2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки

2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот

Примена : Отстранување на општи слој и полирање на површината.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Пакет над 2 KG да Русија, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат Продавачот за Испорака Метод, ние ќе го испрати со Посебна линија, што дефинитивно може да се следи. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации.безбедност, мелење на сила е униформа, униформа за обработка на резултатите, отпорност на триење, отпорност на вода, силни пластичност, флексибилност е добро, анти-затнување, погоден за workpieces на сите видови на форма; 2.
Ако изберете локација за подигнување, но вашата адреса за е казни со парична казна како оддалечените области од DHL, ние треба да испрати пакет од Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS или Кина Пост наместо тоа, без никаква дополнителна наплата или враќање на средствата. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.На полирање effectof црн дијамант мелење диск е подобро отколку општата агол мелење диск и размавта тркала. Ви благодариме !
. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Погоден во автомобилската индустрија поправка, градежната индустрија, хемиска индустрија лесна индустрија, брод производство & поправка индустрија, машини за производство на мебел производство, декорација индустрија, општински инженеринг, и велосипед поправка индустрија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедно, така што можете да го користите КУПОНОТ, кој можете да го добиете во нашата продавница почетната СТРАНИЦА од пребарувачот.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !
L-Паладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong. PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпанија, Германија, Франција, Обединетото Кралство, Романија, Холандија итн. Може да се користи за ниско јаглероден челик, нерѓосувачки челик, алуминиум, цемент, пластика, дрво и камен површината. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок., што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете e-EMS, EMS или Кина Пост Воздух Парцела за пакет над 2 KG. Ние сме ангажирани во оваа индустрија за повеќе од десет години, а нашиот производ линии се исклучително голема.Контрола на сечење, брусење површината не е оштетен; не ' рѓа, не падне, мелење звук е мал, помалку прашина; 3.
Во моментов , можете да платите користејќи 1) Кредитна Картичка 2) Банкарски Трансфер 3) Moneybookers 4) Western Union 5)Други Методи, поддржани од Aliexpress како што Маестро, Qiwi Паричник, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Ве молиме распрашува Aliexpress услуги на клиентите за повеќе детали за плаќање !
Купувачот е Забелешки :
Сите барања за нарачка, ве молиме имајте на ум дека кога го поставите цел, или оставете порака на цел страница !
Нашата цена НЕ вклучува никаква царина или данок.

Големина: 4*5/8
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Бренд Име: ОВНИ BRALIN
Тип: Абразивни Диск
Број На Модел На: BD0416
Ронки големина: 80#
МАКС. ВРТЕЖИ ВО МИНУТА: 13000

Додатоци на производи

20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка

Ви благодариме ! Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покра

DEN 806.00 806.40
Toolfit 10pc Абразивни Алатки Чувствува Чистење Тркала Вртливи Алатки за Полнење За Dremel Додатоци Моќ Алатка За Металугрија Свеж Со попуст
2.35 mm 3.0 mm месо тело Цилиндар/Конус/T-тип Волна Мелење Тркала Главата за Мувла Полирање Електрични Мини Мелница Ротари алат Свеж Со попуст
350*50mm Појас Сандер Гумени Тркала Рамна Површина Појас Мелница Контакт Тркала Динамички Избалансирани Свеж Со попуст
350*50mm Појас Сандер Гумени Тркала Рамна Површина Појас Мелница Контакт Тркала Динамички Избалансирани

, што е надвор од нашата контрола, толку подобро ако изберете eEMS, EMS, Aliexpress стандард превозот или Кина Пос

DEN 6187.00 6187.20
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240 Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 3494.00 3494.40
8PCS ВОЛФРАМ КАРБИД РОТАРИ BURRS Поставите Врховниот Сече Главата Кол 12mm До HRC70 Свеж Со попуст
8PCS ВОЛФРАМ КАРБИД РОТАРИ BURRS Поставите Врховниот Сече Главата Кол 12mm До HRC70

Карактеристики : Висок ефикасноста на производството, обработката ефикасност е неколку пати повисока о

DEN 1368.00 1440.00
DIATOOL 2 парчиња Дијаметар 100mm М14 Алуминиум врз Основа Backer За Полирање на Подлога, 4inch Назад Подлога Носителот Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња Дијаметар 100mm М14 Алуминиум врз Основа Backer За Полирање на Подлога, 4inch Назад Подлога Носителот

Предмет : Алуминиум врз Основа Backer за полирање pad & мелење дискови НосителотКоличина : 2 парчињаСпецифика

