STK DV168 Двојна Леќа Мотоцикл Автомобил Монтирани Biker Акција Видео Камера DVR Пред Назад 3.0 LCD Ноќ Визија 140 Степен Широк Агол

STK DV168 Двојна Леќа Мотоцикл Автомобил Монтирани Biker Акција Видео Камера DVR Пред Назад 3.0 LCD Ноќ Визија 140 Степен Широк

15 %

DEN 2481.00

DEN 2918.40

Свеж

Во магацинот

DV168 Двојна Леќа Мотоцикл Автомобил Монтирани Biker Акција Видео Камера DVR Пред Назад 3.0" LCD Ноќ Визија 140 Степен Широк Агол
Главни Карактеристики :
3.0" LCD Дисплејот Двојно Камера
140 Степен Широк Агол Водоотпорен Fisheye Камера
Подели го Следи Ноќ Визија Филм Рециклирање Спецификација : Модел : DV168
LCD Екранот се : 3.0 инчи
Сликата на камерата сензор, Пратеник : 0.3 мега-пиксели CMOS
Леќи на камерата Прикажување агол : 140 степени, широк агол
Резолуција : 1280*480
Микрофон : Вграден
Memorizer : ТФ-Картичка до 32 GB Картичка, (не се вклучени)
Камера : 2 Канали
Јазик : Повеќе
Видео Формат : AVI (MJPG)
Оперативен DC Напон : 5 V
Оперативен Температура(°C) : (0°C-40°C)
Оперативен Влага(RH) : 10%-80%RH
Капацитетот на батеријата : 800m Ah

Sd Мемориска Картичка: 16G, 32G, Ниту еден
Бренд Име: Ai АВТОМОБИЛ ЗАБАВА
Рамки Во Секунда: 30
Чипсет Производител: stk
Собранието На Чекање: Преносни Снимач
Батеријата: Вграден-во
Интерфејс: USB2.0,Micro SD/ТФ
GPS logger: Никој
OSD Language: Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните),Англиски,Француски,Германски,Јапонски,Португалски,Русија,Руската
Големина На Дисплеј: 3 инчи
Пиксели: 1200Mega
Слики Сензор: 1/3Sony Ccd
Број На Леќи: 1
Макс Надворешна Меморија: 32g
Специјални Функции: G-сензор,Дигитален Зум,Циклус на Снимањето,SD/MMC Картичка,Led Дисплеј,Ноќ Визија,Dual Леќа,Цикличното Снимање
Видео Формат: AVI
Видео Кодот: H. 264
Камерата Резолуција: 640x480
Агол На Гледање: 140°
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина: Класа 10
Екранот Размер: 16
Екран На Допир: No
Оригиналниот Пакет: Yes
Траење На Батеријата: Малку
Тип На Објект: Автомобил DVR
Тип: Мотоцикл возење снимач
Модел: DV168
агол на гледање: вистински 130 степени
Карактеристики: LCD Екран,6G + TR Сензори
Напон: 5V 2A
Големина: 9 * 5.3 * 2.5cm
Сместување: мотоцикл глава

Додатоци на производи

Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

DEN 942.00 1095.36
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година Свеж Со попуст
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година

EEMRKE Автомобил Камера Заградата / Автомобил Rear View Camera Застане / Автомобил Обратно Паркинг Линија Камер

DEN 318.00 334.56
1280*720 Пиксели 1000TV линија 170 степен за MAZDA 2 MAZDA 3 Автомобил направите Резервни Копии на Задната Видите Обратно Паркинг Свеж Со попуст
Водоотпорен 4 LED Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за ХОНДА, CR-V се Вклопуваат Crosstour Одисеја обратна Свеж Со попуст
Lyudmila За SsangYong Rodius / Stavic 2004~ Година Обратна Автомобил Камера Назад до Паркинг Камера Rear View Camera HD Свеж Со попуст
Lyudmila За SsangYong Rodius / Stavic 2004~ Година Обратна Автомобил Камера Назад до Паркинг Камера Rear View Camera HD

Со Highdefinition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и н

DEN 1018.00 1288.32
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam Свеж Со попуст
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

DEN 3424.00 3804.00
BigBigRoad За BMW X1 F48 Година / X3 F25 F10 F30 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Novatek 96655 Автомобил црна кутија Свеж Со попуст
BigBigRoad За BMW X1 F48 Година / X3 F25 F10 F30 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Novatek 96655 Автомобил црна кутија

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе ги снос

DEN 3355.00 3727.20
ЗА Peugeot 407 5D Имот Вагон 2004~2010 / Обратен Парк Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија Свеж Со попуст
ЗА Peugeot 407 5D Имот Вагон 2004~2010 / Обратен Парк Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Поврзете ја силата на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) црвена жица да се позитивни и цр

DEN 933.00 1295.04
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен Свеж Со попуст
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен

Повратни информации1 Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате

DEN 1589.00 1727.52
BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани Свеж Со попуст
BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани

ве Молиме Внимателно да се провери врската џекДобредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавниц

DEN 806.00 1202.88
EEMRKE CCD Автомобил Rearview Камери За Мерцедес Бенц SLK R171 2004-2011 Со Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера Свеж Со попуст
EEMRKE CCD Автомобил Rearview Камери За Мерцедес Бенц SLK R171 2004-2011 Со Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера

Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 25days 2 : За Тоа Дали Може

DEN 2246.00 2673.60
За Фолксваген Passat B7 Б8 ФОЛКСВАГЕН Passat GT 2011~2017 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View Свеж Со попуст
За Фолксваген Passat B7 Б8 ФОЛКСВАГЕН Passat GT 2011~2017 / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View

3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL / UPSот вебстраниц

DEN 1035.00 1380.00
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Свеж Со попуст
Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија

100% Оригинални Novatek 96223 Автомобил DVR Камера FH05 Dashcam Full HD 1080 P Видео Registrator Рекордер Gсензор Ноќ Визија Цртичк

DEN 1363.00 2271.36
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera Свеж Со попуст
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, ор

DEN 642.00 1087.68
Liislee Автомобил Камера За Hyundai Акцент / Гранд Avega 2011~2018 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

0 Vpp,75 Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 S S / N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотп

DEN 961.00 1334.88
BigBigRoad За Peugeot 307cc Pathfinder Експерт / Fiat Scudo / Тојота ProAce Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера паркинг Свеж Со попуст
BigBigRoad За Peugeot 307cc Pathfinder Експерт / Fiat Scudo / Тојота ProAce Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера паркинг

За Nissan QASHQAI XTRAIL Geniss CTriomphe Peugeot 307cc Pathfinder Dualis За Jumpy Combi Стаклен Ван SWB H1 ТИП на 12За Fiat scudo 2007~2012 За Peugeot Експерт

DEN 950.00 1117.44
Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата Свеж Со попуст
Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата

Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемо

DEN 930.00 1328.16
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565 Свеж Со попуст
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565

Општи Информации Компатибилност За KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013За KIA 5 врати Hatchback Рио / Гордост Спецификации Image

DEN 526.00 633.60