Мулти-функција 600A Автомобил 12V Полнач За Автомобил Батеријата Мини Автомобили Скок Стартер Моќ Банка Преносни Полесни Дизел Почнувајќи Уред LED

Мулти-функција 600A Автомобил 12V Полнач За Автомобил Батеријата Мини Автомобили Скок Стартер Моќ Банка Преносни Полесни Дизел

DEN 1718.88

Свеж

Во магацинот


Специјални Функции: USB,Осветлување,СОС Осветлување,сопирачките,запалка приклучок за Стартер
Број На Вградени Батерии: 3
Капацитетот на батеријата(mAh): 10000-12000
Стапка На Конверзија: >90%
Надворешни Тестирање И Сертификација: RoHS,CE,CCC,FCC
Објектот Тежина: 385g
Напон: 12V
Бренд Име: GKFLY
Започнете Со Тековната: 300A Скокач Стартер
врв тековната: 600A Скокач Стартер
Батеријата Мобилен Состав: литиум полимер батерија
Циклус подигање на животот: Започнете со автомобил повеќе од 3000 пати
Константен напон: Краток Спој Заштита
Гаранција: 12 месеци
најдобрите подароци: За Семејство, Пријатели и Себе си
Запалка Приклучок Адаптер Како Подарок: 1

Додатоци на производи

Vehemo 20Pcs Професионална Автомобил Ван Радио и Аудио Музички Плеер за Отстранување Копчето Алатка Колекции Сет Свеж
Топла 280Pcs/Број 8 Големини Шарени ЈП 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Автомобил Заврши Ракав Цевки Електрична Изолација Кабел Свеж Со попуст
1 Din 4.1 инчен FM Bluetooth Аудио 12V е Радио за Автомобил Стерео USB ТФ Mp5 MP4 Плеер ПОМОШЕН воланот далечински управувач Свеж Со попуст
Seicane Мини Преносни DAB Звук Дигитални Радио Приемник DAB+ Радио Тјунер Андроид Универзална DAB со Функцијата RDS USB Конектор Свеж Со попуст
Podofo 2 din е радио за автомобил 7 HD Играч MP5 Екран на Допир за Дигитален Дисплеј Bluetooth Мултимедијални USB 2din Autoradio Свеж Со попуст
Podofo 2 din е радио за автомобил 7 HD Играч MP5 Екран на Допир за Дигитален Дисплеј Bluetooth Мултимедијални USB 2din Autoradio

(Rear View Camera Не Се Вклучени) 8.Видео репродукција : AVI, MP4, FLV, PMP, РМ, RMVB, MPG и други формати Тоа е вашиот најдобар

DEN 2250.00 2812.32
12V Црвено Мини Hi-Fi 2-канален USB Автомобил Авто Мото Дом Брод Стерео Аудио Бас Говорникот Засилувач Subwoofer Бустер Играч Свеж Со попуст
НОВА 2 din андроид 7.1 е радио за автомобил авто bluetooth двојно din multimedia system универзална GPS Навигација 1024*600 Свеж Со попуст
НОВА 2 din андроид 7.1 е радио за автомобил авто bluetooth двојно din multimedia system универзална GPS Навигација 1024*600

0, handsfree операцијаFM фреквенција на опсегот : 87.Ритам третира секој вработен како највредното богатство н

DEN 4867.00 6854.40
Автомобил Скок Стартер 600A Итен Почеток Уред 12V Моќност Банка Полесни Starer Автомобил Полнач За Автомобил Батеријата Бустер Свеж Со попуст
Автомобил automagnito Следи Стерео Радио Играч Bluetooth/Аудио/USB/SD/MP5 1 Din FM Безжичниот Далечински Управувач со Rear View Свеж Со попуст
Автомобил automagnito Следи Стерео Радио Играч Bluetooth/Аудио/USB/SD/MP5 1 Din FM Безжичниот Далечински Управувач со Rear View

1инчен highdefinition екранот, една стандардна инсталација големина, поддршка на Задните видите.6, EQ звук контр

DEN 2653.00 2653.44
SANYO SF-HD4 SFHD4 DVS3010 DVS3011 Бела покривка Две Претвори Potentiometer DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Свеж Со попуст
SANYO SF-HD4 SFHD4 DVS3010 DVS3011 Бела покривка Две Претвори Potentiometer DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци

Имајте на ум пред да се купи : Ласерски леќи е кревка Бидете сигурни дека ќе имаат доволен капацитет да ј

DEN 1660.00 1824.00
Автомобил Андроид 6.0 Радио Стерео Универзална 7 Капацитивни Екран на Допир 1Din 1024*600 За GPS Навигација BT Радио Стерео Свеж Со попуст
Топ продаде Автомобил скок стартер голема моќ 12 V функција мулти автомобил моќ банка Бесплатен Превозот Свеж