2 во 1 Висок Квалитет на Метал Детектор Silverline Рачни Метал Напон Тест Детектор на Електрична Живеат Откривање

2 во 1 Висок Квалитет на Метал Детектор Silverline Рачни Метал Напон Тест Детектор на Електрична Живеат Откривање

DEN 292.32

Свеж

Во магацинот

2 во 1 Висок Квалитет на Метал Детектор Silverline Рачни Метал Напон Тест Детектор на Електрична Живеат Откривање Спецификација : Боја : Црна Количина : 1 компјутер Димензија : Како на сликата покажуваат Внатрешна употреба Метал тест 24mm Напон тест длабочина 40mm-220 V, 30мм-110 V Кога метал е откриен LED ќе блесне континуирано да се и континуирано да звук ќе се емитуваат. Електричната енергија е откриен LED ќе флеш и на средна звук ќе бидат сослушани Пакетот вклучува : 1 x Метал & Детектор на Напон
Плаќање : Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express , ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html.
Испорака : 1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. Услуга tranist време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време на испорака : Враќање и Обнова : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе издаде наплата или repacement за вас. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на дека целиот износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Повратни информации : Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди на Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 ден.

Број На Модел На: метал детектор
Моќност Тип: Батеријата-Напојува
Бренд Име: Jetery
Со LCD Екран Или Не: No
DIY Материјали: Електрични

Додатоци на производи

Нова 2X 100 MHz Oscilloscope Обемот Клип Сонди P6100 Меѓусебно Сонда Комплет алатки Свеж Со попуст
Нова 2X 100 MHz Oscilloscope Обемот Клип Сонди P6100 Меѓусебно Сонда Комплет алатки

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов P6000 Серија Сонди за Општа Намена, Клупа или Област Економски, У

DEN 567.00 623.52
Micsig Oscilloscope Сонда Прибор Делови 1300V 100MHz Висок Напон Диференцијални Сонда за полнење 3.5 нс се Зголеми Време Свеж Со попуст
Micsig Oscilloscope Сонда Прибор Делови 1300V 100MHz Висок Напон Диференцијални Сонда за полнење 3.5 нс се Зголеми Време

Master card, VISA,Webmoney,Boleto.37 дена од ЕМС Q2 : колку долго ако превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух eMail?.pls конт

DEN 7289.00 8889.12
DSO138 2.4 TFT Џеб-големина Дигитални Oscilloscope Комплет DIY Делови Рачни+P6100 Oscilloscope Сонда Свеж Со попуст
DSO138 2.4 TFT Џеб-големина Дигитални Oscilloscope Комплет DIY Делови Рачни+P6100 Oscilloscope Сонда

DSO138 2.4" TFT Рачни Џебголемина Дигитални Oscilloscope Комплет DIY Делови за Oscilloscope Електронско Учење Поставите 1 Msp

DEN 302.00 302.40
USB Логика Аналитичар 24M 8CH Микроконтролерски РАКА FPGA Грешки Алатка 24MHz, 16MHz, 12MHz, 8MHz, 4MHz, 2MHz Свеж
USB Логика Аналитичар 24M 8CH Микроконтролерски РАКА FPGA Грешки Алатка 24MHz, 16MHz, 12MHz, 8MHz, 4MHz, 2MHz

Параметарот : 1 8 канали на текст;2 Логично светлосна индикација : мала светлина укажуваат на ЧО електричн

DEN 758.40
1000mm Линеарна нерешено жица енкодер дистанца за мерење на кабел движење трансдуцерот со 6 Дигитален Бројач на Екранот Табела Свеж Со попуст
Hantek 6104BD 4CH USB PC Дигитални Oscilloscopes 100MHz Oscillograph со 1GSa/s Реално време за Земање мостри Стапка 64K Рекорд Свеж
Hantek 6104BD 4CH USB PC Дигитални Oscilloscopes 100MHz Oscillograph со 1GSa/s Реално време за Земање мостри Стапка 64K Рекорд

Hantek 6104 BD 4 CH USB PC Oscilloscopes 100 MHz Oscillograph со 1 GSa / s Реално време за Земање мостри СтапкаПроизвод Карактеристики

DEN 9867.84
DSO138 2.4 TFT Џеб-големина Дигитални Oscilloscope Комплет DIY Делови Рачни + Акрилик DIY Случај Покрие Школка за DSO138 Свеж
DSO138 2.4 TFT Џеб-големина Дигитални Oscilloscope Комплет DIY Делови Рачни + Акрилик DIY Случај Покрие Школка за DSO138

