FYSCOPE 3.5 X-45X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM0.5X

FYSCOPE 3.5 X-45X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM0.5X

48 %

DEN 9328.00

DEN 17939.52

Свеж

Во магацинот

5 X-45 X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10 X/20 SZM0. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем.5 X Зум Опсег : 13 : 1 Диоптријата на Вредноста : ±5dp Interpupillary Растојание : 2-3/4" 2-15/16"(47-75mm) Поле на Гледање : 1-1/4" (33mm) Работни Растојание : 8" (165mm) Глава Монтажа, Големина : 3" (76mm) во дијаметар Додаток Монтажа Големина : 1-7/8" (48mm женски навој) во дијаметар
Пакување Листа : Еден Бинокуларна Стерео Зум Главата на Еден Пар на СУПЕР Widefield 10 X Eyepieces Еден компјутери SZM0. Се надевам дека има добра соработка со вас за долго време.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса.
-Некои земји или оддалечените области може да потрае подолго.5 X
Карактеристики : 3.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.0 X Работа на далечина 100mm Работа на далечина 165mm Работа на далечина 45mm Работа на далечина 30мм Зголемување Поле видео Зголемување Приказ на полето за Зголемување Приказ на полето за Зголемување View field WF10 X/20mm 7.5 X WD165mm Еден Пар на Количка за Око-Чувари Упатството за Корисникот
Оптички Податоци :
Окулар Standard layout SZM0.
Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации.5 X 3мм 90 X 2.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
FYSCOPE 3.
-Преку Експрес : Генерално 3-8 работни дена. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.5 Х-45 X Континуирано Зум Зголемување на Моќта 45 степени Склони Бинокуларна Главата со СУПЕР WIDEFIELD Високо-Око точка Eyepieces 30мм Супер Широко поле WF10 X/20 Eyepieces Висока Резолуција со Голема Рамност и Остар Контраст Стерео Исправено Слики преку Широко Поле Видите Кристално Јасна Оригинални Вистински Слики во Боја И Окуларна-Цевки со Прилагодливи Диоптрија Големи Работи Растојание Точни Усогласување Обезбедување на Замор-Бесплатно Гледање Целосна Оптичко Стакло Елементи Прецизни Земјата Стаклена Леќа Сите Метални Механички Компоненти Прилагодливи Interpupillary Растојание Гума Око чувари Вклучени
Спецификации : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveling бинокуларна Окуларот : 30мм супер widefield високо-eyepoint WF10 X Цел : 0.7 милиметри 67.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се згодни.2 mm WF15 X/15mm X 10. Добредојдовте на понудата, ако имате дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, прво, ви благодарам.7 мм WF20 X/10мм 14. Ние прифаќаме Alipay тука. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.1 mm
Плаќање :
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката. Ние сме многу среќни и се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Зголемување На Односот На: 500X & Под
Теорија: Стерео Микроскоп
Број На Модел На: SZM45 5
Бренд Име: caozhengwen
Материјал: Метал
Карактеристики: Висока Дефиниција
Drawtube: Бинокуларна
окулар: WF10X/20mm
работната далечина : 165mm
Зголемување: 3.5 X-45X
Зголемување На Односот На: 45X

Додатоци на производи

Simul-фокусна 7X-45X Trinocular Зум Стерео Микроскоп Главата Simul-фокусна Индустриски Микроскоп WF10X 20mm Окуларот Леќи Свеж
Simul-фокусна 7X-45X Trinocular Зум Стерео Микроскоп Главата Simul-фокусна Индустриски Микроскоп WF10X 20mm Окуларот Леќи

(Не вклучувајќи)1 / 1 CTV CCD Адаптер Ако било DOA пратки ли, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на от�

DEN 7584.00
0.5 X Окуларот Помошни Леќа Адаптер За C-планината Микроскоп Објектив за Зумирање 180X / 300X Модел Свеж Со попуст
0.5 X Окуларот Помошни Леќа Адаптер За C-планината Микроскоп Објектив за Зумирање 180X / 300X Модел

Тоа може да се вклопат за нашите 180x и 300x леќа (окуларот делови се отстранува.) Кога промена нов окуларот д

DEN 1188.00 1320.00
Luckyzoom 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 Прстен Светлина Лемење Телефон Microscopio Свеж Со попуст
Luckyzoom 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 Прстен Светлина Лемење Телефон Microscopio

Luckyzoom 7 X45 X SimulФокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 LED Прстен Светлина Лемење Теле�

DEN 18661.00 26658.72
Свитлива 30x Зголемена 21mm Тројка Оптичко Стакло LED Светло Foldaway скапоцен камен Loupe Jeweler Алатки Свеж Со попуст
Свитлива 30x Зголемена 21mm Тројка Оптичко Стакло LED Светло Foldaway скапоцен камен Loupe Jeweler Алатки

Ова е 30x запалени loupe со 21mm Тројка Оптичко Стакло Леќа имаат шест светла бела LED светла низ објективот да �

DEN 1005.00 1435.20
Бесплатен Превозот XDC видео микроскоп колона посебен микроскоп еден купи микроскоп poling Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот XDC видео микроскоп колона посебен микроскоп еден купи микроскоп poling

Се применуваат за XDC 10 а monocular видео микроскоп, со цел за продолжување на фокусна должина и треба подолг�

