Кафе Мелница Машина Moledor Мелење Машина За Кафе Мелница Прирачник Molinillo Де Кафе Антички Рака Кафе Грав Мелница

Кафе Мелница Машина Moledor Мелење Машина За Кафе Мелница Прирачник Molinillo Де Кафе Антички Рака Кафе Грав Мелница

34 %

DEN 222.00

DEN 336.00

Свеж

Во магацинот


[xlmodel]-[custom]-[26484]
[xlmodel]-[custom]-[26484]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис
Опис :
Тежина : Околу 450g
Материјал : Дрвени & Нерѓосувачки Челик
Боја : Како на сликата шоу
Димензија : Како се покаже слика
Функција :
Убава Ретро дизајн
Нерѓосувачки Челик Grinder
Прирачник водена Мелница
Долниот подготви се отвора и ги фаќа на свежо земјата кафе.
Исто така, може да се користи за Дробење на Билки, Зачини и зрнести Плодови.
Ја прави вашата готвење толку многу повеќе да се забавуваат со оваа рака кафе грав мелница.
Совршен за кафе продавница прикажува,како роденденски подарок,или едноставно за мелење кафе грав.
Ова е доста добра кујна gadgets-мелница за кафе грав машина, ќе донесе многу повеќе смешни за вас или вашето семејство.
Пакет Се Вклучени :
1 x Кафе Рака Мелница
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[32261]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Повратни информации

Бренд Име: Alanchi
Број На Модел На: Дрвени Кафе Рака Мелница
сертификација: CE / ЕУ
Функција: Еко-Пријателски
Тип: милс

Додатоци на производи

1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Свеж Со попуст
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот Свеж
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот

2" OD64 Dephlegmator / Кондензаторот / Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторотЖенски

DEN 2016.00
Побрзаа Мат Транспорт Алатки Нерѓосувачки Челик Ориз Брашно Сито Во Рефус со Дијаметар од 15cm Висока 4.5 cm 60 Мрежа Свеж Со попуст
1pcs Исклучителна Гроздобер Кралската Палата Врежан Мини Чај Кафе сладолед Лажичка Лажица Свеж Со попуст
1pcs Исклучителна Гроздобер Кралската Палата Врежан Мини Чај Кафе сладолед Лажичка Лажица

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Drugfree позлата и боја, погодна за кафе лажица / леќата лажица...

DEN 51.00 61.44
30*20cm 120M Најлон филтер кеса за Виски пиво вино moonshine дома пијалак homebrewing кофа парична казна мрежа жито чај одлуки Свеж Со попуст
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои Свеж Со попуст
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 БоиНовина Велосипед Окинување

DEN 1459.00 1824.00
Laguiole Шато Слика Келнер Вино Corkscrew Шише Настроената со Дрвена Кутија Свеж
Laguiole Шато Слика Келнер Вино Corkscrew Шише Настроената со Дрвена Кутија

Welcom!Laguiole слика вино corkscrew настроената,botte поотворени за вино и пиво,уникатна фигура рачка•Единствена сл

DEN 1344.00
85&135ml/Еез од Нерѓосувачки Челик, Нафта Спреј Пумпа Фина Магла Маслиново Пумпа Спреј Шише Масло Sprayer Тенџере Кујната Готвење Свеж Со попуст
Телескопски Виткање инка Силика гел Долг врат инка Мини инка Течни издавање Кујната готвење алатки Храна одделение силиконски Свеж Со попуст
Магнетни Голем LCD Дигитален Тајмери Кујна Тајмер Готвење Тајмерот Брои До Долу Аларм 12 Часа со Стенд Свеж Со попуст
Магнетни Голем LCD Дигитален Тајмери Кујна Тајмер Готвење Тајмерот Брои До Долу Аларм 12 Часа со Стенд

99"( приближно)LCD : 60x28mm / 2 Нашата цел е задоволството на клиентите!7 12 месеци Производителот е ограничена

DEN 141.00 216.00
WALFOS висок квалитет, од нерѓосувачки челик Лименки Настроената Професионални Ергономски Прирачник Може да Настроената Страна Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки

нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачкидесетина Карактеристики : 3 големина за избор, мала голем

DEN 259.00 287.52
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња) Свеж
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња)

боја : црна&сребрена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа деко

DEN 153.12
2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51CM Рефлукс кула distiller Свеж
2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51CM Рефлукс кула distiller

2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51 CM Рефлукс кула distillerПОСТАВЕТЕ колона 2 "(51mm) пред стакло 1pcs 2 " (51mm)

DEN 7920.00
Seluna 1 Преносни компјутери Нерѓосувачки Челик Црвено Вино Настроената Крило Тип Келнер Метал Вино Corkscrew Шише Справи со Свеж Со попуст
6 Компјутери Set Бамбус Дрвени Utensil Кујната Готвење Алатки Лажица Шпатула Мешање Нови Z07 Пад На Превозот Свеж Со попуст
6 Компјутери Set Бамбус Дрвени Utensil Кујната Готвење Алатки Лажица Шпатула Мешање Нови Z07 Пад На Превозот

Опис : Карактеристики : мора да додаток за било кујна,погоден за сите домашни комерцијални апликации Кар

DEN 64.00 76.80
1PC Кујна Алатка Јапонски Стил Вода Поздравниот Морон Потоне Клапи Кујна Accessiors Потоне Миење Слив ПВЦ Клапи Бела Боја Свеж Со попуст
Топла Продажба Торба Стил Силикони Чај Цедилка Билен Зачин Infuser Филтер Diffuser Кујна Трговија На Големо Свеж Со попуст
Топла Продажба Торба Стил Силикони Чај Цедилка Билен Зачин Infuser Филтер Diffuser Кујна Трговија На Големо

Материјал : СиликонТорба Големина : 6.8x4.5cmx2cmРака Должина : 13cmБоја : Испрати по случаен изборКоличина : 1pcПа

DEN 40.00 47.52
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип Свеж Со попуст
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип

Она што е "Еспресо"? Интегрирани со 7 грама кафе, печено месо, земјата во ред за кафе во прав, по девет атмо

DEN 259.00 287.52