YIMIA Топло Кафе, Памук Топки Божиќ Светла Внатрешна Батерија Управувана Гарланд Светла Led Самовила Празник String Светла Gerlyanda

YIMIA Топло Кафе, Памук Топки Божиќ Светла Внатрешна Батерија Управувана Гарланд Светла Led Самовила Празник String Светла Gerlyanda

15 %

DEN 448.00

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот


Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот.com/store/422116
божиќ осветлување,светлина string, led светла за декорација, cortina led, luces navidad, божиќ светилка, предводена icicle, string светла, led елка, led светло string декорација, 200 led string светлина, светлината завеса, самовила светла, декорација светлина, led самовила светла, led божиќ светла, led завеса, божиќ гарланд, christma, божиќ светлина, божиќ светла, led божиќ светла отворено, предводена string светлина, ноќта на вештерките светла, елка светла, led гарланд, предводена string, божиќ led, божиќ, гарланд, luminaria, елка светлина, божиќ led декорација, декоративни светилки string, за некој празник, божиќ pendant светла, led бакарна жица string светлина, дрвото светла, led божиќ светла, божиќ led светла на отворено, божиќ led светло, декоративни светилки за спалната соба, празник string светла 110v, свадба самовила светла, божиќ светла icicle, празник осветлување, отворено string светла, led божиќ гарланд, божиќ pendant светлина, led бакарна жица string светла, батерија управувана led string светла, ѕвездена string светла, led светла декорација, капе icicle светла, нова година светла, божиќ декорација светла отворено, ноќта на вештерките декорација на отворено,патио string светла,luminaria декорација,предводена влакна оптика осветлување,luminarias дома декорација,светла на божиќ,icicle светла, божиќ странични светла.TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
http : //www.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Благодарение на милиони.Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на својата цел ако ви треба добра под итно. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина. Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Пред да се врати на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани. Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL .
Карактеристики : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.

Тип На Објект: Монистра
Напон: 220V
Број На Модел На: Памук Топката светла
Бренд Име: YIMIA
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Извор На Енергија: AC
Водоотпорен: Yes
Обликот: Топката
памук топката светлина: Yes
светлосна топка: Yes
топката светлина: Yes
свадба декорација: Yes
памук топки светла декоративни: Yes
памук светлина топки: Yes
Божиќ декорација: Yes
партија декорација: Yes
Новогодишни Декорации За Домот: Yes
божиќ светла: Yes

Додатоци на производи

Евтини Нови Гарланд Топки Отворено Осветлување LED Лента 5M 10M String Светлина Неонски Партија Патио Елка Свадба Декорација Свеж Со попуст
Hi-Lumix E27 22LEDs Соларен Панел LED Сијалица Dimmable Светилка со Далечински контролер AC / DC Прекинувач Преносни светла Свеж Со попуст
Hi-Lumix E27 22LEDs Соларен Панел LED Сијалица Dimmable Светилка со Далечински контролер AC / DC Прекинувач Преносни светла

Светлината тип : LED Номинална моќност : 1 W Напон : 6 (V) Сонце часови : 10 (h) Цел : итен случај осветлување, камп

DEN 672.00 908.64
Божиќ string ѕид светлина батеријата operated10M 100LEDs мини led декоративни сребрена жица самовила string светлина светилка Свеж Со попуст
Соларни Светилки панел Градина Led Сензор Ѕид светлина Водоотпорен Пат Итни Светла 6 Led диоди за употреба на Отворено брзо Свеж Со попуст
Dcoo Соларна LED String Светла 22meter 200 Led диоди Водоотпорен 8 Режими Самовила Божиќ Светла Отворено Lighitng Градина Партија Свеж Со попуст
Генерација ПРЕДВОДЕНА Отворено Светло 6 LED Ограда Олук Соларна Енергија Светла ПИР Човечкото Тело Сензор за Движење Индуцирана Свеж Со попуст
1M-10M Топката Led String Самовила Светла Со Батерија Кутија Топло Бела/Бела/RGB За Божиќ Одмор Свадба Дома Декорација Свеж Со попуст
Аквариум led осветлување RGB 10W 12V Предводена Подводни Светлината 16 Бои 1000LM IP68 Водоотпорен Фонтана Базен Светилка Осветлување Свеж Со попуст
5m 20 Ратан Топки Светла Led String Самовила Празник Божиќ Светла Отворено Guirlande Lumineuse Exterieur Luces Decorativas Свеж Со попуст
5m 20 Ратан Топки Светла Led String Самовила Празник Божиќ Светла Отворено Guirlande Lumineuse Exterieur Luces Decorativas

Пакет Содржина : 1x 5m Ратан топката LED светло stringПоени да се Напомене : Вистинска боја на овие светла може

DEN 228.00 239.52
Новиот Соларен Погон Светлина 2 Светилки 12 LED Водоотпорен Пејзаж на Вниманието на Градина / Базен / Езерцето / Тревник Свеж Со попуст
12 Led диоди 800mah Соларни Сензор за Светлина,Водоотпорен Отворен за Безбедност Градина Светлина,Сензор за Движење на Итни Свеж Со попуст
5pcs 5M 20 LED Raindrop led божиќ светла MultiColor Отворено String Светла за Градина Патио Партијата Божиќ Свеж Со попуст
5pcs 5M 20 LED Raindrop led божиќ светла MultiColor Отворено String Светла за Градина Патио Партијата Божиќ

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Це

DEN 1459.00 1536.00
5m 10m 100 LED 3AA Батеријата Сребрена Жица String Светлина Самовила Светилка Декоративни Светлина Со 8 Функционира Далечинскиот Свеж Со попуст
Gitex 6/25 LED Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина Заштеда на Енергија Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V

Карактеристики : Сертификати на CE, и Ro Hs, безбеден, сигурен и еколошки.Hitech Epistar LED чип, светлината е висок и

DEN 389.00 432.00
Ccc Продажба Вистински Вниманието Поплави Светла Батерија Led Floodlight Литиум-јонска Батерија 5w Светилка Преносни Светлина Свеж Со попуст
YIYANG 7M Соларни Цреша Флорални LED String Светла Божиќ Партија Фестивал Декорација Сакура Градина Светлина Jardin и луз String Свеж Со попуст