150W 1L/S Воздух Вакуум Пумпа за Ладење Поправка Алатки

150W 1L/S Воздух Вакуум Пумпа за Ладење Поправка Алатки

DEN 1872.00

Свеж

Во магацинот


150 W 1 L/S Воздух Вакуум Пумпа за Ладење Поправка Алатки

моќност: Електричен
Притисок: Висок Притисок
Структура: Еден фаза Пумпа
Употреба: Воздушна Пумпа
Теорија: Вакуум Пумпа
Број На Модел На: HP-1
Standard or Nonstandard: Стандард
Примена: Употреба при ниски температури
Гориво: Електричен
Модел: HP-1
Напон: 220V 50HZ
моќност: 150w
Масло Износ: 140ml
Тежина: 5kg
Капацитет: 1L/S

Додатоци на производи

Преносни Електрични Воздушна Пумпа за Воздух Кревет Чамци Гумени Кукли Торба Inflator Вшмукување Вакуум Пумпи Машина 3 Млазници Свеж Со попуст
Топла продаде вакуум воздушна пумпа, мини вакуум пумпа за LCD separater машина / laminating машина Свеж
Топла продаде вакуум воздушна пумпа, мини вакуум пумпа за LCD separater машина / laminating машина

Работата упатство : 1.Користи вакуум на пумпа, ги симнат внесете лути капа на прв, се приклучат, пуштање в�

DEN 4272.00
35L/мин Protable Воздух Дијафрагмата Пумпа Боја Спреј Пумпа Свеж
35L/мин Protable Воздух Дијафрагмата Пумпа Боја Спреј Пумпа

35 L / мин Protable Воздух Дијафрагмата Пумпа Боја Спреј ПумпаПритисок сооднос1 : 1Користење на воздушниот при�

DEN 4080.00
1PC 180L/H Соларна Енергија Фонтана Пумпа за Вода Панел Пејзаж Базен Соларна Пумпа Градина Фонтани хидраулична пумпа за Вода Свеж Со попуст
30W 12V Мини Потопна Пумпа за Вода Чиста Езерцето Grooving Машина за Дупчење Подобрување 12v Потопна Пумпа Свеж
30W 12V Мини Потопна Пумпа за Вода Чиста Езерцето Grooving Машина за Дупчење Подобрување 12v Потопна Пумпа

Ние само брод да се потврди цел адреси Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗА�

DEN 504.00
12V 6W Мини Вакуум Пумпа за Висок Притисок Електрични Дијафрагмата Пумпа со Носителот 5L/min Свеж Со попуст
12V 6W Мини Вакуум Пумпа за Висок Притисок Електрични Дијафрагмата Пумпа со Носителот 5L/min

BI0001941Спецификација : Бренд новиТип : DC12 V Мини Вакуум ПумпаОперативен напон : DC9 V ~ 14 VНоминална напон : DC 12 V

DEN 696.00 1161.12
протокот сензор за bilge пумпи Автоматско Електрична Пумпа за Вода Плови Switch DC Bilge Пумпа Префрлете се на Располагање Бесплатен Свеж Со попуст
2017 топла продажба Универзален Автомобил RV Вода, Пумпи 12V 350GPH Подводните Брод Морски Bilge Опрема со Bilge Пумпа Плови Свеж Со попуст
2017 топла продажба Универзален Автомобил RV Вода, Пумпи 12V 350GPH Подводните Брод Морски Bilge Опрема со Bilge Пумпа Плови

MKBPG35012 350 GPH 12 V правило bilge пумпиПумпа и да се префрлате се застане сам производиКомпактен, ефикасност, до�

DEN 1186.00 1317.60
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана Свеж Со попуст
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана

Голем проток, ниско ниво на бучава, висок лифт, брзо брзо, нема истекување Потопна пумпа, пумпа е главно с

DEN 209.00 249.12
Новиот Мини DC12V 3m 240L/H Brushless Мотор Потопна Пумпа за Вода Дома се Откажат Брод Свеж Со попуст
Новиот Мини DC12V 3m 240L/H Brushless Мотор Потопна Пумпа за Вода Дома се Откажат Брод

Пумпа материјал : ABS Боја : Црна Спецификација : Ултративок DC 12 V 3 M 240 L / H Brushless Потопна Пумпа за Вода Висок Q

DEN 187.00 225.12
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана M07 dropship Свеж Со попуст
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана M07 dropship

Голем проток, ниско ниво на бучава, висок лифт, брзо брзо, нема истекување Потопна пумпа, пумпа е главно с

DEN 208.00 244.32
Нови Ултразвучно Магла Создателот Fogger Чешма Atomizer Воздух Овлажнител 24V M10 dropship Свеж Со попуст
Нови Ултразвучно Магла Создателот Fogger Чешма Atomizer Воздух Овлажнител 24V M10 dropship

ОЖ ДА ГО КОРИСТИТЕ : Потопен во вода, производот е 23cm од површината на водата Нема топлина или хемикалии �

DEN 152.00 179.04
Ултра Тивок Аквариум Воздушна Пумпа Мини Еден Штекер Сува Мобилен Батерија Управувана Риба Резервоарот Кислород Пумпа Воздушниот Свеж Со попуст
1.2 А 12V DC Микро Подводни Моторот Пумпа за Вода 14L/Мин 600L/H 5M 5.5x2.1 Женски S08 Капка брод Свеж Со попуст
1.2 А 12V DC Микро Подводни Моторот Пумпа за Вода 14L/Мин 600L/H 5M 5.5x2.1 Женски S08 Капка брод

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Опис : Големина : 98

DEN 341.00 411.36
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана Капка Брод Свеж Со попуст
DC 12V/AC напон 220V 36W Потопна Пумпа за Вода 10m 400L/Ч Автомобил Мие Бања Фонтана Капка Брод

Карактеристики : Голем проток, ниско ниво на бучава, висок лифт, брзо брзо, нема истекување Потопна пумпа

DEN 202.00 242.88