DC Моќност Приклучок Конектор ,5pcs машки приклучок + 5pcs Женски 2.1 X 5.5 мм DC Приклучок Адаптер, DC приклучок за LED лента или Камера за видео надзор

DC Моќност Приклучок Конектор ,5pcs машки приклучок + 5pcs Женски 2.1 X 5.5 мм DC Приклучок Адаптер, DC приклучок за LED лента

DEN 97.92

Свеж

Во магацинот

Димензии(L*W*H) : 37mm*15mm*12mm 1 температура : -25°C+80°C 2 контакт отпор : ≤0.03 Ω 3 изолација отпор ≥100 MΩ 4 живот : 5000 пати 5 амбиентниот влажност користи : 85%RH 6 издржат напонот AC500 V(50 HZ)/мин 7 ternminal сила(pull) ≥10 N 8 Номинална Оптоварување : DC50 V 0.5 9 Применува напон : 0-36 VDC (забрана на употреба на наизменични тековната)

Бренд Име: FENGLIANSECURITY

Додатоци на производи

V380 1280*720P IP NETWORK WIFI HD БЕЗБЕДНОСЕН видео надзор на КАМЕРАТА PTZ IR-НАМАЛУВАЊЕ на IPROBOT3 БЕЗБЕДНОСТ SD H. 264 Свеж Со попуст
V380 1280*720P IP NETWORK WIFI HD БЕЗБЕДНОСЕН видео надзор на КАМЕРАТА PTZ IR-НАМАЛУВАЊЕ на IPROBOT3 БЕЗБЕДНОСТ SD H. 264

1280*720 P Резолуција на ЕкранотIphone,Ipad И Android КомпатибиленБесплатни p2p Серверот ВградениБезжична Конекција

DEN 1919.52
ЛЕНОВО IP Камера wifi 1080p IR Камера за видео надзор надворешна ip надзор камера ноќ Водоотпорен hd Изградена-во 64G Мемориската Свеж Со попуст
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио Свеж
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио

5.0 ПРАТЕНИК ѕвездасветлина реално време modle двојно одбор 10 / 100 интерфејс, RJ45 двонасочна аудио интерфејс

DEN 4464.00
850nm 30LED 8мм Инфраред IR Led Одбор За Камера 45 Степен Сијалица.КИП-36f8-45 Свеж
850nm 30LED 8мм Инфраред IR Led Одбор За Камера 45 Степен Сијалица.КИП-36f8-45

Пакетот вклучува : 1pcs 36 LED 8мм Инфраред Led Одбор.Answer : ___________________________ Note : 1 2 P 2.0 mm( Одбор моќ приклучок), 2 P 1.25

DEN 134.40
25ММ Леќа SONY 960H Effio-E 4140+810811 700TVL CCD Боја на OSD мени Мини Куршум Камера Отворено Водоотпорен видео надзор за Свеж
25ММ Леќа SONY 960H Effio-E 4140+810811 700TVL CCD Боја на OSD мени Мини Куршум Камера Отворено Водоотпорен видео надзор за

25ММ Леќа SONY 960 H EffioE 4140+810811 700 TVL CCD Боја на OSD мени Мини Куршум Камера Отворено Водоотпорен видео надзор Без

DEN 1824.00
OwlCat Затворен Куршум видео надзор Камера Guard Ѕид Пластични Домување Штит, со заградата за Видео Надзор Безбедносни Камери Свеж Со попуст
H. ВИДИТЕ Безбедносна Камера Систем 8ch CCTV Систем 4 1080P видео надзор Камера 2.0 MP Камера за Надзор, Комплет 8ch DVR 1080P Свеж Со попуст
H. ВИДИТЕ Безбедносна Камера Систем 8ch CCTV Систем 4 1080P видео надзор Камера 2.0 MP Камера за Надзор, Комплет 8ch DVR 1080P

ВИДИТЕ Продавница Клуб, Сите што треба да направите е да кликнете и да ги следат нас.Следете H.(Поддршка з

DEN 8568.00 16799.52
1m/2м/3.5 m/5m 6LED 8мм Леќа USB Endoscope Камера Андроид Водоотпорен Endoscope Borescope Инспекција Цевка Видео Камера Мини Свеж Со попуст
1m/2м/3.5 m/5m 6LED 8мм Леќа USB Endoscope Камера Андроид Водоотпорен Endoscope Borescope Инспекција Цевка Видео Камера Мини