DEN 1263.00 1344.00
FGHGF 6X Loupe Накит Читање Џеб Protable Fresnel лупа Леќа Рачни Зголемувачот Со 2 LED Светилка Светла Свеж Со попуст
FGHGF 6X Loupe Накит Читање Џеб Protable Fresnel лупа Леќа Рачни Зголемувачот Со 2 LED Светилка Светла

FGHGF 6 X Loupe Накит Читање Џеб Protable Fresnel лупа Леќа Рачни Зголемувачот Со 2 LED Светилка СветлаЗголемување : 6 XЛе

DEN 377.00 539.04
FYSCOPE 3.5 X-90X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОИ СО МЕНГЕМЕ+144LED Свеж Со попуст
FYSCOPE 3.5 X-90X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОИ СО МЕНГЕМЕ+144LED

Ние гарантираме за да се направи истото за вас.0 X Еден 144LED Прстен Светлина со адаптерот Еден Фокус Рек Ед

DEN 20968.00 40323.84
150cm 110cm Tripod Јаглерод Алуминиум Со 5/8 Адаптер За Ласерски Ниво Прилагодливи Свеж Со попуст
150cm 110cm Tripod Јаглерод Алуминиум Со 5/8 Адаптер За Ласерски Ниво Прилагодливи

Материјал : Алуминиум Боја : Сребро се Користи за : Ласерски ниво Овој Tripod употреба на меѓународните стан

DEN 706.00 850.56
CCD DIY Лов Ноќ Визија Камера IR Филтер OSD Мени со 25mm Инфрацрвена Леќа Ноќ Визија Индустриски Камера 0.0001 ЛУКС Свеж Со попуст
CCD DIY Лов Ноќ Визија Камера IR Филтер OSD Мени со 25mm Инфрацрвена Леќа Ноќ Визија Индустриски Камера 0.0001 ЛУКС

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите Се надевам да се воспостави долго бизнис с�

DEN 2260.00 2539.20
14MP HDMI USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера 120X Zoon C-планината Леќа 16GB ТФ-Картичка + 7 инчен HDMI LCD Монитор Свеж
14MP HDMI USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера 120X Zoon C-планината Леќа 16GB ТФ-Картичка + 7 инчен HDMI LCD Монитор

3 инчиЕфективни пиксели14 мегапикселнаПиксели големина1.)Резолуција : 1024x768; 800(RGB)×480 ПикселиАктивна повр

DEN 12432.00
Сребро 10X LED Осветлен Метал се Справи со лупа со Скала Рачни Зголемувачот Преносни Loupe со LED Светло Свеж
Сребро 10X LED Осветлен Метал се Справи со лупа со Скала Рачни Зголемувачот Преносни Loupe со LED Светло

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.Ве молиме да ни даде можност да го реши сек�

DEN 854.40
FYSCOPE 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM2.0X SZM0.5X Свеж Со попуст
FYSCOPE 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM2.0X SZM0.5X

Добредојдовте на понудата, ако имате дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, пр

DEN 9865.00 18971.52
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло Свеж Со попуст
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло

КАРАКТЕРИСТИКИ : 10x зголемување ЈАСНО & ОСТРИ гледање доаѓа со LED Светилки Може да се користи 8 различни с�

DEN 1365.00 1819.20
8X Виткање Копче Прстен Зголемувачот со Клучните Синџир Секојдневно Зголемена Алатка Висок Квалитет Џеб Преносни Секојдневно Свеж Со попуст
110V~240V 2X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавина Нокти Свеж Со попуст
110V~240V 2X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавина Нокти

110 V~240 V 2 X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавин

DEN 1459.00 2560.32
Мини Џеб 6X 58mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Loupe Стаклена Леќа Свеж Со попуст
Мини Џеб 6X 58mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Loupe Стаклена Леќа

Опис : Материјал : Метал&Пластични Боја : Црна Мини Џеб 6 X 65mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Ста

DEN 74.00 95.04
Luckyzoom Професионални 7X-45X Trinocular Стерео Вертикална Зум Микроскоп 60 LED Светло Лемење Microscopio Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Luckyzoom Професионални 7X-45X Trinocular Стерео Вертикална Зум Микроскоп 60 LED Светло Лемење Microscopio Бесплатен Превозот

Овие трошоци се секогаш на примачот одговорност.5 х Вкупно зголемување : 7x~45x И окуларна цевки мора диопт�

DEN 12703.00 20824.80
CO2 Ласерот Главата во собата C Леќа 20*63.5/50.8/101.6 мм Интегративни Месеци & Одраз Огледало 25мм за Ласерско Гравирање машина Свеж Со попуст
Преносни Зголемување 10X лупа Купот на Античкиот Magnifiers Микроскоп за Читање Jeweler Loupe Зголемувачот 55x40mm Свеж Со попуст
Преносни Зголемување 10X лупа Купот на Античкиот Magnifiers Микроскоп за Читање Jeweler Loupe Зголемувачот 55x40mm

Спецификации : 100% Сосема Нов и висок квалитет.Оваа зголемувачот е изработен од ABS пластика, акрилик леќи�

DEN 57.00 65.28
Триаголен боја призмата K9 Оптичко Стакло Десен Агол Одраз Триаголен Призма За Настава Светлосен Спектар Свеж
30.5 mm Интерфејси Планината Стерео Микроскоп Адаптер Окуларот Леќи за Мобилен Телефон Набљудување Земе Фото Видео Бесплатен Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

ОписЗголемување : 10 XМатеријал : ABSСо Светлина Или Не : ДаСтил : РачниБоја : ЦрнаКарактеристики : Со монтаж

DEN 414.00 498.72