SMILYOU висок квалитет за да се спречи peeping Анти Шпионски Калено Стакло за iPhone 6 6s Плус 7 7Plus Екран Заштитник Приватност Филм

SMILYOU висок квалитет за да се спречи peeping Анти Шпионски Калено Стакло за iPhone 6 6s Плус 7 7Plus Екран Заштитник Приватност

DEN 210.24

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : 100% Нов висок квалитет на приватност калено стакло екран заштитник за i Phone 6 6s 7; Ултра силна : Вистински Стакло со нула-доказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата Ултра чувствителни : Стакло е само 0.25 mm дебелина која го задржува 100% чувствителност на допир. Ултра лесен : Супер лесно да се инсталира. Без лепак остатоци ќе бидат оставени кога се отстранети. Анти-отпечатоци и анти-масло, па отпечатоци од прсти и масло не се лесно да се остане на површината, лесно да се чисти. Анти-шпионски приватност : Кога ќе се види вашиот мобилен телефон во јавно место, па на приватност калено стакло ќе ви помогнат да ја заштитите вашите важни imformation Compatibilty : за Apple i Phone 6 6s 7 Пакување вклучени : 1x Анти Шпионски Калено Стакло Екран Заштитник
Вид информации :
1. Ве молиме проверете ги сите информации во однос пред купување. Кога ќе се плати за нарачката, ве молиме бидете сигурни дека сте го информираше вистинската боја, и исто така, ќе имаат двојно проверени примачот информации, вклучувајќи го вашето име и презиме, адреса, телефонски број и пост код, така што можеме да испрати парцела без одлагање.
2. Ако delivey датум се работи надвор и да не примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Тоа е без сомнение дека ние ќе ви помогнат да го продолжи датум на испорака се додека пакетот ќе стигне до вас.
3. Ако имате било какви прашања во врска со пратката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Клиентите задоволство е нашата крајна цел.
4. Кога ќе ги собереш на парцела во поштата, ве Молиме отворете парцела во присуство на пост службеник, така што за да бидете сигурни дека вашиот парцела е во добра состојба. Ако постои каква било штета на вашиот пакет, ве молиме распрашајте се на пост лице задолжено за издавање на релативната документ, или може да одбие да го потпише парцела.
5. Ако пакетот е примен во добра состојба, ве молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации, како и поддршка. Вашето задоволство е нашата мотивација.

боја: i6 6s Црна, i6 6s Злато, i6 6s бела, i6 6s Плус Црна, i6 6s Плус Злато, i6 6s Плус бело, i7 Плус Злато, i7 Црна, i7 Злато, i7 бела, i7 Плус Црна, i7 Плус бело
Употреба: Мобилен Телефон
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Анти-Отсјај
Со Мало Пакет: No
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone 7
Бренд Име: SMILYOU
Пакет: No
На работ на работ Покриеност: Yes
Тип: Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд: Apple iPhone
Состојба: 100% Сосема Нов

Додатоци на производи

2 парчиња Калено Стакло За ZTE Сечилото V8C Екран Заштитник За ZTE Сечилото V8C V8 C Екран Заштитник Чаша Полна Покрие 5.0 инчен Свеж Со попуст
2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За Huawei Колега 9 Mate9 Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Huawei Свеж Со попуст
3FT Алуминиум Најлон Микро USB Синхронизација & Брзо Држачи за Кабел за BLACKVIEW R7, A8 Max, A8, A5, Омега Pro/ V6S Податоци Свеж Со попуст
3FT Алуминиум Најлон Микро USB Синхронизација & Брзо Држачи за Кабел за BLACKVIEW R7, A8 Max, A8, A5, Омега Pro/ V6S Податоци

Брз преглед : Овој USB 2.0 Машки да се Микро Б Кабел со Стандардни Конектори ви дава целосна перформанси со

DEN 111.00 123.84
3D Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Huawei Колега 10 9 Pro Lite X Задниот Поклопец Заштитна Guard Филмот (Не Калено Свеж Со попуст
Евтини Анти-Нула Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J7 J700 2015 J 7 700 Свеж Со попуст
Евтини Анти-Нула Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J7 J700 2015 J 7 700

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

DEN 198.00 239.04
2 ПАРЧИЊА Ултра-Тенок Нано Обложени Калено Стакло За Леново S820 Експлозија-Доказ Екран Заштитник Филм Леново S820 Заштитна Свеж Со попуст
Целосно Покривање на Телото Назад Екран Заштитник за Samsung Галакси S8 S8 Плус S7 работ Врати МИЛЕНИЧЕ 3D Заштитна Фолија за Свеж Со попуст
Напред /Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За ZTE Nubia Z17S 5.73, се Покрие Криви Делови (Не Калено Свеж Со попуст
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z2 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење Свеж Со попуст
За Garmin Forerunner 935 калено Стакло Ултра-тенок 0.3 mm 2.5 D 9H Јасно Филм Екран Заштитник За Garmin 935 Свеж Со попуст
За Garmin Forerunner 935 калено Стакло Ултра-тенок 0.3 mm 2.5 D 9H Јасно Филм Екран Заштитник За Garmin 935

За Garmin Forerunner 935 калено Стакло Ултратенок 0.3 mm 2.5 D 9 H Јасно Филм Екран ЗаштитникПакување детали : Како да го

DEN 194.00 239.52
PowerGreen Надворешна Батерија Полнач Carabiner Дизајн 10000mAh 5V 2A Соларна Енергија Резервната Полнење со LED Светло за LG Свеж Со попуст
PowerGreen Надворешна Батерија Полнач Carabiner Дизајн 10000mAh 5V 2A Соларна Енергија Резервната Полнење со LED Светло за LG

Таа користи литиум полимер батерии со 10000m Ah Ние го цениме нашите клиенти, како и нашите повратни информа

DEN 1272.00 2495.52
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Samsung Галакси C5 C5000 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Свеж Со попуст