Mara е Сон 2018 Жените Флорални Чанта Голем Капацитет Патент Платно Торба Шопинг Торба за на Плажа Кеси Секојдневен Tote Feminina

Mara е Сон 2018 Жените Флорални Чанта Голем Капацитет Патент Платно Торба Шопинг Торба за на Плажа Кеси Секојдневен Tote Feminina

45 %

DEN 337.00

DEN 613.44

Свеж

Во магацинот


Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 380 G Големина 41*10*35 cm Материјал со Висока Quailty Платно Боја Црна, Зелена Црвена Сива итн 14 Стил бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица/shopping /состанок итн
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.
2.Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.
Информации
1. Боја : Црна, Сива Црвена Зелена ект 14 стил бои
2.Големина на : 41*10*35 cm
3.Тежина : 380 g
4.Материјал : Висок Квалитет На Платно
5.Стил : Мода Чанта
За Плаќање 1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help.aliexpress.com/payment_method.html , тоа може да ви помогне.
За Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
За Превозот 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена,EMS(7-15days), 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. 3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи изедначување, па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние не може да промени ништо! Ние обезбедуваме бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, ви благодариме

Големина: 41 X 35 X 10 CM
Тип На Објект: Чанти
Стил: Моден
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Затворање Тип: Патент
Чанти Тип: Рамо Кеси
Број на Рачки/Ремени: Две
Тврдост: Мека
Внатрешни работи: Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал: Платно
Бренд Име: Mara е Сон
Шаблон Тип: Шарени
Обликот: Повик Tote
Видовите на вреќи: Рамо & Чанти
Број На Модел На: LKWJJ1475
Декорација: Никој
Повод: Разноврсна
Надворешноста: Никој
Жените Торба Боја: Зелена Црна, Сива и сл 15 стил бои
жените торба Главен Материјал: Висок Квалитет на Платно + Полиестер жените бонбони боја Crossbady торба
жените торба Тежат : 380 g жените солидна торба
жените торба Функција: Состанок / Работа / Street / Патувањето / Училиште /Качување итн
Жените Торба Капацитет: Може да се стави во Паричникот Телефонски Копчиња за Козметички итн
жените торба Стил: Моден печатени жените tassel чанта
жените торба Затворање Тип: жените торба
жените торба Декорација: Патент Жените Crossbody Торба
датум: 20170619

Додатоци на производи

Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст
Yeetn.H femous мода 4 set top-се справи со перници со висок квалитет стп кожа жените торба женски гласник торба за жените sac Свеж Со попуст
Жените мала торба женски е vinatge чанта моден сите натпревар коса сијалица гласник торба Свеж Со попуст
Жените мала торба женски е vinatge чанта моден сите натпревар коса сијалица гласник торба

Торба големина : за 24 X23 X15 CM,Ова е мала големина кеса кеса ширина : 24cm висина : 23cm дебелина : 15cm

DEN 925.00 1401.60
iPinee Злато/Sliver модни дами чанта дизајнер ткаат стил tassel жените рамо кеси Свеж Со попуст
iPinee Злато/Sliver модни дами чанта дизајнер ткаат стил tassel жените рамо кеси

Злато / Sliver модни дами hangbag дизајнер ткаат стил tassel жените рамо кеси PINEE бренд имеМатеријал : ТексасДимен

DEN 1387.00 2772.96
Булдог трио розова 3D Печатење шминка торби за жени кој се грижи козметички торба trousse maquillage femme neceser сочинуваат Свеж Со попуст
XZXBBAG Жените Мода Tassels Гласник Кеси Девојка СТП Мобилен Телефон Џеб Торбичка Студентите Crossbody Случај Девојки Мини Рамо Свеж Со попуст
Бренд Multilayer Професионална Шминка Торба Патување Преносни Козметички Организатор Кутија за Чување Голем Капацитет Куфер Свеж Со попуст
Цртан филм Печатени Жените Графити Чанта Мини Crossbody Торба Дами Секојдневен Purses Канџите Девојки Чанта bolsos mujer 35 Свеж Со попуст
Солидна СТП Кожа Жените Ранец Женски Патување Rucksack Тинејџер Студент Ранци Црна/Бела Кожа Жените Торба mochila escolar Свеж Со попуст
FORUDESIGNS 2018 Мода Жените Чанти Рака Tote кеси Симпатична Мачка Животинско Жените Рамо Крст-тело Торба Женски Гласник Торба Свеж Со попуст
Жените Домот Вечерни Торба Дами Чанта Спојки Торба Паун Црна за Свадба и Вечерни Фустани) Свеж
Жените Домот Вечерни Торба Дами Чанта Спојки Торба Паун Црна за Свадба и Вечерни Фустани)

100% нови, високо квалитетниЕлегантна и луксузни чанти за жените, кеси наменета за вечер и секојдневна уп

DEN 685.92
2017 Жените Кожни Чанти Познатиот Бренд Жените Рамо Кеси Голема жените гласник торба Bolsos Mujer Црно Црвено Жолта Сина W805 Свеж Со попуст
Моден Бренд чанта жените долго тема женски паричник патент паричникот Спојки голем капацитет пари чанта торба Свеж Со попуст
XIYUAN БРЕНД Жените Платно долго Монета Чанта Женски Крпа Симпатична паричникот за повикување или телефон Свеж Со попуст
XIYUAN БРЕНД Жените Платно долго Монета Чанта Женски Крпа Симпатична паричникот за повикување или телефон

Мода и Таписериидами жените флорални спојки рака торба1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2...

DEN 408.00 800.64
2018 Нова Мода Жена Рамо Кеси Познатиот Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Висок Квалитет на СТП Totes Жените Mujer Свеж Со попуст
2017 Ново 1 пар 2 компјутери со Големина 47cm 65 cm 70cm рачки За Obag Страна на Жените Чанта за O Торба Силикон Торба Додатоци Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Жените Вистински Кожни Чанти Сите натпревар Рамо CrossBody Кеси Мода Гласник Торба Голема Големина Кофа Жените Свеж Со попуст