DEN 780.00 950.40
Топла 1Pcs 25мм Ронки 80 До 2.500 Радијална Наежвам Абразивни Диск Крупни Dremel Додатоци за метал дрво парична казна јазот Свеж Со попуст
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен Свеж Со попуст
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен

Карактеристики : Ова е исклучително високо квалитетни материјали Идеален за DIY или Индустриски апликац

DEN 281.00 379.20
Fixmee 10pcs/многу Крпа Полирање на Тркалото на Баферот подлога Памук за Удар Dremel Додаток Свеж Со попуст
Fixmee 10pcs/многу Крпа Полирање на Тркалото на Баферот подлога Памук за Удар Dremel Додаток

Функција : Оваа полирање крпа круг главата, добро полирање ефект,Во фрлање униформа површина, полиран по

DEN 132.00 144.00
12 парчиња/пакет Избрани Дијамант Рамен Склони Датотеки Рака Мелење Поправка на цврст Метал Свеж
12 парчиња/пакет Избрани Дијамант Рамен Склони Датотеки Рака Мелење Поправка на цврст Метал

Должина : 180mm Ефективни битови : 50mm Ширина : 10мм, 7mm, 5mm, 2mm Примена : За тврд материјал, облекување, мелење, debu

DEN 667.20
10pcs 125mm 5 Кука Јамка Пескарење Дискови 8 Дупка Sandpaper Влошки Поставите 40Grit-3000Grit Сандер Диск Полирање Абразивни Свеж Со попуст
DIATOOL 4 5pcs Vaccum Brazed Дијамант Burrs Ротари Алатка За Камен Конкретни 10x20MM Цилиндар Топката Крај Брусни Главата Мелење Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 230.00 230.40
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone Свеж Со попуст
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone

Answer : ___________________________ Note : ова е 8 парче цена .Ако каменот од базата ,ве молиме да користите лепак да се држи

DEN 1225.00 1441.92
DIATOOL Бр 13 Долго Тип Радиус 12mm Вакуум Brazed Дијамант Рутер Битови Со 1/2 месо тело За Камен, Рутер Машина За Камен Свеж Со попуст
DIATOOL Бр 13 Долго Тип Радиус 12mm Вакуум Brazed Дијамант Рутер Битови Со 1/2 месо тело За Камен, Рутер Машина За Камен

1pc ДОЛГОПЛУС Радиус 12mm Brazed дијамант рутер битови со 1 / 2" месо тело, Рутер машина за камен (Број 13)Специфик

DEN 590.00 720.00
1-3/8 35mm Ротари КОСИ Главата Дијамант BRAZED Профил Тркала Рутер Рутирање Камен Крупен Чакал 60 Мермер Гранит Стакло Рок Плочка Свеж Со попуст
10000 Нож Жилет Острилка Камен Острило Polishin Oilstone Ронки 50mm Свеж Со попуст
10000 Нож Жилет Острилка Камен Острило Polishin Oilstone Ронки 50mm

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на казнаgrained острило подмачкано со масло,што се користи за фина ост

DEN 96.00 125.28
180-100*4*1mm Тајван YFS Супер Влакна Керамички Whet камен Острило за Jade Мувла полирање Ултра-тенок Еластична Камен-180 Свеж
10Pcs 1/8 6mm Волфрам Карбид Машина Ротари Брус Поставите CNC Гравирање Малку Алатка Капка Брод Свеж Со попуст
10Pcs 1/8 6mm Волфрам Карбид Машина Ротари Брус Поставите CNC Гравирање Малку Алатка Капка Брод

Материјал : волфрам карбид Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : 1.Волфрам Карбид машина Рота

DEN 372.00 448.32
2 парчиња Пен-во облик на Абразивни Жица Полирање Четка OD25mm * 6mm месо тело Најлон Жица Четка Свеж
2 парчиња Пен-во облик на Абразивни Жица Полирање Четка OD25mm * 6mm месо тело Најлон Жица Четка

Ние го цениме вашиот позитивен фидбек Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски дос

DEN 475.20
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit

Црвено corundom Ронки 240#Зелена јаглерод Ронки 400#Бор карбид камен Ронки 800Црна оникс камен Ронки 1500Рубин кам

DEN 1216.00 1279.68
Combiubiu 7pcs 22/25/32/35/44/50mm Метал ХСС Кружни пили Челик Сечилото Машини за Сечење Дискови +1 Прачка За Dremel Ротари Свеж