DSO138 2.4" TFT Џебголемина Дигитални Oscilloscope Комплет DIY Делови Рачни + Акрилик DIY Случај Покрие Школка за DSO138 http

DEN 1055.52
ICL8038 Сигнал Генератор Средни/Ниски фреквенции 10Hz-450KHz Триаголен/Правоаголна/синусен облик Генератор Модул 12V да 15V Свеж Со попуст
MD3010II Метал Детектор на Подземни Професионални Злато Метал Детектор на Продажба MD-3010II LCD Дисплеј Pinpionter Ловец на Свеж Со попуст
Корисни нови Јасно Акрилик Случај Школка домување за DSO138 2.4 TFT Дигитални Oscilloscope Свеж
Корисни нови Јасно Акрилик Случај Школка домување за DSO138 2.4 TFT Дигитални Oscilloscope

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*нови Јасно Акрилик Случај Школка домување за DSO138 2.4" TFT

DEN 246.72
4-20mA САЛАДИН Сигнал Генератор Current Transducer Тест Два Жица Излез Свеж Со попуст
4-20mA САЛАДИН Сигнал Генератор Current Transducer Тест Два Жица Излез

Ви благодариме за вашиот поддржува! висока прецизност, добра линеарност (прикаже точноста на "0...

DEN 536.00 564.00
MD-6250 Подземни Метал Детектор MD6250 Злато Откривање на Машина Свеж
MD-6250 Подземни Метал Детектор MD6250 Злато Откривање на Машина

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

DEN 6792.00
1PCS Универзална oscilloscope сонда капа заштитна капа сонда капи црна и сива со кука Свеж
1PCS Универзална oscilloscope сонда капа заштитна капа сонда капи црна и сива со кука

1 PCS Универзална oscilloscope сонда капа заштитна капа сонда капи црна и сива со кука Опис : име на Производ : со

DEN 122.40
Ултра Чувствителност Серпентина Метал Детектор Златен Бубачки Подземни Земјата Богатство сребреници Пронаоѓач GF2 Топла Продажба Свеж Со попуст
Тековната за Напон Предавател Сигнал Модул 4-20MA 0-5V Линеарна Конверзија Свеж Со попуст
Тековната за Напон Предавател Сигнал Модул 4-20MA 0-5V Линеарна Конверзија

Тековната за Напон Предавател Сигнал Модул 420 MA 05 V Линеарна КонверзијаКарактеристики : 1, модул димензии

DEN 541.00 575.52
2017 Оригинални Hantek HT201 Oscilloscope Сигнал Слабеењето 20:1 10MHz Опсег на Пасивни Attenuator Osciloscopio Додатоци Свеж Со попуст
2017 Оригинални Hantek HT201 Oscilloscope Сигнал Слабеењето 20:1 10MHz Опсег на Пасивни Attenuator Osciloscopio Додатоци

Hantek HT201 Oscilloscope Сигнал Слабеењето 20 : 1 10 MHz Опсег на Пасивни Attenuator Osciloscopio Додатоци на Овој предмет е дизајн

DEN 410.00 431.52
Професионални MD6250 Подземни Метал Детектор Високи Перформанси Ловец на Богатство Сите Метални зестрогонец Монети Pinpointer Свеж Со попуст
Пи-iking 750 30m Таргетирање Pinpointer Пулсот Индукција (ПИ) Подводни Метал Детектор Водоотпорен Вибратор Свеж Со попуст
Пи-iking 750 30m Таргетирање Pinpointer Пулсот Индукција (ПИ) Подводни Метал Детектор Водоотпорен Вибратор

За превозот, Huya Сила има комплетна брза испорака систем, така што за да бидете сигурни дека на понуди куп

DEN 4986.00 5304.00
Stepper Моторни Возачот Брзина Одбор Контролер Пулсот Сигнал Генератор Модул S08 Капка брод Свеж Со попуст
Stepper Моторни Возачот Брзина Одбор Контролер Пулсот Сигнал Генератор Модул S08 Капка брод

Опис : Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Опис Ова е пулсот модул може да обезбеди 2.5 khz

DEN 320.00 385.44
1Set P6100 Oscilloscope 100mhz osciloscopio Сонда DC-100MHz Обемот Клип Сонда 100MHz multimeter сонда Свеж Со попуст
1Set P6100 Oscilloscope 100mhz osciloscopio Сонда DC-100MHz Обемот Клип Сонда 100MHz multimeter сонда

Опис : Карактеристики : Модел : P6100Пропусниот опсег : DC6 MHz DC100 MHzСлабеењето Дажба : 1 : 10Текст Отпор : 1 M : 10 MТе

DEN 214.00 267.36