QQ Љубовник 2017 Нов Брод-Вратот Bling Bling Beaded Цвеќиња бал Свадба Фустан, Булчински Gown Облека Де Mariage Vestido Де Noiva

QQ Љубовник 2017 Нов Брод-Вратот Bling Bling Beaded Цвеќиња бал Свадба Фустан, Булчински Gown Облека Де Mariage Vestido Де Noiva

15 %

DEN 5263.00

DEN 6192.00

Свеж

Во магацинот


Што треба да купи голем petticoat
Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано подолу : Биста/Половината/Колковите/Висина од глава до подот со чевли;
Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме да ги големината водич покажува подолу. и кажете ни на детални мерења кога ќе го поставите цел.
Забелешка 1. Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Ако ви се допаѓа повеќе подуени,треба да се купи petticoat. Цената не вклучувајќи царина.
2. Се врати и Политика за Наплата
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени).
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W
Воз Должина: 50cm
Тип На Објект: Свадба Фустани
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Воз: Судот Воз
Вграден Градник: Yes
Декорација: Цвеќиња,Beading,Кристално
Вистински Слики: Yes
Назад Дизајн: Ланче
Силуета: Бал
Деколте: Брод Вратот
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина: tulle
is_customized: Yes
Бренд Име: QQ Љубовник
Фустани Должина: Кат Должина
Половината: Природни
За Бремени Жени: No

Додатоци на производи

Vestido Де Noiva 2018 Плажа Свадба Фустани А-линија Длабоко V деколте, Appliques Чипка Гроздобер Свадба Gown Свадба Фустани Свеж Со попуст
Vestido Де Noiva 2018 Плажа Свадба Фустани А-линија Длабоко V деколте, Appliques Чипка Гроздобер Свадба Gown Свадба Фустани

Корисниците исто така може да се врати фустан со мерење на грешки, и ќе го примите рефундирање на куповн

DEN 3145.00 3456.00
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки Свеж Со попуст
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques

DEN 5700.00 6000.00
ZJ9040 ГОДИНА А-линија Со Кристално Монистра Tulle Свадба се Облекуваат за Свадба Фустани Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 Свеж Со попуст
ZJ9040 ГОДИНА А-линија Со Кристално Монистра Tulle Свадба се Облекуваат за Свадба Фустани Големина 2 4 6 8 10 12 14 16

Овој фустан е супер квалитет, со 6 слој Здолниште,горниот дел од облеката е чипка и монистра, јас препора

DEN 2972.00 4127.52
Гламурозна Бела Свадба Фустани 2018 Секси Слонова Коска Свадба Наметки Долго О-Вратот Organza Appliques Бал Венчаница Вистински Свеж Со попуст
LS70776 елегантен чипка венчаница долги ракави бал кристал свадба наметки со долга опашка облека де mariage 2017 вистински фотографии Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински

Предмет Бр : LS00112Големина : Боја : боја на слонова коскаМатеријал : сатенДеколте : брод деколтеSleeve Должина

DEN 26976.00 52895.04
ADLN Нова Долга Бела Сирена Свадба Фустани Евтини Лажичка Вратот Отворени Врати Плажа Boho Свадба Наметки Суд Воз Облека Де Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Гроздобер венчаница Луксузни Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж
QQ Љубовник 2018 Нови Гроздобер венчаница Луксузни Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 7296.00
QQ Љубовник 2018 Нови Убаво Чипка Сирена Свадба се Облекуваат Нарачана Плус Големина Vestido Де Noiva Свадба Gown Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Убаво Чипка Сирена Свадба се Облекуваат Нарачана Плус Големина Vestido Де Noiva Свадба Gown

Големина на табелатаЗабелешкаФустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.Ц

DEN 7259.00 10224.00
2018 Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Булчински Цвет Линија Applique Свадба Фустани 2018 Душо YN 9509 Свеж Со попуст
2018 Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Булчински Цвет Линија Applique Свадба Фустани 2018 Душо YN 9509

Со нетрпение очекувам да работам со вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот не треба да

DEN 4248.00 5664.00
CloverBridal исклучување на рамо бал црвена и бела чипка appliques флорални капела воз свадба фустани многу цвеќиња Свеж
Vestido Де Noiva линија Еден Рамо Булчински Applique Чипка Organza Облека Де Mariage Гроздобер Свадба Фустани 2018 OW4042 Плус Свеж Со попуст
Vestido Де Noiva линија Еден Рамо Булчински Applique Чипка Organza Облека Де Mariage Гроздобер Свадба Фустани 2018 OW4042 Плус

ве молиме да знаат ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете нацаринска политика на сво

DEN 3602.00 3792.00
LS65392 слонова коска исклучување рамо душо бал чипка задната страна работа свадба фустани од кина vestido де noiva вистински Свеж Со попуст
Linyixun Вистински Фото Плажа Свадба Фустани Шпагети Ремени Чиста Бела Ruched Tulle 2017 Свадба Gown Едноставен Стил Свадба Свеж Со попуст
Linyixun Вистински Фото Плажа Свадба Фустани Шпагети Ремени Чиста Бела Ruched Tulle 2017 Свадба Gown Едноставен Стил Свадба

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКога Ќе Ги Нарачате .Ве молиме да го Прочитате тоа:1.Остави порака во

DEN 4029.00 5232.00
ZJ9040 година strapless дијамант Бела боја на слонова коска формално Кристал Монистра Свадба Фустани 2015 Свадба се Облекуваат Свеж Со попуст
H&S Свадба Wedding-dresses сирена гроздобер чипка 2018 свадба gown дизајнер vestido де novia плус големина свадба облечи Свеж Со попуст
H&S Свадба Wedding-dresses сирена гроздобер чипка 2018 свадба gown дизајнер vestido де novia плус големина свадба облечи

H&S Свадба Weddingdresses сирена гроздобер чипка 2018 свадба gown дизајнер vestido де novia плус големина свадба облечиНа

DEN 7740.00 10320.00
QQ Љубовник Прекрасни Beaded Сирена Свадба Фустани 2017 Vestido Де Noiva Sereia Чиста Грбот и Вратот Возбудува Свадба се Облекуваат Свеж Со попуст
ZJ9076 Нова Бела боја на слонова коска Кристал Бисер Чипка Свадба Фустани 2017 Свадба се Облекуваат gown vestido де noiva чипка Свеж Со попуст
Роуз Moda Чај Должина Венчаница Бисер Beaded Краток Свадба Фустани Свадба Наметки Boho Вистински Фотографии Свеж Со попуст
Роуз Moda Чај Должина Венчаница Бисер Beaded Краток Свадба Фустани Свадба Наметки Boho Вистински Фотографии

Ова е завршена фустан прилагодени и фотографирани од Роза Moda Сите права се задржани.Копирање или на дру

DEN 8136.00 10848.00