарачка од сите модели за вашата цел! можете да одберете лак боја ,ако не се посебно истакна, ние ќе го испрати како Слика! Ако ви треба #16. ве молиме забелешка цел. Тие се две начин помине уметност пенкало, што значи тие имаат четка(во овој случај нормална големина четка) и зашилен врв. Помине уметност пенкала се НОВА и револуционерна помине дизајн алатка која им овозможува aquick, лесен и достапен начин да се создаде уметничко помине дизајн на вашите нокти. Се создаде нокти џез стил со користење на нашиот патентиран уметнички совет и над 29 различни бои Прават вашите нокти никогаш не била толку лесно! Тоа е едноставен и лесен за употреба за сите возрасти. Па го користите Помине Уметност за нокти дизајн, нахален ноктите и ноктите бонбони во потрага уметнички дела. “If може да се нацрта една линија и правопис вашиот name…што ќе се забавуваат!” едноставно притисне на пластични цевки за да се добие лак да тече преку tip…тоа€™с дека лесно. Помине Уметност пенкала 1pcs/многу. Па сметаат Помине Уметност за да го користите себе си, да се даде како подарок, и сметаат ни за вашата следна ЗАБАВА draising настан или да се препродава како локален продавач во вашата област. Можностите се бескрајни.Проверете го нашиот Дизајн Студио за чекор-по-чекор инструкции за тоа како може да се создаде забава и уметнички нокти за себе! Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 10g Шише : Пластични Пакет : 1pc лак Специјален лак за нокти уметноста на печатење и печатарски бои машина Супериорен Квалитет и сосема нови производи Едноставни за употреба : се Тресат или промешајте добро пред употреба Атрактивна Боја / полски Специјализираат За Нокти Печат

Тип На Објект: Лак
Состојка: Лак
Број На Модел На: D00003
Бренд Име: KADS
Количина: 1
НЕТО-WT.: 10ml
Производ Единица: парче
Име на производ: Печат Лак
нокти: За Помине Уметност Печат Печатење
Лак: ноктите stencils за лак
ноктите алатка: лак за сузбивање на ноктите
печат полски: печат лак на ноктите
Ноктите Акрилна Боја: Ноктите Се Печати Полски
Печат Ноктите Плоча : помине уметност печат полски

Додатоци на производи

IBCC 10ml Впие Исклучување УВ Gelpolish Висок Квалитет Сива Серија УВ лак на Ноктите Уметност Нокти Излечи со LED Светилка Нокти Свеж Со попуст
Нови 500pcs Балерина Помине Совети Полн Ковчег Форма француски Лажни Нокти Професионални Помине Уметност Совет Плоштадот Стил Свеж Со попуст
5PCS/многу 100 Совети Овална Помине Уметност се Прикаже Табела Природна Боја на Ноктите Гел лак Акрилик Пракса Тркала Одбор Свеж Со попуст
Слатка Бонбони Лажни Ноктите Светло Розова Сино Зелена Лажни Ноктите Деца на доградба на Акрилни Нокти DIY Нокти Алатка Посипете Свеж Со попуст
500PCS Долго Балерина Половина Помине Совети Јасно Ковчег Лажни Ноктите ABS Вештачки DIY Лажни Лажни УВ Гел Ноктите Уметност Свеж Со попуст
Acrilico Акрилна Боја Во Прав Помине Уметност Poudre Acrylique Обоени Acryl Мономер Acrylverf Nagels Polvos Acrilicos Ongles Свеж Со попуст
Acrilico Акрилна Боја Во Прав Помине Уметност Poudre Acrylique Обоени Acryl Мономер Acrylverf Nagels Polvos Acrilicos Ongles

Црвено Acrylico Прав Жолта Acryl Прав Светло Зелена Акрилик Прав од Зелен Акрилик Прав Розова Акрилик Прав Све

DEN 57.60
CoKEKOU 14ml Брзо се прошири впие исклучување УВ&led градител помине гел лажни совети двојна заврши пенкало на доградба на акрилни Свеж Со попуст
1pc Храна Масло Помине Cuticle Обработка Алатки Исхрана лак Масло УВ Гел Ноктите Третман за Нега на Ноктите Лак Свеж Со попуст
1pc Храна Масло Помине Cuticle Обработка Алатки Исхрана лак Масло УВ Гел Ноктите Третман за Нега на Ноктите Лак

1pc Храна Масло Помине Cuticle Обработка Алатки Исхрана лак Масло УВ Гел Ноктите Третман за Нега на Ноктите Л

DEN 83.00 96.00
R. S 15ml УВ Гел лак Гел Лак Поставите Unhas Гел Среќа Сет На Ноктите Гел Ноктите Лакови Лакови Лепак Esmaltes Permanentes УВ Свеж
OPHIR 12x 30ml/шише Airbrush Мастила за Помине Уметност Помине Сликарство Пигмент Мастила Airbrushing Комплет Бои Помине Tools_TA100(1-12)+AC128 Свеж Со попуст
Нови Пристигне 50 компјутери Лажни Помине Уметност Совети Стапови полски Екранот Прстен Пракса Алатка Одбор Помине Палета на Свеж Со попуст
312Pcs/Пакет Јасно француски Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Мувла Со Скала Алатки Лажни Помине Уметност Совети Свеж Со попуст