2 Пара/Set Пропелер Сет за MJX Б3 РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци на Главниот Ножеви B30005

2 Пара/Set Пропелер Сет за MJX Б3 РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци на Главниот Ножеви B30005

DEN 408.00

Свеж

Во магацинот


2 Пара/Set Пропелер Сет за MJX Б3 РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци на Главниот Ножеви B30005
Опис :
Точка Име : Пропелер
Делови БР. : B30005
Одговараат за : MJX Б3 РК Quadcopter
Пакет Се Вклучени :
Пропелер * 1 Сет (2 Пара)
1. Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ги користат овие начини на плаќање .
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рамките d elivery време по целосната исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
4. Обично ние испрати нарачки преку Sigapore EMS, Сингапур Пост,која може да транспорт на производи со lipo батерии. Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн.
1. РК хеликоптери/quadcopters /автомобили пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба.
2. Ние прифаќаме да се врати,Но ќе се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm(Пекинг Време)
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Беспилотни Летала Додатоци Тип: Проп Заштитник
Пакет: No
одговараат за: MJX Б3 РК Quadcopter

Додатоци на производи

F17985 ОЕМ 9450S Брзо Ослободување Пропелери за DJI Фантом 4 РК Камера беспилотни Летала Хеликоптер на далечински управувач Свеж Со попуст
Усогласат G3-GH G3-5D 3-Axis Рачни Gimbal Рамка со Moniter Монтажа Заградата Свеж
Усогласат G3-GH G3-5D 3-Axis Рачни Gimbal Рамка со Moniter Монтажа Заградата

Усогласат G3GH G35 D 3Axis Рачни Gimbal Рамка со Moniter Монтажа ЗаградатаФункција : Авијација алуминиум + јаглерод ц

DEN 2691.84
PGYTECH Нови Пристигнување Опрема за Слетување Risers за DJI Искра Поддршка Заштитник Продолжување Замена Одговара Летало Додатоци Свеж Со попуст
FrSky предавателот Taranis X9D/X9D+ (плус) резервен дел Трим Префрлате Свеж
FrSky предавателот Taranis X9D/X9D+ (плус) резервен дел Трим Префрлате

ОписFr Sky предавателот Taranis X9 D / X9 D+ (плус) резервен дел Трим Switch Висок квалитет на ОЕМ антена од Fr SKY за Taranis

DEN 146.40
EK1-0542 000363 Esky Опашка сечилото на главното вратило во собата за Појас-CP V2 CX V2 CPX РК хели Свеж
EK1-0542 000363 Esky Опашка сечилото на главното вратило во собата за Појас-CP V2 CX V2 CPX РК хели

ОписEK10542 000363 Esky Опашка сечилото на главното вратило во собата за ПојасCP V2 CX V2 CPX РК хелиНово во Пакет.Поли

DEN 391.20
F18034 2 Пара 10x4.7 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО Свеж Со попуст
F18034 2 Пара 10x4.7 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО

Важен Informaiton на Клиенти : Ве молиме да забележите дека од Февруари.1во до Февруари 21от е Кинески Пролетни

DEN 465.00 511.20
Esky 000399 (EK1-0573) Завртка Поставува Лама V4 Comanche KOB Ловец A300 Свеж
Esky 000399 (EK1-0573) Завртка Поставува Лама V4 Comanche KOB Ловец A300

ОписЗа сите Лама Серија 300.Ново во Пакет.Политика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работ

DEN 165.60
20 кг 2S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQ-S4120D Висок напон coreless 56G Свеж
20 кг 2S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQ-S4120D Висок напон coreless 56G

1x 20 кг 2 S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQS4120 DПроизводи спецификацијаТехнички параметри7.2 V8.5 VГо

DEN 2056.32
Далечински Контролер Вратот Рака Појас Тока Заградата Кука Закачалка за DJI ИСКРА & MAVIC ПРО Додатоци Свеж
30AMP 30A SimonK фирмверот Brushless ESC w/ 3А 5V UBEC четири мулти copter APM2 Свеж
30AMP 30A SimonK фирмверот Brushless ESC w/ 3А 5V UBEC четири мулти copter APM2

30 AMP 30 A Simon K фирмверот Brushless ESC w / 3А 5 V UBEC четири мулти copter APM2Ова е НАЈДОБАР 30 A европската социјална повелб

DEN 259.20
За DJI Искра Летало Gimbal Поклопец на Леќите на Камерата Случај Визија Систем за Позиционирање (Ззп 3D Сензор Заштитник за Свеж Со попуст
Далечински Контролер Видиме Носителот Растеглив Поддршка Заградата за DJI Фантом 3 Стандард Летало Свеж
Далечински Контролер Видиме Носителот Растеглив Поддршка Заградата за DJI Фантом 3 Стандард Летало

Продолжен Држачот за DJI Фантом 3 СтандардМин Должина : околу 61mmMax Должина : околу 100mmТежина : 48gAnswer : _____________

DEN 343.20
JMT FOTGA Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji XT10 X-T10 Камера Свеж Со попуст
JMT FOTGA Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji XT10 X-T10 Камера

FOTGA Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji XT10 XT10 Камер

DEN 676.00 734.40
4Pair Г.С. CCW 8330F Брзо Ослободување Пропелери Свитлива Реквизити за DJI Mavic Про Futural Дигитални JUN27 Свеж Со попуст
4Pair Г.С. CCW 8330F Брзо Ослободување Пропелери Свитлива Реквизити за DJI Mavic Про Futural Дигитални JUN27

4 Pair Г.С CCW 8330 F Брзо Ослободување Пропелери Свитлива Реквизити за DJI Mavic ПроОпис 4 Пар Карбонски Влакна Кол

DEN 483.00 626.88
CYS-S8218 Дигитални 6V-7.2 V 0.18 дик/60 164g Метал Опрема 40KG Висок вртежен момент Серво Свеж
CYS-S8218 Дигитални 6V-7.2 V 0.18 дик/60 164g Метал Опрема 40KG Висок вртежен момент Серво

ОписCYSS8218 Дигитални 6 V7.2 V 0.18 дик / 60°a 164g Метал Опрема 40 KG Висок вртежен момент Серво СпецификацииCYSS8218 40kg в

DEN 1370.40
2 Пара Замена Пропелери за Mavic Воздух Летало Брзо Ослободување Пропелери CCW/Г.С. Реквизити Свеж Со попуст
2 Пара Замена Пропелери за Mavic Воздух Летало Брзо Ослободување Пропелери CCW/Г.С. Реквизити

2 Пара Брзо Ослободување Пропелери CCW / Г.С Реквизити За DJI Mavic Воздух ЛеталоКарактеристики : Компатибилен

DEN 216.00 239.52