Симпатична Волкот Полнети Играчки Squeaking Животни Миленичиња Играчка Кадифен Зајакот Притискаше Верверица за Кучиња Џвакање Squeaker Писклив Играчка за Пет Нови

Симпатична Волкот Полнети Играчки Squeaking Животни Миленичиња Играчка Кадифен Зајакот Притискаше Верверица за Кучиња Џвакање

23 %

DEN 106.00

DEN 137.28

Свеж

Во магацинот

се надевам на разбирање. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Врз основа на досегашното искуство. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Земавме овие фотографии од самите себе. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Големина: M
Тип: Кучиња
Бренд Име: panDaDa
Играчки Тип: Квичат Играчки
Материјал: Град сомот

Додатоци на производи

1pcs Куче Сад Куче, Мачка Храна за Миленичиња Сад Расклопна Куче Чаша Вода Јадење Фидер Преносни Вода Сад за Домашни Кучиња, Свеж Со попуст
CARRYWON Миленичиња Куче Куче Џвакање Играчки Анти Залак Squeaker Писклив Кадифен Звук Овошје Зеленчук за Хранење Шише Дизајни Свеж Со попуст
1pc Мека Гума Куче Играчка Боречка Топката Дизајн Кученце Куче Квичат Играчки 13.5*5cm Свеж
1pc Мека Гума Куче Играчка Боречка Топката Дизајн Кученце Куче Квичат Играчки 13.5*5cm

1pc Мека Гума Куче Играчка Боречка Топката Дизајн Кученце Куче Квичат Играчки 13.5*5cmСпецификација : 13.5*5cm /

DEN 120.00
DOGBABY puppies Не-токсични Старечки Шише,Мачиња Хранење Шише Комплет WithCleaning Четка Брадавиците за Мачиња Новороденче Мали Свеж Со попуст
YVYOO домашно Милениче мачка играчка куче производи Прекрасна скокни топката боја мрачно Животната средина и здравјето Загатка Свеж Со попуст
Pet Shop Куче Додатоци Транспорт Сметководствена Милениче Puppies Животни Мачки Се Подигнат Ранец Кеси Превозникот За Chihuahua Свеж Со попуст
80x80x14.8ММ Мравка Гнездо Т1 6 Бои Мравка Домување За Децата Домашни Миленичиња Употреба Студент Научни Уред Мравка Вила Акрилик Свеж Со попуст
HOOPET НОВО домашно Милениче Мачка Куче Топката Маче Обука Интерактивни Залак Шарени Игра Виножито Активност Смешни Свеж Со попуст
HOOPET Милениче Ранец Куче Пак Надвор Мачки Надворешниот Торба Од Џеб Мултифункционални Свеж Со попуст
HOOPET Милениче Ранец Куче Пак Надвор Мачки Надворешниот Торба Од Џеб Мултифункционални

[Име] : Пет Превозникот Торба [Точка БР.] : 16 B0003 G [Материјал] : Случај Ткаенина [Size] : S [Тежина] : S : 150gГолемина

DEN 419.00 455.52
1000 компјутери Пчеларството трговија на Големо Пчела Алатки Пчела куќа Зелена кралицата Тајван 1 cm Пластични згрижувачките Свеж Со попуст
1pcs L M S Вреска жолти гумени пилешко миленичиња куче играчка squeaking џвакање играчки подарок играчки за Миленичиња куче Свеж Со попуст
Ново од 3,5 L/11L Автоматско Милениче Фидер за Пиење Фонтана Мачка Куче Пластични Храната Сад Миленичиња Вода Диспензерот E2S Свеж Со попуст
4 парчиња Нови Пчела Кафези Пчеларството Транспорт кафези Издолжени Жолта Затворениците Ванг кафез Пчела Алатки Свеж Со попуст
50pcs се Меша и натпревар Миленичиња куче & cat Бебе Squeakers Штракаат Топката Бучава Создателот Вметнете Кучето & Мачка Играчка Свеж Со попуст
30 Компјутери 78 мм Пчела Кралицата Кафез за Заштита на кралицата Wangtaipu пчела кафез Пчела Опрема за Пчеларството Алатки Свеж Со попуст