AC-DC 12V 2.5 Префрлување Напојување Одбор Одбор го Замени Поправка Модул 2500MA Текст 100-240V 50-60Hz

AC-DC 12V 2.5 Префрлување Напојување Одбор Одбор го Замени Поправка Модул 2500MA Текст 100-240V 50-60Hz

22 %

DEN 123.00

DEN 157.44

Свеж

Во магацинот

Specifciations : 1. Влез : 100-240 V 50-60 Hz 2. Излез : 12 V 3. Излезна Струја : 2500 MA Функција : Преку Напон/Текот Тековната/Краток Спој Заштита 4. Големина : 7.7x3.7cm/3.03x1.46inch Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Pc Напојување Одбор
"Ние прифати alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), Исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето време и соработка. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf.

Излез Тип На: Еден
Број На Модел На: напојување одбор
Излезна Моќност: 1 - 50W
Бренд Име: OOTDTY
Излезна Струја: 2500mA
is_customized: Yes
Излезниот Напон: 12v
Фрекфенција: --
Влезен Напон: 100-240V

Додатоци на производи

AC-DC Префрлување Напојување 110V/220V да 3.3 V 700mA Buck Конвертор Регулирани Свеж Со попуст
AC-DC Префрлување Напојување 110V/220V да 3.3 V 700mA Buck Конвертор Регулирани

ACDC Префрлување Напојување 110 V / 220 V да 3.3 V 700m A Buck Конвертор РегулираниДетали за производот : Модул Својст

DEN 90.00 105.60
75W Buck Конвертор/Автомобил DC Адаптер 60V(8V~75V) да 5V 15A Чекор Надолу Напон RegulatorPower Снабдување Модул/Возач Модул Свеж
DC/DC Buck 12V 3.7 V 3А 11W Конвертор Чекор Надолу Автомобил Напојување на Модулот M07 dropship Свеж Со попуст
DC/DC Buck 12V 3.7 V 3А 11W Конвертор Чекор Надолу Автомобил Напојување на Модулот M07 dropship

Количина : 1 pc Влезен напон : DC 12 V (Влезен Напон мора да се Повисоки од 3 V Излезниот Напон) Излезниот напон :

DEN 111.00 130.56
Оригиналниот ЗНАЧИ И АПЦ-8-500 Led драјвер 8W 8-16V 500mA постојан струја за напојување Meanwell АПЦ-8 за LED светло Свеж Со попуст
Оригиналниот ЗНАЧИ И АПЦ-8-500 Led драјвер 8W 8-16V 500mA постојан струја за напојување Meanwell АПЦ-8 за LED светло

Оригиналниот ЗНАЧИ И АПЦ8500 Led драјвер 8 W 816 V 500m A постојан струја за напојување Meanwell АПЦ8 за LED светлоНашат

DEN 195.00 226.56
1x HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Домаќинство Switch VEB73 P30 Свеж Со попуст
1x HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Домаќинство Switch VEB73 P30

Карактеристики на производот : ултратенок, subminiature полн напон на текст (90 ~ 264 vac) Ниска бран и ниско ниво на

DEN 112.00 186.24
DIANQI Din железнички напојување 60w 24V моќ suply 24v 60w ac dc конвертор д-р-60-24 добар квалитет на ОЕМ Свеж
DIANQI Din железнички напојување 60w 24V моќ suply 24v 60w ac dc конвертор д-р-60-24 добар квалитет на ОЕМ

Бран & бучава се мери во 20 MHz на проток со користење на 12" извртени паржица прекинат со 0.5 Еден0~2...

DEN 371.52
Нови 6A-8A Единица За 12V 100W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул G08 Капка брод Свеж
Нови 6A-8A Единица За 12V 100W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул G08 Капка брод

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Моќ Модел : XK2412

DEN 366.24
1000W 20A 48V префрлување напојување 48v прилагодливи напон ac да dc напојување за Индустриски областа Бесплатен превозот Свеж Со попуст
DIANQI напојување 48v 250w 12V 15V 24V 27V 36V 48V моќ suply 250w мини големина напојување единица предводена ac dc конвертор Свеж
DIANQI напојување 48v 250w 12V 15V 24V 27V 36V 48V моќ suply 250w мини големина напојување единица предводена ac dc конвертор

Сите параметри НЕ се посебно споменати се мери во 230 VAC текст, отценети оптоварување и 25 °C на собна темпе

DEN 1041.60
Prow Прилагодливи inductance 5*5*3.5 Т во прилагодливи шупливи 3.5 T 35 inductance серпентина inductance серпентина проектил Свеж
Електронски 12V TTL Чекор надолу Ласерски Диоди LD Напојување Возачот Одбор Фаза Свеж Со попуст
Електронски 12V TTL Чекор надолу Ласерски Диоди LD Напојување Возачот Одбор Фаза

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Специфик

DEN 332.00 399.84
Новите 7+15p 22pin SATA машки да IDE PATA 40Pin Женски JM20330 адаптер од SATA-IDE картичка Свеж
Новите 7+15p 22pin SATA машки да IDE PATA 40Pin Женски JM20330 адаптер од SATA-IDE картичка

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Compatibale со : Windows 98 / 98 SE / ME / 2000 / XP / Win 7 32bit / 64bitОдговара за 40pin IDE уред, како ш

DEN 123.36
2000W 3000W 4000W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор DC 12V На AC напон 220V 50 HZ Целосна Заштита AC Инвертор USB Адаптер за Свеж
2000W 3000W 4000W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор DC 12V На AC напон 220V 50 HZ Целосна Заштита AC Инвертор USB Адаптер за

UKC 2000 W 3000 W 4000 W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор DC 12 V На AC напон 220 V 50 HZ Целосна Заштита AC Инвертор USB Адапт

DEN 5520.00
5W 0.22 Р 5W0.22R 5W0.22OHM 5W 0.22 OHM 5W 0E22 Јаглерод Филм Отпорник 5% 50pcs/МНОГУ Бесплатен превозот Свеж
5W 0.22 Р 5W0.22R 5W0.22OHM 5W 0.22 OHM 5W 0E22 Јаглерод Филм Отпорник 5% 50pcs/МНОГУ Бесплатен превозот

2 Factory места , цената е прифатлива, квалитетот на прво место , нема причина вратиДобредојдовте на нашата П

DEN 435.84
24V 2A ЕУ Plug AC DC Адаптери AC100V-240V да 24V DC 2000mA адаптер Приклучок На напојување Апарат за видео надзор LED Routor Свеж Со попуст
24V 2A ЕУ Plug AC DC Адаптери AC100V-240V да 24V DC 2000mA адаптер Приклучок На напојување Апарат за видео надзор LED Routor

24 V 2 A ЕУ Plug AC DC Адаптери AC100 V240 V да 24 V DC 2000m A адаптер Приклучок На напојување Апарат за видео надзор LED RoutorС

DEN 168.00 191.52
1R 1ohm 1 6R 6ohm 6 R Ohm 100W Вати Алуминиум Wirewound Моќност Метална Школка Случај Отпорник Отпор RX24 Свеж Со попуст
1R 1ohm 1 6R 6ohm 6 R Ohm 100W Вати Алуминиум Wirewound Моќност Метална Школка Случај Отпорник Отпор RX24

Должина : 60mmШирина : (без два фиксни стапки) : 15mmДебелина : 21mmАко не се најде на листата што треба, ве молим

DEN 217.00 217.44
ДПС Лабораторија за Дигитални Тастатурата Прилагодливи Програмабилни DC Напојување 30V 5A 0.1 V 0.001 Лаптоп AC DC ЏЕК Телефон Свеж Со попуст
100R 100ohm 100 62R 62ohm 62 Р Ohm 100W Вати Алуминиум Wirewound Моќност Метална Школка Случај Отпорник Отпор RX24 Свеж Со попуст
100R 100ohm 100 62R 62ohm 62 Р Ohm 100W Вати Алуминиум Wirewound Моќност Метална Школка Случај Отпорник Отпор RX24

Должина : 60mmШирина : (без два фиксни стапки) : 15mmДебелина : 21mmАко не се најде на листата што треба, ве молим

DEN 217.00 217.44
Најновите мини префрлување DC напојување KPS1201D 120V 1А прилагодливи DC регулирани напојување Дигитално 0.1 V 0.01 A Свеж
AC 100V-240V 24V DC 4А-96W Напојување Полначот Конвертор Адаптер За LED Лента Свеж
AC 100V-240V 24V DC 4А-96W Напојување Полначот Конвертор Адаптер За LED Лента

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Pls забелешка : (POWER КАБЕЛ НЕ СЕ ВКЛУЧУВААТ)Карактеристики : 1 Текст : AC 100240 V, 50 / 60

DEN 333.60
Соларна Енергија Инвертер 2000W Врв 12V Да 230V Изменета синусен облик Конвертор Нови G08 Капка брод Свеж Со попуст
Соларна Енергија Инвертер 2000W Врв 12V Да 230V Изменета синусен облик Конвертор Нови G08 Капка брод

Материјал : Алуминиум Боја : Црна Технички карактеристики : Димензии : 17 * 9.5 * 5.5 cm / 6.7 * 3.7 * 2.2 инчен Патот т

DEN 1371.00 1652.16