Не-дигитален Аналогни Мотоцикл Гуми Пневматик Потоплите една фиксна температура на Боја & Големина Прилагодено Печатење Racer БР. 24 Месеци Гаранција

Не-дигитален Аналогни Мотоцикл Гуми Пневматик Потоплите една фиксна температура на Боја & Големина Прилагодено Печатење Racer

5 %

DEN 9120.00

DEN 9599.52

Свеж

Во магацинот

Ова е за Не-дигитална верзија . Ние, исто така, имаат D2, Д3, C6, V5 верзии за мотор во нашата продавница. Не-дигитален : еден температура само. D2 : две температури Д3 : три температури C6 : со контрола на температурата кутија фиксиран на потоплите. V5 : со контрола на температурата кутија независни. Ве молиме љубезно ни обезбеди следните информации кога ќе ги нарачате тоа : Вашите предни и задни гуми со големина на формат на 190/55/18 итн; Саканата Боја; Напон на вашата земја, ако тоа не е во САД; детални адреса вклучувајќи телефонски број; 1 * JPG датотека(Тоа е опција, ќе може да има свој лого. Ако не имаат свој тим логото, можете едноставно да ги испечатите вашите БРОЈ, или дури и би можеле да се печати кул Кинески знаци или вашиот велосипед модел како R1 и др.; ЌЕ ПЛАЌААТ $40 екстра за свој лого)
Разликата помеѓу купување на Бренд и за купување на Изменуваат, е 1. Брендирани пневматик потоплите одговара на широк спектар како 180mm - 195mm; Кориснички пневматик потоплите ќе биде токму 100% свој големина; На пример, Пилешко Јастреб има 4 големини за да се покријат сите пневматици; Додека реално гуми големини се над 20; на тој Начин многу од гуми се загрози да универзална големина; 2. Брендирани гуми потоплите го носи логото на брендот, а ќе го напишете вашето име или број со масло пенкало; Кориснички гуми потоплите ќе го носи вашиот сопствен графички во логото област. На тој начин можете да го испечатите вашиот тим име, racer името, racer е бројот, посебно известувања итн.; 6" * 4" е најдобар сооднос и големината на гумата потоплите. Вие само треба да испратите JPG датотека во 150 dpi со 15cm * 10см (6" * 4") кога ќе понудата. Важно :
1. Не offendence на сопственост; На пример ,ние може да не се стави лого на други брендови;
2. Бојата на печатење и бојата на вашата посакувана гуми потоплите треба да се смета со себе.
3. Откако цел е процес, тоа не може да се промени;
4. Ова е за не-дигитален пневматик потоплите. Распрашува ако ви треба дигитален или D2.
5. Тоа обично трае 10 дена за да се произведе пневматик warmers, ве молиме да се разбере.
Сертификат :

Тип На Објект: Гуми Поправка Алатки
Објектот Тежина: 4kg
Специјални Функции: ЗАТОПЛУВАЊЕ НА ГУМИ
Бренд Име: Bursig.com

Додатоци на производи

Нови вртежен момент Мултипликатор Тркала Орев Бомбичка Моќ Клуч Алатка Автомобил Пневматик вртежен момент бесплатен превозот Свеж Со попуст
3 Средни конус за тркала balancer адаптер конус стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm Свеж Со попуст
3 Средни конус за тркала balancer адаптер конус стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm

#3 Средни конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус, вратило големина 36, 3

DEN 833.00 969.12
Супер ELM327 Bluetooth V2.1 OBDII OBD2 Дијагностички Скенер Поддршка J1850 Протоколи Скенер ELM327 V2.1 Скенер Свеж Со попуст
Супер ELM327 Bluetooth V2.1 OBDII OBD2 Дијагностички Скенер Поддршка J1850 Протоколи Скенер ELM327 V2.1 Скенер

Гориво Систем Статус8.Јас ќе наплата или да го препрати до вас Coolant Температура7.Ве молиме не го остави не

DEN 153.60
Автоматски Скенер OBD2 ELM327 V1.5 со PIC18F25K80 чип Дијагностички-алатка Мини ELM327 V1.5 Bluetooth 3.0 за Android Код Читач Свеж
Автоматски Скенер OBD2 ELM327 V1.5 со PIC18F25K80 чип Дијагностички-алатка Мини ELM327 V1.5 Bluetooth 3.0 за Android Код Читач

Ве молиме не го отвори спорот ,ако у треба заштитна време,ние ќе extened за у.*Овој производ не вклучува CD.ISO142

DEN 334.56
4 Големи конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm Свеж Со попуст
4 Големи конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус вратило големина 36 38 40mm

#4 Големи димензии конус за тркала balancer, balancer адаптер конус, воланот balancer стандард коси конус, вратило го

DEN 833.00 969.12
Гуми Притисок Guage Дигитални Автомобил Велосипед Камион Авто Воздух PSI Метар Тестер на Пневматик се Измери Пад на превозот Свеж Со попуст
1piece Карбонски влакна автомобил Очила клип очила за сонце клип автомобил со картичка папка хартија клип автомобил материјали Свеж Со попуст
Корисни Вентил Матични Јадрото на Смена Шрафцигер Гуми Поправка Инсталирате Алатка за Велосипед Автомобил CSL2017 Свеж Со попуст
Топ нови 2018.03 v mb ѕвезда c5 ssd со продажба цена mb sd c5 мултиплексер со 5 кабли целосен сет работа за MB возила dhl слободни Свеж Со попуст
ELM327 V1.5 Чип Супер Мини Bluetooth Скенер Безжичен Интерфејс Авто Интерфејс Автомобил Код Читатели Дијагностички Алатка OBDII Свеж Со попуст
Dewtreetali Нови пристигне 1 BUC 45/90/135 степени Агол Автомобил Мото Велосипед Пневматик Вентил Цевка Продолжување Адаптер Свеж Со попуст
Диск кочница клипот алатка caliper авто поправка алатка 3/8 диск Свеж Со попуст
Диск кочница клипот алатка caliper авто поправка алатка 3/8 диск

Диск кочница клипот алатка caliper авто поправка алатка 3 / 8" дискОваа кочница клипот алатка ротира паркинг

DEN 312.00 362.88
STARPAD Поправка алатка рамнотежа машина авто-калибрација посебни рамнотежа блок 100g грама рамнотежа блок balancer калибрација Свеж Со попуст
2017 ветробранското стакло на Прозорец за Wiper Рака Отстранување Смена Алатка Стакло Механика Puller Автомобил JUN13 Свеж Со попуст
2017 ветробранското стакло на Прозорец за Wiper Рака Отстранување Смена Алатка Стакло Механика Puller Автомобил JUN13

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Emoves ветробранското стакло wiper оружје брзо и лесно и безбедно да с

DEN 199.00 228.96
4pcs/многу Гума Киднапирање Подлога Против лизгање Заштитник Подот за Тешки Круг Лифт Влошки за Автомобил Поправка Свеж Со попуст