310 дена од ЕМС Ако сте задоволни со предмети.pls connact нас.може да биде и ќе наплати данок за плаќање Плаќање

DEN 897.00 1080.00
2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVR Поддршка 256GB ТФ-Картичка и 1TB HDD Свеж
2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVR Поддршка 256GB ТФ-Картичка и 1TB HDD

2017 Нов Стил Супер Мини AHD Рекордер 1 Канал Мобилни DVRПоддршка 256 GB ТФКартичка и 1 TB HDD ве Молиме оставете по

DEN 4080.00
H. Видите 16CH Надзор Систем 8 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера Свеж Со попуст
2M Кабел 5.5 мм 6 Led диоди IP67 Водоотпорен Usb Endoscope Андроид OTG Змија Цевка Цевка 5cm 480P Мини Надзор Инспекција Камера

Црна,Црвена,Златна Боја се avalaible,Оставете пораки за бојата што сакате,или ние ќе ги испрати во случаен на

DEN 318.00 352.80
ZOSI 4CH ЦЕЛОСНА ВИСТИНА 1080P HD-TVI DVR Рекордер Со HDMI 4X 1980TVL Затворен надворешен Надзор за Безбедност Купола Камера Свеж Со попуст
ZOSI 4CH ЦЕЛОСНА ВИСТИНА 1080P HD-TVI DVR Рекордер Со HDMI 4X 1980TVL Затворен надворешен Надзор за Безбедност Купола Камера

Ако вашата адреса е дефинирана како далечински област од Fedex / DHL / ТНТ / EMS, ќе треба да плаќаат екстра $30 д

DEN 10800.00 14399.52
Со сензор на температура на 4 Места GSM SMS со Далечински Управувач Безжична Smart Switch Моќ Приклучок за штекер модул контролер Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Отворено Лажни камера Атарот Дома видео надзор за Безбедност Мини IP Камера систем LED Трепка Затворен Сребро. Свеж Со попуст
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци Свеж
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.Ѕид Заградата3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Модел PFB

DEN 343.68
SANNCE 8CH CCTV Системот за Безбедност HD 1080N AHD DVR 4PCS 720P IR отворено видео надзор Камера Систем 8 Канал Видео Надзор, Свеж Со попуст
SANNCE 8CH CCTV Системот за Безбедност HD 1080N AHD DVR 4PCS 720P IR отворено видео надзор Камера Систем 8 Канал Видео Надзор,

Обрнете Внимание На : Ова е 8 канали видео надзор DVR,што е многу подобро од 4 channles DVR!Ако изберете брод од RU /

DEN 5760.00 11519.04
JCWHCAM USB Мобилни Endoscope Андроид 7MM Леќа 5M Змија Камера Водоотпорен Инспекција Borescope За Лаптоп OTG/UVC Со 6 led диоди Свеж
100 IR растојание 15 IR Led диоди Illuminators IR Инфрацрвена Светлина ПРЕДВОДЕНА видео надзор Камера Ноќ-визија Пополни Светлина Свеж Со попуст
REDEAGLE видео надзор 1000TVL Мини Home Security Видео Надзор Камера 6 IR Led диоди Најмалите Свеж Со попуст
REDEAGLE видео надзор 1000TVL Мини Home Security Видео Надзор Камера 6 IR Led диоди Најмалите

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме одберете PAL / NTSC Правилно зависност од вашата земјаКарактеристики : Мини дизајн,

DEN 726.00 864.00
3Megapixel Фиксна 1/1.8 инчен 4.2 mm Ниска Дисторзија Ф1.8 Објектив За SONY IMX185 HD 1080P IP Камера AHD видео надзор Камера Свеж
3Megapixel Фиксна 1/1.8 инчен 4.2 mm Ниска Дисторзија Ф1.8 Објектив За SONY IMX185 HD 1080P IP Камера AHD видео надзор Камера

Покрај тоа, моторните и starlight модули се, исто така, поздравен од страна на нашите клиенти Посакуваме приј

DEN 878.40