авторски Joyetech Atopack Пингвин Кертриџ 2ml & 8.8 ml Резервоарот Atomizer Компатибилен со Joyetech Atopack Пингвин Дополнителен Комплет

авторски Joyetech Atopack Пингвин Кертриџ 2ml & 8.8 ml Резервоарот Atomizer Компатибилен со Joyetech Atopack Пингвин Дополнителен

15 %

DEN 338.00

DEN 397.92

Свеж

Во магацинот


Joyetech Atopack Пингвин Кертриџ - 2ml & 8.8 ml
На Atopack Пингвин Кертриџ е refillable структура на резервоар за Joyetech Atopack Пингвин Дополнителен Комплет. Можете да го замени старите и искршени касети лесно. Достапни во 2ml и 8.8 ml. Добиете тоа како резервен дел!
Карактеристики :
Топ струење да продолжат со чист вкус
Еко-пријателски PETG материјал за безбедно vaping искуство
Мазна и компактен дизајн
Топлина-отпорни на силиконска база кертриџ
Спецификација :
Капацитет на резервоар : 2ml/ ml 8.8
Пакет Содржина
1x Atopack Кертриџ со Кертриџ база
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.

Калеми Тип: Заменливи
Број На Модел На: Atopack Пингвин
Компатибилен Модел: Atopack Пингвин дополнителен комплет
Бренд Име: JOYETECH
Материјал: Пластични
Од: JOYETECH
Капацитет на резервоар: 2ml & 8.8 ml
боја: Црна
Материјал: PETG
Нето тежина: 33g

Додатоци на производи

10PCS E Cig Силикони Капе Совет Покрие Анти Прашина Капа санитарни Antiskid Прстен бенд За Резервоарот Atomizer Vape Резервоарот Свеж Со попуст
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост Свеж Со попуст
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост

Клиент е на задоволително ниво е крајната цел Вашето задоволство е наш приоритет.Превозот1.Сите Големи

DEN 310.00 402.24
Нова Електронска цигара VAX Мини Билни Испарувач Дополнителен Комплет за контрола на Температурата Сува Трева испарувач пенкало Свеж Со попуст
НОВИ XFKM 5m/roll SS316L Спои Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина Е-Цигара Испарувач Свеж Со попуст
НОВИ XFKM 5m/roll SS316L Спои Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина Е-Цигара Испарувач

5m / roll XFKM SS316 L Спои Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина ЕЦигара Испарувач кале

DEN 191.00 200.64
Оригиналниот Јапонски Органски Памук MUJI 180Pcs Огромен Пареа Eletronic Цигари Vape Памук За RDA БАНКАТА DIY Atomizer Серпентина Свеж Со попуст
50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Свеж
50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена

50pcs / многу ГШ на Х2 двојна atomizer серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Atomizer core главаиспарувач

DEN 1824.00
Оригинални Ijoy CA2 Главата 0.2 ohm 0.3 ohm CA8 Серпентина 0.15 ohm замена Испарувачот за IJOY Капетан subohm резервоарот Свеж
Оригинални Ijoy CA2 Главата 0.2 ohm 0.3 ohm CA8 Серпентина 0.15 ohm замена Испарувачот за IJOY Капетан subohm резервоарот

Опис : IJOY CA2 и CA8 серпентина се дизајнирани за Капетан Под Ohm резервоарот CA2 серпентина главата е составен

DEN 456.00
Висок Квалитет Kanger Subtank Нано Atomizer Цевка Pyrex Стаклена Цевка Електронска Цигара Јасно Цевка за Kanger Subtank Нано Свеж Со попуст
Висок Квалитет Kanger Subtank Нано Atomizer Цевка Pyrex Стаклена Цевка Електронска Цигара Јасно Цевка за Kanger Subtank Нано

Kanger Tech Subtank Нано Pyrex Стакло Замена на Цевка Kanger Tech Subtank Нано Pyrex Стакло Замена на Цевка е за Kanger Tech Subtank Нано

DEN 239.00 264.96
XFKM 5m/roll 0.2*0.8 Рамен+26ga SS316L Тигар Клептон Греење Жица Електронска Цигара Додатоци За RDA RDTA Prebuilt Серпентина Свеж
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper Свеж
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper

ецигари комплет его 2200mah батеријата со 1.6 ml H2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaperКарактеристики : Пакетот

DEN 480.00