1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47

1 Парче Модерен Шарени Кристал Пеперутка Brooch Pin Златна Боја Жените се Облекуваат Свадба Булчински Brooch Pin px47

27 %

DEN 63.00

DEN 85.92

Свеж

Во магацинот


Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.5 cm
Пакетот вклучува : 1 Парче x Brooch Pin
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Но, можеме да го напишеме пониска вредност на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
100% Сосема Нов И Висок Квалитет!
Пол : Жените
Стил : Brooch Pin
Материјал : Алуминиумски
Боја : Како На Сликата
Големина : 5. Ви благодарам многу!
Внимание
За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Стоката ќе пристигне во рамките на околу 15~45 работни дена. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.
Rturn
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.Ви благодариме.
Тоа само ќе ве однесе само 1 минута.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 3-5days.
Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние запишете ниска вредност или да ни кажете на Декларираната вредност.

Бренд Име: NUNCAD
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Стил: Класичен
Обликотшема: Секојдневно Материјали
Брошеви Тип: Brooch Иглички
Број На Модел На: px47-
Пол: Жените
Тип На Објект: Брошеви
Парична казна или Моден: Моден
Сезоната: пролет,лето,есен,зима
Облечен Повод: Партија, Секојдневно Носење ,Шопинг,Одмор,свадба, роденден, годишнина подарок
Пакет: Задебелување opp вреќа
Капка превозот и трговија на големо: трговија на големо,dropshipping ред
дизајн: 2018 Нов Моден Дизајн

Додатоци на производи

6pcs Мешани Бои PTFE Bioplast Опал Усна Прстени Пирсинг Внатрешната Нишка Опал Labret Прстени Уво Пирсинг Tragus Секси Тело Свеж Со попуст
Корејската верзија на high-end накит трговија на големо диви балет девојка моден стил кристал Кристал brooch одбрана бесплатен Свеж Со попуст
KJjewel Кошарка Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Антички Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 20x15mm Свеж
Timlee X082 Бесплатен превозот Симпатична Метеор Туѓо Телескоп Авион Ракета Црвената Планета Ѕвезда Месечината Brooch Игли,Модни Свеж Со попуст
CiNily Создадени Зелен Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен трговија на Големо за Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Свеж Со попуст
Кајгана Змеј Топката Мајмун Keychain Синот Goku Супер Saiyan Силикони ПВЦ Keychain акција фигура 3D pendant Keyring Колекција Свеж Со попуст
Кајгана Змеј Топката Мајмун Keychain Синот Goku Супер Saiyan Силикони ПВЦ Keychain акција фигура 3D pendant Keyring Колекција

Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е нашиот најголем напор.1 $150 ,бесплатен превозот

DEN 64.00 92.16
Blucome Две Големина од не ' Рѓосувачки Челик Shawl Шамија Марами тока клипови Глеѓ Hijab додатоци Colares Жените Партија Brooch Свеж Со попуст
WYSIWYG 2 парчиња 66*30мм Гроздобер Антички Сребрена Боја Конекции Шарм Свеж
WYSIWYG 2 парчиња 66*30мм Гроздобер Антички Сребрена Боја Конекции Шарм

П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не

DEN 57.12
10PCS Кул Гроздобер Меч Приврзоци AU37018 Антички Гроздобер Стил Бронзена Легура на Ѕвонење Кул Стрелките на Главата Pendant Свеж Со попуст
12pcs Шарм двојно делфин 28*14mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан Свеж Со попуст
12pcs Шарм двојно делфин 28*14mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до

DEN 45.00 47.52
6pcs Шарм земјата земјината планета 19*16mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан Свеж Со попуст
BoYuTe 50 Компјутери 7 Бои 36MM Шупливи Надвор Шарм Цвет трговија на Големо Гроздобер Filigree Месинг Материјал DIY Накит Pendant Свеж Со попуст
SaYao 2piece 16G Хируршки Нерѓосувачки Челик 1.2*35*4mm Скок Стрелка Индустриски Barbell Пирсинг Хеликс Уво Тело Накит Свеж Со попуст
SaYao 2piece 16G Хируршки Нерѓосувачки Челик 1.2*35*4mm Скок Стрелка Индустриски Barbell Пирсинг Хеликс Уво Тело Накит

Бесплатен Превозот 2 парчиња Хируршки Нерѓосувачки Челик1.2*35*4mm16 G Индустриски Barbell Пирсинг Уво Пирсинг Н

DEN 60.00 66.24
Трендовски Накит Сетови Ѓердан Обетки За Жени Со Dangle Приврзоци Златна Боја Булчински Партија Бижутерија Bijouterie Свеж Со попуст
година мода 2 парчиња кристал дизајн уво пирсинг тунелот приклучоци тело накит уво проширувач reamer се продава по пар Свеж Со попуст
10pcs/многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додатоци Свеж Со попуст
10pcs/многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додатоци

10pcs / многу 19mm x 10мм Четири Лист Детелина Шарм Антички Сребрен Тон за diy среќа шарм ѓердан pendant накит додат

DEN 34.00 37.92
Корејската Верзија На Новиот Дизајн Мода Голем Лак за Коса Клип Деца 's Hairpin Девојки Коса Поклон Прибор трговија на Големо Свеж Со попуст
JINAO Златна Боја Галвански Хип Хоп Заби Grillz Капи Врвот и Дното Скара Поставите Божиќ Партија вампир заби+ 2 ДОПОЛНИТЕЛНИ Свеж Со попуст