L-6XL Голема Големина Фустани за Статистика Дами Плус Големина Секојдневен Лабава Есен Облечи Џебови Зелена Црвена Мода се Облекуваат Vestidos Жените Облека

L-6XL Голема Големина Фустани за Статистика Дами Плус Големина Секојдневен Лабава Есен Облечи Џебови Зелена Црвена Мода се Облекуваат

23 %

DEN 475.00

DEN 617.28

Свеж

Во магацинот


Ве молиме погледнете го подолу големина на маса, да не се избере големина како вашата навика.
1-3cm грешка може да биде постои поради прирачник за мерење.
Многу клиенти повратна информација : овој фустан големина е голема, па ве молиме видете подолу големина на маса, да се спореди вашиот биста на нашата големина на табела биста(единица во cm).
и ткаенина има малку истегнување. многу добар квалитет. цената за оваа серија, не, не, не чека да се купи!!!
L Биста 106cm, Половината 120cm, Ракав 40cm, Рамо 40cm, 100cm Должина
XL Биста 110cm, Половината 124 см, Ракави 42 см, Рамо 41 см, Должина 101 цм
2 XL Биста 114 см, Половината 128 см, Ракави 44 см, Рамо 42 см, Должина од 102 cm
3 XL Биста 118 см , Половината 132 см, Ракави 46 см, Рамо 43 см, Должина 104 cm
4 XL Биста 122 см, Половината 136 см, Ракави 48 cm, Рамо 44 см, Должина 105 cm
5 XL Биста 126 cm, Половината 140 см, Ракави 49 cm, Рамо 45 см, Должина 106 cm
6 XL Биста 130 cm, Половината 144 см, Ракави 5 0cm, Рамо 46 см, Должина 107 см

Големина: L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол: Жените
Бренд Име: DNSDFS
Фустани Должина: Колено-Должина
Силуета: Директно
Sleeve Должина(cm): Три Квартал
Стил: Повик
Број На Модел На: PLY374
Материјал: Полиестер,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Сезоната: Есен
Деколте: О Деколте
Декорација: Никој
Половината: Природни
Боја: Темно зелена, црвена
Големина: L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
Стил: Повик

Додатоци на производи

2018 Нови жените топла продажба мини фустан лабава V јака печатење фустан модни boho шик синиот фустан strapless празник краток Свеж Со попуст
Моден Жените Асиметрични Повик Краток Ракав V Деколте, Печатени Макси Фустан Со Неврзан Појас Фустан Лето Пролет Женски Фустан Свеж Со попуст
Работа Бизнис Вечер Партија Bodycon Молив Обвивка Заврши Фустан 2018 Жените Пролет Домот Секси V Вратот Belted Долг Ракав Фустани Свеж Со попуст
2018 лето mori девојки женски чипка само-култивирање везови фустан Ponceon нето предиво самовила бохемија празник плажа облечи Свеж Со попуст
НОВА Плус Големина 4XL Жените Pullover Џемпер Фустан Моден Зимски Облечи Геометриски Модели Макси Долги Плетени Фустан Наметка Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72
Лето Одземени ОЛ Тенок Канцеларијата дама asymetrical Шлиц Фустани 2017 Нови Жените Пистата Дизајнер Домот Шик се Облекуваат Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани Свеж
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење ГОЛЕМИНА(CM)S Биста 83 Половината 66 Должина 1

DEN 2544.00
2017 женски лето висок квалитет на бохемија гроздобер лабава печати националните тренд плажа памук v деколте, целосна фустан Свеж Со попуст
Кат Должина лето sundress 2018 долг ракав исклучување рамо жените гледаат преку плажа макси сплит Chiffon се облекуваат секси Свеж Со попуст
Преголеми мода чипка фустани woemn голема големина на жените година есен нов Фустан долг ракав шупливи о вратот лабава Свеж Со попуст
Повик Шарени Фустан Лето Жените Кратко Sleeve O-Вратот Тенок Одговара Bodycon Фустан Шарени Т Маица, Фустан Обвивка жените облека Свеж Со попуст
TAJIYANE 2018 Пролет Жените Гроздобер Печатени Фустан Долг Ракав О Вратот Секојдневен Chiffon Фустани Еластичен Појас На-линија Свеж Со попуст
Средната возраст на жените летен фустан мајка фустан долг дел на средовечни 40-50 години кратки ракави летен фустан women023 Свеж Со попуст
XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст