FYSCOPE 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM2.0X SZM0.5X

FYSCOPE 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM2.0X SZM0.5X

48 %

DEN 9865.00

DEN 18971.52

Свеж

Во магацинот

Добредојдовте на понудата, ако имате дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, прво, ви благодарам.
-Преку Воздух Mail : Генерално 15-60 работни дена.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.0 X Леќа WD30mm SZM0.5 X МД 165mm Еден Пар на Количка за Око-Чувари Упатството за Корисникот
Оптички Податоци :
Окулар Standard layout SZM0. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).
Повратни информации :
Ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние прифаќаме Alipay тука.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации.5 Х-90 X Континуирано Зум Зголемување на Моќта 45 степени Склони Бинокуларна Главата со СУПЕР WIDEFIELD Високо-Око точка Eyepieces SZM2.0 X Работа на далечина 100mm Работа на далечина 165mm Работа на далечина 45mm Работа на далечина 30мм Зголемување Поле видео Зголемување Приказ на полето за Зголемување Приказ на полето за Зголемување View field WF10 X/20mm 7.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија, така што ние имаме повеќе микроскоп дел, во иднина, ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница, ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати, и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување, така што нема да има дополнителни грижи. Се надевам дека има добра соработка со вас за долго време.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
FYSCOPE 3.5 X WD165mm 30мм Супер Широко поле WF10 X/20 Eyepieces Висока Резолуција со Голема Рамност и Остар Контраст Стерео Исправено Слики преку Широко Поле Видите Кристално Јасна Оригинални Вистински Слики во Боја И Окуларна-Цевки со Прилагодливи Диоптрија Големи Работи Растојание Точни Усогласување Обезбедување на Замор-Бесплатно Гледање Целосна Оптичко Стакло Елементи Прецизни Земјата Стаклена Леќа Сите Метални Механички Компоненти Прилагодливи Interpupillary Растојание Гума Око чувари Вклучени
Спецификации : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveling бинокуларна Окуларот : 30мм супер widefield високо-eyepoint WF10 X Помошни цел : SZM2.5 X WD165mm Цел : 0. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.7 мм WF20 X/10мм 14.0 X Зум Опсег : 26 : 1 Диоптријата на Вредноста : ±5dp Interpupillary Растојание : 2-3/4" 2-15/16"(47-75mm) Поле на Гледање : 1-1/4" (33mm) Работни Растојание : 8" (200mm) Глава Монтажа, Големина : 3" (76mm) во дијаметар Додаток Монтажа Големина : 1-7/8" (48mm женски навој) во дијаметар
Пакување Листа : Еден Бинокуларна Стерео Зум Главата на Еден Пар на СУПЕР Widefield 10 X Eyepieces Еден компјутери SZM2.

Зголемување На Односот На: 500X & Под
Теорија: Стерео Микроскоп
Бренд Име: caozhengwen
Материјал: Метал
Број На Модел На: SZM45 52
Карактеристики: Висока Дефиниција
Drawtube: Бинокуларна
окулар: WF10X/20mm
работната далечина : 165mm
Зголемување: 3.5 x-90x
Помошни цел : SZM2.0X SZM0.5X
Зголемување На Односот На: 45X

Додатоци на производи

Нови Пристигнување 3X Зголемување Зголемувачот XL Целосна Страница Зголемена Лист Fresnel Леќа трговија на Големо топла пребарување Свеж Со попуст
7X-45X Стерео Микроскоп со Тврд Алуминиум Стојат Накит Микроскоп Стоматолошки Микроскоп за Накит Алатки Свеж Со попуст
7X-45X Стерео Микроскоп со Тврд Алуминиум Стојат Накит Микроскоп Стоматолошки Микроскоп за Накит Алатки

7 X45 X Стерео Микроскоп со тврд алуминиум стојат Накит Стерео Микроскоп за изработка на накит и стоматоло

DEN 12103.00 14760.00
Сребро 10X LED Осветлен Метал се Справи со лупа со Скала Рачни Зголемувачот Преносни Loupe со LED Светло Свеж
Сребро 10X LED Осветлен Метал се Справи со лупа со Скала Рачни Зголемувачот Преносни Loupe со LED Светло

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.Ве молиме да ни даде можност да го реши сек�

DEN 854.40
Преносни Зголемување 10X лупа Купот на Античкиот Magnifiers Микроскоп за Читање Jeweler Loupe Зголемувачот 55x40mm Свеж Со попуст
Преносни Зголемување 10X лупа Купот на Античкиот Magnifiers Микроскоп за Читање Jeweler Loupe Зголемувачот 55x40mm

Спецификации : 100% Сосема Нов и висок квалитет.Оваа зголемувачот е изработен од ABS пластика, акрилик леќи�

DEN 57.00 65.28
110V~240V 2X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавина Нокти Свеж Со попуст
110V~240V 2X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавина Нокти

110 V~240 V 2 X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавин

DEN 1459.00 2560.32
Бесплатен Превозот Топла продажниот Објект Antifreeze и Батеријата Пластични Рефрактометар P-RHA-503ATC Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Топла продажниот Објект Antifreeze и Батеријата Пластични Рефрактометар P-RHA-503ATC

Враќајќи се неисправни item(s) ќе биде на купувачот и трошок.Тоа е ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНА со ATC дека автоматски ќе

DEN 820.00 863.52
120/60 Степени 44mm Леќа + 50mm Рефлектор Collimator+ Фиксна Стапка За 20W-100W LED Светло Светилка Леќи LED Рефлектор Купот Свеж Со попуст
120/60 Степени 44mm Леќа + 50mm Рефлектор Collimator+ Фиксна Стапка За 20W-100W LED Светло Светилка Леќи LED Рефлектор Купот

Карактеристики : Погоден за 20100 W висока моќност LED, компатибилен со 44mm дијаметар леќа! Е широко распростр

DEN 106.00 130.08
3.5 Х зголемување хируршки loupe добар квалитет antifogging оптички очила стоматолошки стоматолог зголемувачот Свеж
3.5 Х зголемување хируршки loupe добар квалитет antifogging оптички очила стоматолошки стоматолог зголемувачот

Предмет : Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 3.5 Х Работи растојание : 280380mm Длабочина на �

DEN 1824.00
LETER LTMINI-G Само Израмнување Крст Линија Зелени ласерски ниво Свеж
LETER LTMINI-G Само Израмнување Крст Линија Зелени ласерски ниво

LETER LTMINIG Само Израмнување Крст Линија Зелени ласерски нивоКрст Линија Ласерска2 позиција прекинувач (ав�

DEN 2640.00
Мини Џеб 6X 58mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Loupe Стаклена Леќа Свеж Со попуст
Мини Џеб 6X 58mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Loupe Стаклена Леќа

Опис : Материјал : Метал&Пластични Боја : Црна Мини Џеб 6 X 65mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Ста

DEN 74.00 95.04
FGHGF 6X Loupe Накит Читање Џеб Protable Fresnel лупа Леќа Рачни Зголемувачот Со 2 LED Светилка Светла Свеж Со попуст
FGHGF 6X Loupe Накит Читање Џеб Protable Fresnel лупа Леќа Рачни Зголемувачот Со 2 LED Светилка Светла

FGHGF 6 X Loupe Накит Читање Џеб Protable Fresnel лупа Леќа Рачни Зголемувачот Со 2 LED Светилка СветлаЗголемување : 6 XЛе

DEN 377.00 539.04
Висок Квалитет Црвена Линија Ласерски Модул 5mW 650nm Фокус Прилагодливи Ласерски Глава 5V Индустриски Одделение P0.05 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот XDC видео микроскоп колона посебен микроскоп еден купи микроскоп poling Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот XDC видео микроскоп колона посебен микроскоп еден купи микроскоп poling

Се применуваат за XDC 10 а monocular видео микроскоп, со цел за продолжување на фокусна должина и треба подолг�

DEN 1263.00 1344.00
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

ОписЗголемување : 10 XМатеријал : ABSСо Светлина Или Не : ДаСтил : РачниБоја : ЦрнаКарактеристики : Со монтаж

DEN 414.00 498.72
Luckyzoom 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 Прстен Светлина Лемење Телефон Microscopio Свеж Со попуст
Luckyzoom 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 Прстен Светлина Лемење Телефон Microscopio

Luckyzoom 7 X45 X SimulФокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 LED Прстен Светлина Лемење Теле�

DEN 18661.00 26658.72
CO2 Ласерот Главата во собата C Леќа 20*63.5/50.8/101.6 мм Интегративни Месеци & Одраз Огледало 25мм за Ласерско Гравирање машина Свеж Со попуст
Метална кутија 3.5 X пати enlarger стоматолошки носот операција loupe led хируршки лекар оперативни зголемувачот Свеж
Метална кутија 3.5 X пати enlarger стоматолошки носот операција loupe led хируршки лекар оперативни зголемувачот

Предмет : Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 3.5 Х Работи растојание : 280380mm Длабочина на �

DEN 3792.00
FYSCOPE Семоќ Двојно Рака база Со Стерео Зум Микроскоп STL2+А1 Свеж Со попуст
FYSCOPE Семоќ Двојно Рака база Со Стерео Зум Микроскоп STL2+А1

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 15043.00 23143.20
5.0 ПРАТЕНИК USB Cmos Камера Електронски Vdieo Дигитални Окуларот Индустрија Микроскоп 23.2 mm Адаптер C-планината За Биолошки Свеж Со попуст
150cm 110cm Tripod Јаглерод Алуминиум Со 5/8 Адаптер За Ласерски Ниво Прилагодливи Свеж Со попуст
150cm 110cm Tripod Јаглерод Алуминиум Со 5/8 Адаптер За Ласерски Ниво Прилагодливи

Материјал : Алуминиум Боја : Сребро се Користи за : Ласерски ниво Овој Tripod употреба на меѓународните стан

DEN 706.00 850.56
Свитлива 30x Зголемена 21mm Тројка Оптичко Стакло LED Светло Foldaway скапоцен камен Loupe Jeweler Алатки Свеж Со попуст
Свитлива 30x Зголемена 21mm Тројка Оптичко Стакло LED Светло Foldaway скапоцен камен Loupe Jeweler Алатки

Ова е 30x запалени loupe со 21mm Тројка Оптичко Стакло Леќа имаат шест светла бела LED светла низ објективот да �

DEN 1005.00 1435.20