Специјална Цена DC 12V3A Нова Врата за Пристап на системот за Контрола Прекинувач за Напојување 12V DC 110~260V/AC Контрола на Пристап Напојување

Специјална Цена DC 12V3A Нова Врата за Пристап на системот за Контрола Прекинувач за Напојување 12V DC 110~260V/AC Контрола

DEN 331.20

Свеж

Во магацинот


Специјална Цена DC 12 V3 A Нова Врата за Пристап на системот за Контрола Прекинувач за Напојување 12 V DC 110~260 V/AC Контрола на Пристап Напојување
Функција : 100% Сосема Нов. Големина : Прибл. 10 x x x x x 6.5 3.2 cm(L x W x H) Влезен напон : 110~260v Текст Фреквенција : 50~60 Hz Излез напон : 12 V DC Излезна Струја : 3А Излезниот напон намали опсегот : ±10%~ ±15% Изолација напон : Помлад/sub-поларните интер-1500v ac, основно/школка помеѓу 1500 V AC, subpolar/школка помеѓу 500 V AC Задржете време : полно оптоварување обично 20ms Оперативни температура : -20~ ±35 степен заштита од Преоптоварување : Сите излез во краток спој, преоптоварување се заштитени; излезна Моќ на 0-15 секунди задоцнување брави
1, Вашата цел ќе биде испратена на 1-3 работни дена по целосната исплата е расчисти кога акции трае.
Известувањата ќе бидат испратени по вашата нарачка е испратена, ве молиме проверете ја вашата е-мејл или Aliexpress цел евиденција за датумот на испраќање.
2, Сите парцели ќе биде испорачуван мал пакет, тоа не е гарантирано дека парцела треба да пристигне во рамките на времето што е наведено погоре. Сепак, 95% парцели ќе биде доставен во рамките на референтната време.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи ако пратката не доаѓа до вас на време,и ве молиме контактирајте со нас. ние ќе песна нив.
3, 7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, e Bay порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците.
4, Слободна Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено.
5, Добавувачи Гаранција : Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Ако вашиот објект има било каква гаранција прашање ве молиме контактирајте со нас за задоволување на решение.
6, Барања : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред. Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување се на клиенти цена и не се враќа.
7, Ако имате било какви прашања за производи или превозот, pls ве молиме контактирајте со нас, прво пред донесувањето на негативни Повратни информации, ние ќе се обидеме да slove тоа. Ако не можеме да slove и не прават наплата за вас. потоа направи Повратни информации. Ако не, контактирајте со нас прв, а направи негативни повратни информации директно, тоа значи да се откаже сите по-продажба на услуги. ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Бренд Име: mcdorsteco
Број На Модел На: K80
Големина: 115*90*32mm
Тип На Објект: Напојување
На текст: AC 110V~260V 50-60Hz
Излез: DC 12V3A

Додатоци на производи

Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап Свеж Со попуст
Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

Жичен врата, зуи на ѕвонење, мека глас гласно и јасноЛесно да се инсталира, 12 V DC напојување, без батерија

DEN 342.00 384.00
Контакт SLE 4442 Чип со HICO Маг-шари ISO7816 ПВЦ Smart IC Card-10pcs Свеж
Контакт SLE 4442 Чип со HICO Маг-шари ISO7816 ПВЦ Smart IC Card-10pcs

ФункцијаЧип : SLE4442 компатибилен чипМагшари : HICOСтандард : ISO7816Боја : бела празноМатеријал : ПВЦ256*8битни EEPR

DEN 264.00
SAMSUNG SHP-DP728 Keyless BlueTooth Отпечаток PUSH PULL Две Начин Дигитални Врата: англиски Верзија Голема Mortise Сребрена Свеж Со попуст
Безбедноста Еден Фотоелектрически Зрак Сензор Детектор за Авто-Вратата на Системот за Контрола Свеж Со попуст
Безбедноста Еден Фотоелектрически Зрак Сензор Детектор за Авто-Вратата на Системот за Контрола

Карактеристики : Со Повлече во & out тип socket за лесно жици.Усвојување на microcomputer контрола технологија,висо

DEN 1111.00 1248.00
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V Свеж Со попуст
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V

Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12 V AC 110240 VОва е 110 V240 V Контрола на Пристап Напој

DEN 641.00 720.00
50pcs/многу 125KHZ RFID ABS wristbands рака картичка Види тип ознака со TK4100 чип за Сауна Spa Resort hotel базен Свеж
50pcs/многу 125KHZ RFID ABS wristbands рака картичка Види тип ознака со TK4100 чип за Сауна Spa Resort hotel базен

50pcs / многу 125 KHZ RFID ABS wristbands рака картичка Види тип ознака со TK4100 чип за Сауна Spa Resort hotel базенСпецификациич

DEN 2544.00
(6pcs/многу ) Ознаките на NFC Налепници NTAG213 ознаки за NFC RFID лепило етикета налепница Универзална Лебл Ntag213 RFID Таг Свеж Со попуст
(6pcs/многу ) Ознаките на NFC Налепници NTAG213 ознаки за NFC RFID лепило етикета налепница Универзална Лебл Ntag213 RFID Таг

Ако ништо друго, ние може да ви помогне Ако не го добиете вашиот објекти Сите следење на еден вебсајт http :

DEN 103.00 143.52
DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички ibutton вградени instation оган доказ IP65 rfid читач на картички Свеж Со попуст
DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички ibutton вградени instation оган доказ IP65 rfid читач на картички

DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички ibutton вградени instation оган доказ IP65 rfid читач на картичкиФре

DEN 943.00 992.16
Био Една Врата Отпечатоци и СМАРТ Картичка за Пристап на Системот за Контрола и Време Присуство Колекции+Магнетна брава Свеж Со попуст
DWE CC RF DWE CC RF 9 Фреквенција Копија Шифрирана NFC Smart Картичка RFID Копир ID IC Читателот Писател англиски верзија Свеж
2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID таг Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID таг

2 ПАРЧИЊА 13.56 mhz NTAG216 за NFC картичка Копче ознаки универзална RFID тагNFC Чип Спецификации : NFC Чип Тип : NTAG216 Це

DEN 76.00 86.40
DIYSECUR Висок Квалитет DC12V Електронски Вратата Ѕвоно За Врата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Бела Свеж Со попуст
RAYKUBE Електрични Магнетни Кодот за Пристап на Системот за Контрола Комплет 180KG/280KG + Метал FRID Тастатурата за Безбедност Свеж Со попуст
125Khz Запишување EM4305 RFID Копче Ознаки Keyfobs Токен Keychain за контрола на пристап 1pcs/многу Свеж Со попуст
125Khz Запишување EM4305 RFID Копче Ознаки Keyfobs Токен Keychain за контрола на пристап 1pcs/многу

1 Buc / многу EM4305 Копија Rewritable Запишување Преработи EM ID keyfobs RFID Таг за Повикување Прстен Картичка 125 KHZ Близи

DEN 22.00 23.04
100pcs TK4100/EM4100 125Khz RFID Близина Картички лична Карта Вратата за Влез Пристап 0.8 mm, RFID access cards (пристапни кодови. Свеж Со попуст
100pcs TK4100/EM4100 125Khz RFID Близина Картички лична Карта Вратата за Влез Пристап 0.8 mm, RFID access cards (пристапни кодови.

Оваа нарачки : 100cardsчип : Tk4100,само читаат, ( Компатибилен со em4100)Детали За Производот : Фреквенција : 125 KHZДи

DEN 456.00 479.52