АО ШЕН 2017 Најновите Activewear Крстот Жените Leggings Црна Отсечени Секси Leggings Висока Половината Шупливи Фитнес Legging Америка Цел

АО ШЕН 2017 Најновите Activewear Крстот Жените Leggings Црна Отсечени Секси Leggings Висока Половината Шупливи Фитнес Legging

25 %

DEN 360.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот


АО ШЕН 2017 Најновите Activewear Крстот Жените Leggings Црна Отсечени Секси Leggings Висока Половината Шупливи Фитнес Legging Америка Цел
Точка Име : Дама Activewear Legging
Ткаенини : Брз Сува,Супер Се Водат
Стил : Трчање,Спорт,Фитнес Носат Облека
Големина : S-M-L-XL
Американската Оригиналната Цел,Обезбедување На Квалитет.
ако нарачате повеќе од 2 парчиња,ние ќе ви даде 3% off . Можете да се меша со цел вашите пријатели & роднини.Како паметен купувачот,Не пропуштајте толку Голем попуст. Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Фабрика директна продажба Жените Фитнес Legging,Ние сме производител,Ние ја Испита секој Фитнес legging внимателно пред да се испраќаат надвор.Па можете да остатокот се сигурни за Квалитетот на Нашата Фитнес legging.Ве молиме погледнете ја нашата продавницата за повеќе Фитнес legging Дизајн,Добредојдовте дојде за цел,исто така, ние може да се направи обичај како што сакате!!! Долго Legging ГОЛЕМИНА : Големина Половината(cm) на Колкот(cm) Должина(cm) S 61-75 82-94 94 М 66-80 86-98 95 L 71-85 90-102 96 XL 76-94 94-106 97
Имајте на ум 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Со разликата во мерниот метод,ве Молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Ние Само Брод да се потврди цел адреса.Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
4.Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.Сликите се за нашиот референца само.
5.Услуга Транзит Време е Предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30days. од плаќање,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор,Нашата цел е Задоволството на клиентите.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа беше примено,ако оваа точка во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена,не Постојат Исклучоци, превозот цена е мечка од двете купувачот и продавачот на половина.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,Специфична причина за враќање,и вашиот PO#.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата сума по приемот на објектите во неговата оригинална состојба и packaing со сите компоненти и додатоци се вклучени,по потоа купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress,ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена ако објектот не е рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! повратни информации е многу важно ние барањето ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Големина: S, M, L, XL
Тип На Објект: Leggings
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Дебелина: Стандард
Стил: Повик
Бренд Име: aosheng
Материјал: Spandex,Полиестер
Половината Тип: Висок
Должина: Ankle-Length
Ткаенина Тип: Плетени
Број На Модел На: 10090
Точка име : Дама activewear Legging
Големина: S-M-L-XL
Употреба: Спорт,фитнес,салон,Активни
Функција: Мека,растеглив
Возраст: Дами
Половината: Висок Половината
Должина: Ankle-length
Година: 2017
боја: Црна
изработка: Шупливи,Крст.отсечени

Додатоци на производи

ЖЕШКА Мода Жените Leggings Секси Дами Слаби Leggings Висока Половината Долги Панталони Еластичен Мека Jeggings Тенок Молив Leggings Свеж Со попуст
Слатка Бела Мека Пет Слој Лолита Petticoat /Туту Здолниште Свеж Со попуст
Слатка Бела Мека Пет Слој Лолита Petticoat /Туту Здолниште

Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, нап

DEN 912.00 959.52
Zohra Нова Пролет Жените Legins Зебра Розова Печатење Секси Тенок Legging Мода Високи Половината Жена Leggings Свеж Со попуст
Zohra Нова Пролет Жените Legins Зебра Розова Печатење Секси Тенок Legging Мода Високи Половината Жена Leggings

Ние нудиме на големо услуга!!!Големина : Една Големина одговара на XS на L големина Половината (Истегнувањ

DEN 302.00 431.52
Zohra 2017 Лето Жените Capri Leggings Пердуви Печатење Во Боја Секси Средината На Теле 3/4 Фитнес Панталони Движење Leggins Свеж Со попуст
Zohra 2017 Лето Жените Capri Leggings Пердуви Печатење Во Боја Секси Средината На Теле 3/4 Фитнес Панталони Движење Leggins

Ние нудиме на големо услуга!!!Големина : Една Големина одговара на XS на L големина Половината (Истегнувањ

DEN 326.00 479.52
Есен, зима нови СТП кожени здолништа половината половината беше тенка висока половината мали здолниште анти - земете светлина Свеж Со попуст
Моден Двојно-дек Жените Шорцеви Панталони Година Лето Стил Дише Памук Мека Мрежа Кратки Панталони Брз Сува Еластична Кратки Свеж Со попуст
2017 Жените leggings Лето стил Бамбус 11 Бои Плус големина 7XL бонбони боја на жените Коленото Должина панталони Свеж Со попуст
2017 Жените leggings Лето стил Бамбус 11 Бои Плус големина 7XL бонбони боја на жените Коленото Должина панталони

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики по

DEN 363.00 408.00
Намалување Цртан Филм Жените Legging Женска Leggings Jeggings Жените Legings Секси Legging Панталони Legins Секси Печатени Leggings Свеж
Sebowel Лето Кавга Бохемски Здолниште Флорални Печатени Асиметрични Midi Здолништа Женска Секси Заврши Здолниште Жените Плажа Свеж Со попуст
Стилски Жени Висока Половината СТП Кожа Солидна Патент Кратко Мини Здолниште Обичен Разгореа Pleated Молив Здолниште Краток Свеж Со попуст
2017 Лето Нови Жените мода Обичните Правопис боја Ниска половината на Жените Тексас Шорцеви ноќен клуб Секси Шупливи Алкохол Свеж Со попуст
Nonis Совршен Квалитет Жените ОЛ Молив Панталони Канцеларијата Дама Формална Работа Панталони Црни Сив Костум Панталони Плус Свеж Со попуст
BIVIGAOS Жените Leggings пајажина Печатени Пескарење Тенка Ткаенини Секојдневен Готски Водат Црна Leggings Жените Legging Молив Свеж Со попуст
Leggings Виножито Боја Spandex Мода Rhombus Печатени Нови Дама Жени Секси Водат Тесни Панталони Тенок Панталони Црни Joggings Свеж Со попуст